Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte Mekanlar

19.01.2021
429

Yeni bir dijital platform olan Exxen yayın akışına yeni diziler eklemeye devam ediyor. Exxen’de yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi de Olağan Şüpheliler dizisi oldu. Exxen’e üye olan kişiler biz de yeni başlayacak olan Olağan Şüpheliler dizisinin ve oyuncuların merak edip araştırmaya başladı. Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar neresi gibi soruları merak edenler olacak. Bakalım Olağan Şüpheliler dizisinin konusu ne? Olağan Şüpheliler dizisinde yer alacak mekanlar, çekim yerleri neresi, oyuncular kimler?Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor

Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Olağan Şüpheliler dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerleri oldu. Exxen’de yayınlanacak olan dizilerin neredeyse tamamı İstanbul’da çekilmektedir. Olağan Şüpheliler dizisi içinde çekim yeri olarak İstanbul tercih edilmiştir. Dizi için çeşitli kapalı ve açık alanlardan yararlanılmıştır.Olağan Şüpheliler Dizisi Çekim Yerleri

Olağan Şüpheliler Dizisi Çekim Yerleri

Olağan Şüpheliler dizi setinden paylaşılan fotoğraflara baktığımızda çekimlerin büyük bir kısmının bir evde yapıldığını görmekteyiz. Ancak dizi çekimleri için açık alanlar da kullanılmıştır. İstanbul’un pek çok yerinden çekimler devam etmektedir. Dizi başladığı zaman dizinin çekim yerlerini ve çekim mekanlarını detaylı bir şekilde adres bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Olağan Şüpheliler Dizisi Konusu

Olağan Şüpheliler Dizisi KonusuOlağan Şüpheliler dizisi şimdiden isminden söz ettirmeye başladı. İlgi çekici ve değişik bir konusu olan dizinin konusunu merak eden okurlarımız ve izleyicilerimiz adına dizinin konusunu araştırdık. Olağan Şüpheliler dizisinin konusu eşlerini öldüren 3 ev kadınının hikâyesidir. Zaman zaman korkutan, zaman zaman güldüren, zaman zaman kızdıran, zaman zamanda üzen bir dizi olacak olan Olağan Şüpheliler dizisi çok yakında seyircileri ile buluşacak.

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Yüksek Aksu’nun oturduğu yapımcılığını ise İrfan Şahin’in üstlenmiş olduğu dizide birbirinden başarılı isimlere yer verildi. Dizinin başrolünde yer alacak isimler Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen, Ceren Moray, Bekir Aksoy, Berk Hakman ve Pamir Pekin.. Gelin Olağan Şüpheliler dizisi başrol oyuncularına daha yakından tanıyalım.

-Bennu Yıldırımlar
-Ceren Moray
-Yasemin Allen
-Berk Hakman
-Bekir Aksoy
-Pamir Pekin

Bennu Yıldırımlar

Olağan Şüpheliler Bennu YıldırımlarBennu Yıldırımlar, 22 Kasım 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erenköy Kız Lisesinden mezun olmasının ardından üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Yurt dışında da drama üzerine kurs almıştır. Pek çok dizi ve sinema filminde yer almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1988 yılında yer almış olduğu Perili Köşk dizisi ile yaşanmıştır. En son ise karşımıza Kadın dizisindeki Hatice karakteri ile çıkmıştır. Başarılı bir oyunculuk sergilediği için pek çok ödüle layık görülmüştür. Bülent Emin Yarar ile evli ve bir çocuğu vardır.

Ceren Moray

Olağan Şüpheliler Ceren MorayCeren Moray, 5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Dizi ve sinema oyuncusudur. Pera Güzel Sanatlar bölümünde eğitim almasının ardından üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bugüne dek Serseri Aşıklar, Dayı, Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri, İşler Güçler, O Hayat Benim, Avlu, Öğretmen gibi dizilerde yer almıştır. Yer aldığı dizilerin büyük bir kısmında başrol oyuncusu olmuştur. 2003 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Ceren Moray 2017 yılında Nico Brun ile dünyaevine girmiştir.

Yasemin Allen

Olağan Şüpheliler Yasemin AllenYasemin Allen, 10 Temmuz 989 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. 2008 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Yasemin Allen pek çok Türk ve İngiliz dizisinde yer almıştır. Uzun yıllar Avustralya’da yaşayan oyuncumuz lise yıllarından itibaren drama, resim ve Japonca üzerine dersler alıp kısa filmler çekmiştir. Yurt dışında bir üniversitede sinema ve televizyon bölümünde de burs kazanmıştır. 18 yaşında Türkiye’ye dönmüş Türkiye’de de Müjdat Gezen konservatuarı tiyatro bölümünden eğitim almıştır. Kavak Yelleri, Yerden Yüksek, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi, İyi Günde Kötü Günde gibi dizilerde yer almıştır.

Berk Hakman

Olağan Şüpheliler Berk HakmanBerk Hakman, 14 Ağustos 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2003 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitim alırken tiyatro kulübüne de katılmıştır. Bugüne dek pek çok dizi ve filmde yer alan Berk Fatma’nın oyunculuğu pek çok kişi tarafından sevilmektedir. Berk Hakman Siyah İnci, Hayatımın Aşkı, Kaçak, Suskunlar, Mazi Kalbimde Yaradır, Çocukluk Günleri, Hatırla Sevgili gibi dizilerde yer almıştır.

Bekir Aksoy

Olağan Şüpheliler Bekir AksoyTam ismi Bekir Sıtkı Aksoy’dur. Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. 1986 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Pek çok tiyatro oyunu dizi ve filmde yer almıştır. Göstermiş olduğu oyunculuğundan dolayı pek çok ödüle layık görülen Bekir Aksoy, Akrep, Türk Malı, Omuz Omuza, Çiçek Taksi, Yasemin, Salih Kuşu, Yahşi Cazibe, Türk Malı ve Doktorlar gibi dizilerde yer almıştır

Pamir Pekin

Olağan Şüpheliler Pamir PekinPamir Pekin, 31 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi ekonometri bölümünden mezun olan oyuncumuz belli bir süre modellik yapmış reklam filmlerinde oynamıştır. Bir süre modellik yaptıktan sonra 2007 yılında oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. Bugüne dek pek çok sinema filmi ve dizide yer almıştır. Bir Annenin Günahı, Yuvamdaki Düşman, Tutsak Hayat Şarkısı, Gülümse Yeter, Gönül İşleri, Muhteşem Yüzyıl, Güzel Çirkin, Lale Devri, Vurgun gibi dizilerle karşımıza çıkmıştır.

Olağan Şüpheliler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerine büyük bir hızla başlandı. Hatta dizi setinden birkaç kare fotoğraf da sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Yayın hayatına başlamak için hızlı bir şekilde hazırlıklarına devam eden Olağan Şüpheliler dizisi ekibi, çok kısa bir sürede yayınlanmaya başlayacak. Ancak dizinin kesin yayın tarihi net bir şekilde belli olmamıştır.

Olağan Şüpheliler dizisinin nerede çekildiğinden çekim yerlerinden konusundan oyuncularından başlama tarihinden sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz şimdiden sizlere iyi seyirler dileriz. Olağan Şüpheliler dizisinin tüm oyuncuları burada >> Olağan Şüpheliler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?