Öğretmen Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

4 Mart 2020 çarşamba günü Fox TV ekranlarında başlayan Öğretmen dizisi konusu ve oyuncuları ile oldukça merak edildi ve yüksek izlenme oranlarına ulaştı. Diziyi izleyemeyen, çarşamba akşamı farklı bir dizi seyreden ya da çeşitli nedenlerle Öğretmen dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar için bölüm tekrarları ne zaman yayınlanacak hangi günlerde saat kaçta yeniden ekrana gelecek bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Öğretmen Dizisi Bölüm Tekrarları Ne Zaman?

Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu ve Şerif Erol gibi önemli isimlerin yer aldığı Öğretmen dizisi birinci bölümü ile 4 Mart çarşamba akşamı saat 20.00 da ekrana gelecek. 1. Bölüm biter bitmez dizinin tekrarı yayınlanacak, böylelikle öğretmen dizisi ilk bölüm tekrarı yine Çarşamba akşamı saat 22.30 da FOX TV’de ekrana gelecek. Fox TV yayın akışına bakarak öğretmen dizisinin hangi günlerde tekrar edeceğini sizlere düzenli olarak bu sayfada yazmak istiyoruz.

Öğretmen dizisi Akif öğretmenin Küçükkapı Lisesi’nde fizik öğretmeni olarak görev yapan ancak öğrencileri rehin alarak okulla bağlantılarını koparacak bir bombayla ses getirecek bir eylemin içinde olması aslında bir cinayeti aydınlatmak için neler yapabileceğini de en büyük göstergesi olur. Söz dinlemeyen, umursamaz tavırlarıyla öğretmenleri çileden çıkaran öğrenciler bir anda Akif öğretmen karşısında ne yapacaklarını şaşırır ve aksiyon dolu bir hikaye böylelikle başlamış olur. Çarşamba akşamları yayınlanacak olan öğretmen dizisi tekrar bölümlerinin hangi günlerde ve saat kaçta olacağına Fox TV yayın akışına bakarak sizlere duyurmak istiyoruz.

Öğretmen dizisinin tekrarları ne zamanÖğretmen Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

İlk bölümüyle 4 Mart çarşamba akşamı saat 20.00 de ekrana gelen Öğretmen dizisi ilk bölüm tekrarıyla yine 4 Mart çarşamba akşamı 22.30 da ekrana gelecek. Bir sonraki gün 5 Mart Perşembe günü saat 00.15 de öğretmen dizisinin birinci bölümün tekrarı yayınlanacak. 6 Mart cuma günü tekrarı yayınlanmayacak olan öğretmen dizisinin 7 Mart cumartesi günü gece yarısı 00.00 da yine ilk bölüm tekrarı ekrana gelecek. 8 Mart Pazar günü saat 02.30 da tekrar bölümü yeniden ekrana gelecek olan Öğretmen dizisinin hafta içi de birçok kez tekrar yayınlanacak.

Öğretmen dizisinin tekrarlanacağı gün ve saatler:
Pazartesi:
Salı:
Çarşamba : 20.00 Tekrarı:22.30
Perşembe : 00.00
Cuma : 20.00
Cumartesi: 00.15
Pazar : 02.30

‘Öğretmen’ ilk bölümüyle Çarşamba 20.00’de FOX’ta!
4 Mart Çarşamba: 22: 15
5 Mart Perşembe: 23.45
6 Mart Cuma: 20.00
8 Mart Pazar: 00.15

Etiketler