Öğretmen Dizisi Selin Kimdir? Gerçek Adı (Bensu Uğur)

Öğretmen dizisinde Selin karakterini canlandıran oyuncu kimdir, gerçek adı soyadı ve bilgilerini sizler için buraya yazmak ve çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi öğretmen hakkında oyuncu bilgilerini vermek için bu konuyu oluşturuyoruz. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu olan Öğretmen dizisinin en merak edilen isimlerinden birisi Selin rolündeki oyuncu oldu.

Bensu Uğur kimdirÖğretmen Dizisi Selin Kimdir?

Öğretmen dizisinde senin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bensu Uğur’dur. 20 yaşında olan Bensu Uğur Öğretmen dizisinde yer alacak ve kadroda Selin karakteri olarak karşımıza çıkacak. 2000 yılında dünyaya gelmiş olan Bensu Uğur daha önce birçok reklam filminde karşımıza çıkmış ve Öğretmen dizisindeki Selin karakteri ile de dizide ön planda yer alan oyunculardan birisi olacak. 4 Mart 2020 Çarşamba akşamı FOX TV’de ekrana gelmeye başlayacak olan Öğretmen dizisinin oldukça genç ve dinamik bir kadrosu bulunuyor. Lise son sınıfta okuyan ve Selin karakteri olarak karşımıza çıkan Bensu Uğur dizide kıskanç ve arkadaşlarını çekemeyen bir karakteri canlandıracak.

Bensu Uğur Öğretmen dizisinde Selin rolündeÖğretmen dizisinde Selin rolündeki Bensu Uğur kimdir?

Öğretmen dizisinde Selin karakteri olarak karşımıza çıkan Bensu Uğur 2000 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Lise yıllarını İzmir’deki Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi’nde bitiren Bensu Uğur liseler arası müzik yarışmasında oldukça başarılı bir şekilde sahne alan Bensu Uğur daha sonra bir ajansa kayıt olarak oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamıştır.

Bensu Uğur ilk dizisi ÖğretmenGeçtiğimiz sezon Elidor şampuanın reklam filminde yer alan Bensu Uğur oldukça dikkatleri çekmiş daha sonra da Lipton ıce tea reklamında oynayarak kendisini geniş kitlelere tanıtmıştır. Bu reklam deneyimlerinden sonra ilk olarak bir dizide oynayacak olan Bensu Uğur öğretmen dizisinde Selin karakteri olarak karşımıza çıkacak. Instagram adresinde oldukça beğeni toplayan resimlerini paylaşan Bensu Uğur’un Instagram adresi bensuugurr.

Öğretmen dizisi Selin KimdirSizde merak ettiklerinizi ve Öğretmen dizisindeki Selin rolünü oynayan Bensu Uğur hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Etiketler