Oğuzhan Uğur Kimdir? Babala Sunucusu Hakkında Bilgiler

09.02.2020
1.383

Son günlerde Oğuzhan Uğur adını çok duyar olduk. Önce Babala Tv için ünlü konuklarını gördük. Sonra da deprem sürecinde yardımsever bir sosyal medya fenomeni olarak gördük. Ancak zaman zaman attığı twitler ile milleti zor duruma düşürdüğünü ancak bunu bilerek yapmadığını söyledi. Hatay da yaşanan deprem sonrası barajda çatlak olduğunu ve su baskını olacağını söyleyinde de ifadesi alındı. Oğuzhan Uğur Kimdir? daha önce hangi programlarda görev aldı işte bilgileri..

Oğuzhan Uğur Kimdir? Babala Sunucusu Hakkında Bilgiler

TV8’in sevilen yarışması ‘Survivor’da Oğuzhan Uğur sürprizi yaşanıyor. 2020 yılında TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor programının kim tarafından sunulacağı oldukça merak edilirken Oğuzhan Uğur ile daha önce anlaşmış olan Acun Ilıcalı Exathlon programı sonrasında Survivor 2020 içinde Oğuzhan Uğur’a teklif götürerek sunuculuk yapması için istekte bulundu. Acun Ilıcalı’dan gelen bu teklifi kabul eden Oğuzhan Uğur sosyal medyada yaptığı paylaşım ile ek iş yapıyorum Acun medya’da diye Survivor 2020 de yer alacağını duyurdu.

Oğuzhan Uğur Survivor 2020 sunucusu

Survivor 2020 Sunucusu Oğuzhan Uğur Kimdir?

Daha önce yapmış olduğu programlar ile oldukça başarılı bir iş çıkaran Oğuzhan Uğur bakalım Survivor 2020 programındaki sunuculuğu beğenilecek mi, izleyenler nasıl bir not verecek zamanla göreceğiz. 16 Şubat 2020 Pazar akşamı yeni sezonuna başlayacak olan Survivor’da Oğuzhan Uğur da sunucu olarak görev alacak. Aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olan Oğuzhan Uğur YouTube kanalında yayınladığı videosunda Acun Medya’da işe başladığını duyuran Oğuzhan Uğur: “Ek iş yapıyorum Acun Medya’da. “Survivor” başlıyor bildiğiniz gibi. Evvelinde Exatlon’da performansımı sağ olsunlar çok beğenmişler. O yüzden de aynı performansı ‘Survivor’da da görmek istediler” ifadelerini kullandı.

Biz de merak edenler için Oğuzhan Uğur kimdir Survivor 2020 programında sunuculuk yapacak olan YouTube ve TV8 ekranlarında ki programda da sunuculuğuna devam etmesi beklenen Oğuzhan Uğur hakkında detaylı bilgileri kim olduğunu daha önce hangi programlarda yer aldığına kısaca sizlere yazmak ve merak edilen her türlü bilgiyi burada vermek istiyoruz. İşte Oğuzhan Uğur hakkında merak edilen bilgiler.

Survivor 2020 sunucusu Oğuzhan Uğur

Oğuzhan Uğur kimdir?

Oğuzhan Uğur YouTube’da çektiği videolar ile sosyal medyada bir fenomen haline gelmiş ve kendisini birçok YouTube videosu ile tanıtmış biridir. Son dönemde Exathlon challenge yarışmasının sunuculuğunu da yapan Oğuzhan Uğur 29 Ocak 1984 tarihinde başkent Ankara’da doğmuştur. Türkiye onu YouTube videoları ile tanımaya başlamış ancak sadece youtuber demek diğer yaptığı işleri görmemek anlamına gelir, bu yüzden kendisi aynı zamanda bir müzisyen senarist ve film yönetmenidir. Akdeniz Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar fakültesi fotoğrafçılık bölümünden mezun olan Oğuzhan Uğur üniversite yıllarında ünlü yönetmen Osman Sınav’ın yardımcılığını yapmış böylelikle oyunculuk ve yönetmenlik konusunda deneyim kazanmıştır.

2011 yılında vizyona girmiş olan Ağır Abi isimli filmin yönetmenliğini ve senaristliğini de yapan Oğuzhan Uğur müzik piyasasına çok şükür isimli albümle giriş yapmış 2012 yılında çıkardığı bu albümün ardından çeşitli single albümler ve şarkılarda çekmiş olduğu eğlenceli videolar ile geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. Murat Dalkılıç’ın Leyla isimli şarkısına da hem yönetmenlik yapmış hem de Dalkılıç ile birlikte mağlubiyet isimli bir düet şarkı da çıkarmıştır. YouTube üzerinde yayınlamış olduğu videolar ile geniş bir hayran kitlesi bulunan Oğuzhan Uğur 2017 yılından beri YouTube’da fenomen videolar yayınlamaktadır. Aynı zamanda yazarlığa da merak salan Oğuzhan Uğur 67 ve mevzular isimli iki kitabı yayınlanmıştır.

Tv8 Survivor 2020 sunucu Oğuzhan Uğur

Survivor 2020 Sunucusu Oğuzhan Uğur

Kısacası hem sunuculuk hem kitap yazarlığı hem sosyal medya fenomeni hem youtuberlık hemde şarkıcılık senaristlik yönetmenlik derken her konudan anlayan bir yapısı bulunmaktadır Oğuzhan Uğur’un. Acun Ilıcalı ile birlikte Survivor 2020 programında yer alacak olan Oğuzhan Uğur bakalım nasıl bir sunuculuk ortaya koyacak daha önce Exatlon programında yapmış olduğu sunuculuk ile beğenilen ve ilgi gören Oğuzhan Uğur eğer 2020 Survivor programındaki sunuculuğu ile de beğenilirse büyük ihtimal Acun Ilıcalı ile Acun medya’da çalışmaya devam edecek uzun yıllar birlikte birçok işte yer alacaklardır.

Oğuzhan Uğur sevgilisi

Oğuzhan Uğur’un sevgilisi var mı?

Oğuzhan Uğur’un Sevgilisi var mı diye meraklı sorular geliyor. Oğuzhan Uğur’un Sevgilisi var. Adı ise Esma Soysal. Siz Oğuzhan Uğur’un bu çok yönlü kişiliğini ve Survivor 2020’de ki sunuculuğunu nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Merak edenler için >> Survivor 2023 Nerede Çekiliyor Hangi adada?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..