Ölümün Bin Türlü Hali Programı (TLC) Sunucusu Tekrarı

08.04.2020
1.172

Ekranların sevilen tematik kanalı TLC’den yeni bir program. Ölümün Bin Türlü Hali Programı başladı. Bizde bu konumuzda merak edilen program hakkında detaylar vereceğiz. Ölümün Bin Türlü Hali Programı (TLC) Sunucusu Tekrarı ne zaman yayınlanıyor gibi konularda meraklı sorulara yanıtlar bu sayfada sizlere sunulacak.

Ölümün Bin Türlü Hali Programı Nasıl?

Ölümün Bin Türlü Hali Programında neler var neler. Havuzda boğulanlar, solaryumda yananlar, temizlik yaparken kan kaybından ölenler ve çok daha fazla akıl almaz ölüm şeklinin hikayelerinin anlatıldığı “Ölümün Bin Türlü Hali” TLC’de hafta içi her gün gece yarısı sizlerle buluşuyor. İçeriği oldukça geniş bir program olan ve insanların ölüm şekilleri üzerine uzmanlaşan içerik harikulade.

Ölümün Bin Türlü Hali ProgramıÖlümün Bin Türlü Hali Programının Sunucusu kimdir?

Ölümün Bin Türlü Hali program sunucusu özel birisi yok. Sunucuyu merak edecek bir durum da yok zaten. Çünkü olayla sıradışı. Kaza geliyorum demez elbette! Beklenmedik ani ölümlerin nasıl olduğunu, sıra dışı kazaların gerçekleşme anlarını, minik bir hatayla yok olan hayatları izleyeceksiniz bu programda. Sunucuya anlatan kişiye hiç dönüp bakmaya bile fırsatınız olmayacak.

Ölümün Bin Türlü Hali Ne anlatıyor? Bu programda bilim insanları gizemli ölümlerin perde arkasındaki gerçekleri anlatıyor. Burada okuduklarınızı sakın denemeyin! Basit hatalar, cahilce verilen kararlar, hayal gücünüze sığmayacak sakarlık ve ahmaklıklar hepsinin sonu oldu. Ölümün Binbir Türlü Hali, dünya üzerinde gerçekleşmiş en garip ölüm hikayelerini ekrana getiriyor. Ama bu kadarı da olmaz demeyin. Ölümün Bin Türlü Hali sizin de merak edeceğiniz yeni bölümleri ile TLC de. Hafta içi her gün gece yarısından hemen sonra.

Ölümün Bin Türlü Hali Programı (TLC) Tekrarı

“Ölümün BinBir Türlü Hali” hafta içi her gece 24:00’te TLC’de ekrana gelmeye başladı. Progrm bittikten sonra yeni bölümün tekrarı yeniden ekrana geliyor mu şimdilik bir açıklama yok. Ancak ileriki günlerde Ölümün BinBir Türlü Hali Programının tekrarları yayınlanacak olursa sizlerle paylaşacağız.

Ölümün Bin Türlü Hali programı hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Ölümün Bin Türlü Hali Programı (TLC) Sunucusu Tekrarı hakkında görüşlerinizi bekliyor olacağız. Meraklısına yeni program >> Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası Kim?

https://www.youtube.com/watch?v=mBNsK2p0rSA

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.