Öğretmen Filmi Oyuncuları Kadrosu Çekim Yerleri Vizyon Tarihi

20.07.2023
587

Öğretmen filmi oyuncuları, çekim yerleri ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. TRT ve AKC Sinema TV Yapım imzalı Öğretmen filminin yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu oturmaktadır. Cast çalışmaları devam eden Öğretmen filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmi nerede çekildiği ve vizyon tarihi de merak edildi. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bu konumuzda da Öğretmen filminin kadrosunda yer alan oyuncuları, nerede çekildiğini ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız.

Öğretmen Filmi Oyuncuları

Yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu’nun oturduğu Öğretmen dizinin kadın başrol oyuncusu Selinay Taşol oldu. Özellikle Kan Çiçekleri dizisiyle tanınan oyuncumuz Öğretmen filmi ile anlaşma sağlamıştır. Filmin cast çalışmaları devam etmektedir. Dolayısıyla filmin başka belli olan bir oyuncusu yoktur. Bizlerde Selinay Taşol’u yakından tanıtacağız. Öğretmen filminin kadrosuna yeni isimler dahil olunca sayfamızdan ekleyeceğiz.Selinay Taşol Öğretmen Filmi Oyuncu Kadrosunda

Selinay Taşol

Öğretmen dizisinin başrol oyuncusu Selinay Taşol, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro Bölümünden 2022 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Selinay Taşol, kamera karşısına ilk defa Kan Çiçekleri dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen özellikle Kan Çiçekleri’nde canlandırdığı Zümrüt karakteri ile tanınmıştır. Tümay Özokur menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz sektöre yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur. Selinay Taşol’un resmi Instagram hesabı: @selinaytasoll

Öğretmen Filmi Çekim Yerleri

Yapımcılığını TRT ve AKC Sinema TV Yapım’ın üstlendiği Öğretmen filminin çekim yeri belli oldu. Gişede büyük ilgi görmesi beklenen Öğretmen filminin çekim yeri Trabzon oldu. Önümüzdeki günlerde Öğretmen filminin çekimleri için tüm ekip Trabzon’a gidecek ve çekimler burada gerçekleşecektir.

Öğretmen Filmi Vizyon Tarihi

Bilal Kalyoncu yönetmeliğinde çekilen Öğretmen filminin vizyon tarihi de merak edildi. Ancak Öğretmen filmi için yapılan çalışmalar devam etmektedir. Bu nedenle de, Öğretmen filminin ne zaman vizyona gireceği belli olmadı. Bizler, Öğretmen filminin ne zaman vizyona gireceği belli olunca sizlerle paylaşıyor olacağız.

Öğretmen filmi oyuncuları, çekim yerleri ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.