Öğretmen Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Okulda Çekim Yapılıyor?

Öğretmen Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Okulda Çekim Yapılıyor? Öğretmen dizisi hazırlıkları tamamlanırken yakın zamanda sete çıkacağı öğrenildi. Öğretmen dizisinde birbirinden yetenekli genç oyunculaırn yanı sıra tecrübeli oyuncularda yer alacak. Aslında yaşça büyük oyuncuların yer almadığı Öğretmen dizisinde dinamik bir genç ve orta yaş oyunculardan oluşurken tüm seyirci kitlelerine hitap etmeyi planlıyor.

Öğretmen dizisi hangi okulda çekiliyorFox TV’nin Medyapım imzalı yeni dizisi Öğretmen’in çekimleri, bugün itibariyle İstanbul Sefaköy’de başladı!

Öğretmen dizisi nerede çekiliyor? Öğretmen dizisi çekimleri henüz başlanmadı bu yüzden çekim mekanları araştırmaları devam ediyor. Bizlerde bu konumuzda sizlerle Öğretmen dizisi çekim mekanları hakkında bilgi vermek için konumuzu açtık.  Öğretmen dizisi oyuncu kadrosu tamamlandı. Oyuncu kadrosunda kimler var? Hangi oyuncular yer alıyor ve hangi karakteri canlandıracak? Bu bilgileri sizlerle bir önceki konumuzda paylaşmıştık. Öğretmen dizisi oyuncu kadrosu karakterleri bilgileri için TIKLAYINIZ.

Öğretmen dizisi nerede çekiliyor adresi

Öğretmen Dizisi Nerede Hangi Okulda Çekiliyor?

Öğretmen dizisi yapımcılığını Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy üstlenecektir. Öğretmen dizisinin yönetmenliğini ise Koray Kerimoğlu yapacak.  Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Öğretmen dizisinin salı akşamları final yapan Kadın dizisinin yerine yayınlanması bekleniyor. Öğretmen dizisi çekimlerinin 22 Ocakta başlaması planlanıyordu ve sete çıktı. Oyuncu kadrosu tamamlanan dizinin sete çıkmasıyla da çekim mekanı bilgileri gelmeye başladı.  Fox TV’nin Medyapım imzalı yeni dizisi Öğretmen’in set çekimleri, bugün itibariyle İstanbul ilimizin semti olan Sefaköy’de başladı!Öğretmen dizisi hangi okulda çekiliyor istanbul hangi semt

Öğretmen dizisi hangi okulda çekiliyor?

Öğretmen dizisi 22 ocaktan itibaren sette çalışmalara başladı. Öğretmen dizisi bir özel okulda çekiliyor. İstanbul Sefaköy’de bulunan bu özel okulun adı ise söylenmiyor şimdilik. Okulun adı verilirse dizinin her hangi bir sürprizi kalmaz ve seyirciler seti rahat bırakmaz diye okul adı şimdilik saklanıyor. Ancak kısa sürede ifşa olur ve yakın zamanda okul adını da sizlerle bu konumuzda paylaşırız. Öğretmen dizisinin çekimlerinin yapıldığı Sefaköy’de ki özel okulun adı en kısa sürede konumuza eklenecektir.

Öğretmen dizisi bir uyarlama dizi. Japon dizisi Mr. Hiragi’s Homeroom’dan uyarlanacak olan Öğretmen dizisinin orijinali 10 bölüm çekildi ve 2019 da Japon’ya da en çok izlenen ve sevilen dizi olma başarısını gösterdi. Orijinali 10 bölüm olan ve 60 dakikalık bölümler halinde yayınlanan Öğretmen dizisi bakalım Türkiye’de kaç bölüm olacak. Biliyoruz ki reytingleri iyi durumda giderse bırak 10 bölümü 2-3 sezon bile devam edecek senaryo uydurulur. Öğretmen dizisi çekimlere başladı

Öğretmen dizisi hangi okulda çekildi merak ediliyor:

Öğretmen dizisinde aşkı dramı trajediyi aksiyonu her şeyi yaşayacağız. Öğretmen dizisinde Akif Öğretmen okulda iki yıl önce olan bir intihar vakasının sebebini ve sorumlusunu araştırmayı kendine görev bilir. İyi bir yüzücü olan sınıf arkadaşlarının başarısını sindiremeyen bir ya da bir kaç kişi onun şampiyon olduğu yüzme yarışmasında doping kullandığına dair bir video hazırlar ve bunu haber sitelerine sosyal medyaya yayar. Bunu gören herkes doping iddiasına inanır ve genç kız zor durumda kalır. Bu ağır suçlamayı kaldıramayan genç kız intihar eder. Akif öğretmen genç kızın ölümüne sebep olan kişiyi o videoyu hazırlayan kişiyi bulmaya söz verir. Okulların bitmesine 10 gün kala sınıfı toplayarak onları rehin aldığını söyler.

Bu işin sorumlusunu bulmadan mezun olamayacaklarını söyler. Akif öğretmen amacına ulaşır ve sonunda suçlu kişiyi bulur ve ona doğruları anlattığı bir video hazırlatır ve o genç kızı kurtaramamış olsa da genç kızın ve ailesinin itibarını kurtarmış olur. Böylelikle okuldaki tüm öğretmenlere ve herkese bir ders vermiş olur Akif Öğretmen. Böyle gizemli olayların yaşanacağı Öğretmen dizisi çekimlerine başlandı. Çekim mekanları İstanbul Sefaköy’deki okul olarak belirlendi. İstanbul Sefaköy’de bir çok özel okul bulunuyor. Adı ve okulun adresini kesinleşince sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. İstanbul bilim koleji öğretmen dizisi nerede çekiliyor

Öğretmen dizisi İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi Nerede?

Öğretmen dizisinde geçen okul en merak edilen konuların başında geliyordu, Öğretmen dizisinin okulu İstanbul Fatih ilçesinde bulunan özel bir okul olan Küçükkapı Lisesi olarak geçiyor. Özel bir okul olmasına rağmen bir devlet okulu olarak dizide geçecek olan İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi gerçekte olmayan bir okul. Sadece dizi için özel olarak tabela hazırlanıp milli eğitimden izin alınarak çekimler burada yapılacak boş vakitlerde. Öğretmen dizisindeki Fatih Küçükkapı Lisesi İstanbul ilimizde Fatih ilçesinde yer alan bir okuldur.

Öğretmen dizisi İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi neresiÖğretmen dizisinin çekim mekanları hakkında bilgilerinizi sizlerde yorum kısmına yazarak bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Öğretmen dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Oyuncu kadrosunu ve konusunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Öğretmen dizisi çekim yerleri neresiNOT: Konumuzda kullandığınız resimler İstanbul Sefaköy ve çevre semtlerde bulunan bazı özel okullara aittir. Çekimlerin yapıldığı okul adı net olarak bildirilince çekim yapılan okul resimlerini konumuza ekleyeceğiz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler