Ölüm Zamanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Exxen)

14.01.2021
20

Bu konumuzda sizlere Exxen’de yeni başlayacak dizilerden biri olan Ölüm Zamanı dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız ve dizinin konusunu açıklayacağız. Hükümsüz, Şeref Bey, Yetiş Zeynep gibi oldukça kaliteli dizilerin olduğu dijital platformda, yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan ‘Ölüm Zamanı’ dizisi oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gördü bizde sizler için dizinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncuları yakından tanıtacağız.

Ölüm Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mert Yazıcıoğlu
Ahmet Mümtaz Taylan
İdris Nebi Taşkan
Ece Yaşar
Mert Ramzan Demir
Nilsu Berfin AktaşOlum zamani dizisi oyuncu kadrosu

Mert Yazıcıoğlu

27 yaşında ki yakışıklı oyuncumuz 10 Mayıs 1993 yılında Istanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme bölümündemezun olan oyuncu, Ümit Çırak’tan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Dedemin İnsanları sinema filmi ile geçen oyuncu yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı ve ertesi yıl Kanal D’nin sevilen dizisi Kayıp Şehir dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Umuda Kelepçe Vurulmaz, Bir Litre Gözyaşı, Aşk 101 gibi birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz yeni sezonda Exxen’in iddialı dizilerinden biri olan Ölüm Zamanı dizisinde yer alacaktır.

Ahmet Mümtaz Taylan

12 Eylül 1965 yılında Ankara da dünyaya gelen usta oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Devlet Tiyatroları Sanatçıları Derneği’nin (DETİS) kurucu üyesi olan oyuncumuz birçok tiyatro oyununda da yönetmenlik yapmıştır. Kamera karışısına ilk defa 1996 yılında geçen oyuncumuz İstanbul Kanatlarımın Altında sinema filmi ile profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2011 de Saklı Hayatlar filmindeki rolü ile Rusya-Tataristan’daki 8. Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmış ve 2013 yılında vizyona giren, Yılmaz Erdoğan’ın Oscar aday adayı olan Kelebeğin Rüyası filminde de yer almıştır. Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan usta oyuncu yeni sezonda Ölüm Zamanı dizisinde yer alacaktır.

İdris Nebi Taşkan

24 yaşında ki genç oyuncu 18 Ağustos 1997 yılında İstanbul, Beyoğlu’nda dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçen oyuncumuz hayat verdiği karakter sayesinde yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Poyraz Karayel dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2017 yılında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Yasin karakteri sayesinde yaşayan oyuncumuz en son Zalim İstanbul dizisi ile bizlerin karşısında olmuştu oyuncu yeni sezonda yani 2021 yılında ise Ölüm Zamanı dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Ece Yaşar

27 yaşındaki oyuncumuz 1994 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan oyuncu, kamera karşısına Kara Sevda dizisiyle geçmiş ve profosyonel olarak oyunculuğa bu şekilde adım atmıştır. Dizide hayat verdiği Eda karakteri ile çok sevilen oyuncumuz ertesi yıl Çukur dizisine dahil olmuştur. 2017-2018 yıllarında dizide hayat verdiği Karaca Koçovalı karakteri sayesinde tanınan oyuncu yeni sezonda Exxen’in iddialı dizilerinden biri olan Ölüm Zamanı dizisinde yer alacaktır.

Mert Ramazan Demir

22 yaşındaki genç oyuncumuz 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra oyunculuk ajansına yazıldıktan sonra bir süre oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karışısına ilk defa 2015 yılında Aşkopat sinema filmi ile geçen oyuncumuz, Daha sonra Üç Harfliler Adak sinema filminde yer almıştır. Oyuncumuzun ilk dizisi ise Blutv de yayınlanan Çıplak dizisidir, dizinin ilk sezonunda yer alan oyuncumuz Fox Tv de yayınlanan Öğretmen dizisi sayesinde tanınır hale gelmiştir. Dizide hayat verdiği Ateş karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz 2021 yılında Ölüm Zamanı dizisinde yer alacaktır.

Nilsu Berfin Aktaş

22 yaşındaki genç oyuncu 1998 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışmasında 2. olarak adından söz ettiren oyuncumuz, Pantene, Cornetto gibi markaların reklamında yer almıştır. Profosyenel oyunculuğa 2019 yılında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle adım atan oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen adından sıkça söz ettirmiş ve herkes tarafından tanınır hale gelmiştir. Oyuncumuz yeni sezonda ise dijital platformda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinde yer alacaktır.

Ölüm Zamanı Dizisinin Konusu

Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizide, kampta yaşanan bir cinayetin sonrasında gelişen olayları konu edinecektir.Ölüm Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ölüm Zamanı Hangi Kanalda, Ne Zaman Başlayacak?

İddialı oyuncu kadrosuyla yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanan dizi, Sihirli Annem, Hükümsüz, Yetiş Zeynep gibi oldukça başarılı dizilerin yer aldığı dijital bir platform olan Exxen’de yayın hayatına başlayacaktır ancak dizinin tam olarak yayın tarihi belli değildir.

Bu konumuzda sizlere Exxen’in iddialı dizilerinden biri olan Ölüm Zamanı dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık ve dizinin konusu hakkında bilgi verdik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Kardelen dedi ki:

  Ben tarih merak ediyorum yoksa hiç bir sorunum yok siz bir de su tarihi ayrıntılı bir şekilde yazın hiç sorunum kalmaz sadece tarih eksik oda geldi mi tam olucak

 2. Nilsu Erva Göze dedi ki:

  Nilsu Berfin Aktaş Kuzey Yıldızı oyuncusu umarım sırf Exxen için onu diziden çıkarmazsınız. Eğer dizi sırf bunun için final olursa… Çünkü; Kuzey Yıldızı Dizisi çok sevilen bir dizi!

 3. Sudenaz dedi ki:

  Oyuncu kadrosu güzel inşallah filimde öyle olur

 4. Gökyüzü dedi ki:

  Baş roller güzel beyendim