Öğretmen Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Orijinali Kaç Bölümdü?

Öğretmen Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Orijinali Kaç Bölümdü? Öğretmen dizisi ilk bölümüyle seyirciler tarafından çok beğenildi. Dizi bir uyarlama dizi olduğu içinde kaç bölüm süreceği merak ediliyor. Uyarlama dizi orijinali ile aynı bölüm sayısı kadar mı sürer yoksa daha kısa ya da uzun sürebilir mi? Bunu araştırdık sizler için Öğretmen dizisinin kaç bölüm süreceğini söyleyelim.

Son Dakika: Öğretmen dizisi düşük reytinglerden dolayı 9. bölümde 25 Ekim Pazar günü final yaparak ekrana veda edecek.

Öğretmen dizisi yapımını Medyapım ve MF Yapım üstleniyor. Öğretmen dizisi yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor. Öğretmen dizisi senaryosunu Merve Girgin kaleme alıyor. Başrollerinde ise İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşıyor. Öğretmen dizisi uyarlama olarak ekrana geliyor. Orijinal ismi Mr. Hiiragi’s Homeroom Japon yapımı bir dizidir. Öğretmen dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren yürekleri ağza getirerek Fox TV ekranlarında yayınlanıyor.    Öğretmen dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek

Öğretmen Dizisi Orijinali Kaç Bölüm Sürdü?

Öğretmen dizisi Japon yapımı olan Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinden uyarlama olarak yayınlanıyor. Orijinal hali Japon kanallarında 10 bölüm sürdü. Bu yüzden de Foxtv ekranlarında mı 10 bölüm sürecek yoksa daha kısa mı uzun mu? Bunu merak eden ziyaretçilerimiz için bilgilendirmemizi yapalım istedik.

Öğretmen Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Güncelleme; Öğretmen dizisinin yapımcılığını üstlenen Fatih Aksoy dizinin her şey yolunda gittiği takdir de 36 bölüm süreceğini söyledi. Öncesinde reytingler sebebiyle final kararı almazsa Öğretmen dizisi 36 bölüm ekranda kalacak.

Öğretmen dizisi orijinali 10 bölüm sürmüş olsa da Türkiye de Fox tv ekranlarında 44 bölüm sürmesi planlanıyor. Öğretmen dizisi orijinali 10 bölüm yayınlanmışken nasıl uyarlaması bu kadar uzun sürüyor dersiniz? Senaristlerimizin başarısı diyelim. Senarist Merve Girgin artık orijinal senaryoya sadık kalarak uzatacaktır senaryoyu. Öğretmen dizisinin 44 bölüm süreceği açıklandı. Ancak biliyoruz ki bir dizinin devam edebilmesi için reyting başarısı sağlaması gerekiyor. İlk bölümü ile bunu başaran Öğretmen dizisi sonraki bölümlerinde de bu başarıyı sağlarsa 44 bölüm sürecektir. Reytingleri kanalın yüzünü güldürmezse kısa zamanda finalde yapabilir. Öğretmen dizisi Taner Öğretmen dizi ne zaman bitecek

Öğretmen dizisinin en fazla 44 bölüm yayınlanacaktır ancak reyting başarısı devam ettiği sürecek. Reytinglerde düşüş olursa final yapması için 44 bölüm beklenmez. Öğretmen dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Öğretmen dizisini nasıl buldunuz? Sizce 10 bölümde bitirilmeli mi yoksa 44 bölüm doğru bir karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. 

Öğretmen dizisinde neler oldu?

Öğretmen dizisi ilk bölümünde Akif’in Zeynep ile masum aşkı herkesi etkilemişti. Zeynep’in yeni atandığı liseye gittiğinde kapısında Akif’i ona evlilik teklif etmesi seyirciyi gülümsetmişti. Masum aşıklar arasında böyle şeyler olurken birden bire dizi 1 yıl atladı ve bu sefer liseye öğretmen olan ismi Akif olarak gördük. Hiç bir şey anlamadık. Zeynep hastanede uyuyor, Akif gizemli bir şekilde öğretmenlik yaparken derse girdiği sınıfı rehin alıyor. Okulda bomba patlatıyor. Okulun her yerine hazırladığı gizli tuzaklar kameralar ve bombalar var. Akif hoca bunu neden yapıyor diye düşünürken o sınıfta okuyan ve geçen sene intihar eden Rüya’nın canına sebep olan kişiyi aradığını öğreniyoruz. Öğretmen dizisi Kaç bölüm sürecek orijinali nasıl sürdü

Akif Hoca sınıfı rehin alıyor çünkü onların itiraf etmelerini istiyor. Rüya atletizm dalında şampiyon olmuşken doping iddiası videolu olarak sosyal medyada yayılıyor ve şampiyonluğu elinden alınıyor. Sonrasında Rüya’nın antrenörüyle ilişkisi olduğu söyleniyor. Tüm bu söylentiler Rüya’nın hayatını karartıyor. Rüya bu iftiralara daha fazla katlanamıyor ve canına kıyıyor kendini binanın çatısından bırakıp ölüyor. Ancak durum intihar olduğu için kimse suçlu olmuyor. Öğretmen dizisi Gizem Dizi kaç bölüm sürecek

Rüya’nın en yakın arkadaşı Gizem’in yalan söylemeyeceğini düşünerek onun ağzından doğruları duymak istiyor Akif Hoca. Gizem sınıftakilerin şiddetine maruz kalır ancak bildiklerini tam anlamıyla hala anlatmış değildir. Akif Hoca’da Rüya’nın intihar etmesine kimin sebep olduğunu öğrenmek istiyor. Hatta gerçekleri öğreneceğine Rüya’nın babasına, Zeynep’e ve başka kişilere söz veriyor. Bu yüzden de çok akıllıca plan yaparak okulu planına uygun şekilde hazırlıyor. Akif Hoca planını uygulamaya koyuldu ancak henüz sonuca ulaşamadı. Bakalım Akif Hoca gerçekleri öğrenecek mi? Öğretmen dizisini nasıl buldunuz? Öğretmen dizisi yorumlarınızı beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

12 Yorum

 1. Ya aslında dizi müthiş bayılıyorum oyuncularda harika ama bence 14. Bölümde final olmalı fazla sürerse izlenmez bence 14 bölüm dizi içinde seyirciler içinde uygun bir karar eğer ki 44 bölüm olacaksa yeniden çarşamba gününe alınmalı ve sen çal kapımı pazar günü olmalı lütfen yapımcıya aynı kişi mf yapım a sesimizi duyuralım tadını kaçırır bence ayrıca sen çal kapımı yaz dizisi olduğu için pazara alınmalı lütfen #mfyapim sesimizi duy! Bizi mağdur etme 2 dizinde çöp olacak yoksa duy bizi.

 2. İlker KALELİ’nin oyunculuğu der susarım. Süper oyunculuk.Harika bir film. Süper mesajlar veren bir film. Böyle filmler ekranlarda olmalı.

 3. Süper bir dizi. Gençlerimize çok güzel mesaj veriyor. Böyle filmleri gençlerimizin izleyip kendilerine ders çıkarmaları gereken bir dizi film. Böyle faydalı bir dizinin bu kadar kısa değil daha uzun olması gerekir. İlker KALELİ oyunculuk EFSANE…….

 4. Avatar Güler GÜRBÜZ

  Gerçekten tam bir hayat bilgisi veriyor. Duygu yoğunluğu ve çıkarilmasi gereken o kadar önemli dersler var ki. Çok güzel bir dizi. Süper. İlker KALELİ’ nin oyunculuğu zaten efsane. Onu ekranlarda izlemek keyifli. On numara beş yıldız.

 5. Avatar Nurgül Yıldız

  Tamamen gerçek dışı buldum. Başka ülkelerdeki dizileri niye kopyalıyoruz bilemiyorum. Hadi kopyalıyoruz neden ülkemize uygun olanı seçmiyoruz? Yani ögrencisine ters baktı diye psikolojisi bozulan bir nesil ve ögretmeni şikayeti marifet sayan bir ailesi olan bir toplumda yaşıyoruz. Böyle bir ögretmen olacak ve bu ülkede yaşayabilecek. Aman ne inandırıcı….

 6. Avatar ALİYE AKBULUT

  Dizi sonderece olumlu mesajları olan z kuşağı gençlerin sorunlarını ve sorumsuzluklarını güzel bir dille ele alan eğitici ve çarpıcı bir dizi. Bu bağlamda ne kadar uzar ve ne kadar çok mesaj verirse bana göre okadar iyi olur. Oyunculuklarda harika zaten İLKER bey çok başarılı bir oyuncu fakat genç oyuncularda yatsınamayacak derecede iyiler ellerinize sağlık

Etiketler