Öğretmen Dizisinin Reytingleri Nasıl? Dizi İzlenir mi (Seyirci Yorumları)

FOX’un tanıtım fragmanlarını yayınlamaya başladığı ve 4 Mart tarihinden itibaren Çarşamba günleri yayınlanacak merakla beklenen yeni dizisi ‘Öğretmen’in nasıl bir reyting alacağı ve izlenip izlenmeyeceği merak konusu oldu. Çünkü çok zorlu bir gün olan Çarşamba günleri ekrana gelecek olan Öğretmen Dizisinin Reytingleri Nasıl olacak? Dizi İzlenir mi nasıl bir sonuç alır sizce? Seyirci yorumlarıyla birlikte bu konuda incelemek istiyoruz.

Fox Tv Öğretmen Dizisinin Reytingleri Nasıl?

Öğretmen dizisi reyting oranlarıÖğretmen dizisinden muhteşem açılış… 4 Mart Çarşamba Günü Öğretmen dizisi reytinglerde AB’de 10.16 ile 1., ABC1 9.10 ile 3., Total’de ise 7.92 ile 3. oldu. Tebrik ediyoruz.

Mart ayından itibaren Fox tv de ekrana gelecek olan Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan ve Ramazan Demir gibi isimler yer alıyor. Böylesine başarılı ve genç oyuncuları birarada görmek özellikle genç izleyicileri ekrana kitleyecek diye düşünüyoruz. Ancak çarşamba günleri zorlu rakipler bulunuyor Öğretmen dizisi için.Öğretmen dizisi reyting sonuçları izlenme oranları

4 Mart Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayacak olan Öğretmen dizisi reytinglerde hangi dizilerle mücadele edecek diye merak edenlere hemen sıralamak istiyorum çarşamba günkü önemli yapımları:
Kuruluş Osman
Doğduğun Ev Kaderindir
Benim Adım Melek
Zemheri
Yemin
Afili Aşk (Cumartesi gününe geçti)

Öğretmen Reyting Sonuçları: Dizi İzlenir mi (Seyirci Yorumları)

Gördüğünüz üzere özellikle Kuruluş Osman dizisi ile Doğduğun Ev Kaderindir oldukça yüksek reytingler alarak izlenme oranlarında Öğretmen dizisinin en büyük rakipleri durumunda. TRT ekranlarında yayınlanan  Benim Adım Melek dizisi de oldukça yüksek izlenme oranlarına sahip. Afili Aşk daha fazla dayanamayıp cumartesi gününe transfer olurken Zemheri dizisi ise oldukça düşük reytinglerle adeta erken final gününü bekliyor. Detaylar için >> Zemheri Erken Final mi Yapıyor?

Öğretmen dizisi izlenir mi reyting alır mıÖğretmen ilk bölümüyle 4 Mart Çarşamba 20.00’de FOX’ta başlayacak. Bu konuda sizler için Öğretmen dizisinin alacağı reyting oranları hakkında güncel bilgileri sunarak dizi hakkında yorum ve görüşleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çarşamba günleri özellikle Kuruluş Osman dizisinin büyük bir hayran kitleri olduğu için Öğretmen dizisi reyting bulmakta zorlanabilir. Bir örnek vermek gerekirse Show Tv de yayınlanan Zemheri çok iyi bir dizi olmasına rağmen diğer güçlü dizilerin gölgesinde kaldı ve yeteri kadar ilgi görmedi. Afili Aşk da bu nedenle reyting alamadı ve gün değiştirdi.

Sonuç olarak Öğretmen dizisinin Çarşamba günleri reyting almakta oldukça zorlanacağını ve kısa sürede erken final ile yüzleşebileceğini tahmin ediyoruz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu ve Serhat Kılıç gibi başarılı oyunculardan kurulu Öğretmen dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Öğretmen dizisi güzel. Heyecanlı ama artık. Rüya denen kızın ölümüne neden olan kişi bulunsun da bu ogretmeni dövmek ne ya hiç olmamis bu sahne baska ne varsa o olsun

    • Avatar BİLİNMEZ

      tarih 10 ekim vay be ne geçti he şimdi öğretmen reyting düştü ayrıca rüya ölümüne sebep olan kişi lise öğretmeni çıktı ya . Anonim dönersen sevinirim

Etiketler