Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Dizileri

Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir Bilgileri Dizileri… Öğretmen dizisinde Gizem rolünü canlandıran oyuncu ilk bölümden dikkatleri üzerine çekti ve merak edildi. Öğretmen dizisinde öğrenciler arasında başrol sayılan Gizem karakterini canlandıran oyuncu güzelliği ve oyunculuğu ile seyircilerden tam puan aldı. Gizem kimdir? Gerçek adı nedir, bilgileri rol aldığı diziler hepsini sizlerle paylaşıyoruz.

Öğretmen Dizisi Gizem bilgileri resimleriÖğretmen Dizisi Gizem Kimdir?

Öğretmen dizisi Medyapım imzası taşıyor. Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy yapımcılığında yayınlanacak olan Öğretmen dizisi senaryosunu Merve Girgin yazıyor. Yönetmen koltuğunda da Koray Kerimoğlu oturuyor. Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç,Afra Saraçoğlu,Serkan Keskin, Şerif Erol yer alıyor. Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosu başarılı isimlerden oluşuyor. Öğretmen dizisinde yer alan karakterler dizide başarılı bir şekilde performanslarını sergilemeye başladılar ve dizinin karakterlerinden Gizem’i tanıtmak için bu konumuzu açtık.

Öğretmen Dizisi Gizem KimdirAfra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim aldı. Afra Saraçoğlu ilk kez başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı İkinci Şans filminin kadrosunda yer aldı. Afra Saraçoğlu bu zamana kadar rol aldığı diziler filmlerde çok başarılı performans sergiledi. Afra Saraçoğlu Özcan Deniz sayesinde tanındı ve meşhur oldu diyebiliriz. Afra Saraçoğlu Star TV de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol aldı. Bu dizi ekranda ilk görüldüğü dizi oldu ve güzelliği ile herkesi etkiledi. Afra Saraçoğlu oyunculuktaki kabiliyeti ile de ardarda yeni dizi teklifleri aldı. Kardeş Çocukları dizisinin ardından da Fox TV de yeni bir dizi ile anlaştı. Öğretmen dizisinde Gizem rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu önemli bir karakteri canlandırıyor.

Öğretmen Dizisi Gizem sevgilisiAfra Saraçoğlu’nun Rol Aldığı Dizi Filmler;
2016-İkinci Şans Sinema Filmi-Çiçek,
2017- Kötü Çocuk Sinema Filmi- Kayla
2017- Fazilet Hanım ve Kızları- Ece Çamkıran,
2019- Kardeş Çocukları- Hayat,
2020 – Öğretmen – Gizem rolünü canlandırdı.

Öğretmen Gizem karakteriÖğretmen Dizisi Gizem Rolü;

Öğretmen dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Gizem nasıl bir rolde? Gizem önceki yıl intihar eden Rüya’nın yakın arkadaşıydı. Gizem sınıfta Ateş ile birbirini seviyor. Gizem Rüya’nın intiharının sebebini biliyor ancak bunu gizliyor ve Akif hoca bunu itiraf etmesini istiyor. Rüya’nın yakın arkadaşı olan Gizem sınıfta Rüya’nın yakın arkadaşı olduğu için onun başına gelenleri biliyor. Sınıfta diğer kızlar ve erkekler aslında hepsi sorumlu Rüya’nın intiharından. Ancak tek bir kişi sebepse eğer bunu Rüya’dan öğrenmek istiyor Akif Hoca.

Öğretmen Dizisindeki Gizem gerçek adı neGizem ise bir isim vermemekte kararlı. Sınıftaki havalı kızlarda Gizem’i suçluyorlar ve birinin adını ver diyorlar. Ancak hepsi de kendilerinde suç olduğunu biliyorlar. Rüya’yı doping yapmakla ve antrenörü ile sevgili olmakla suçladılar. Rüya bu suçlamalara katlanamadı. Bir de internete doping videosu atıp yaydılar bunu. Genç bir kız olan Rüya’da hayatı karardı diye düşünerek bir hata yaptı ve intihar etti. Bu yüzden de ona bu kötülüğü yapanlar kimler bunu öğrenecek Akif Hoca. Bunun sözünü Rüya’nın babasına ve çevresindeki bir çok insana verdi çünkü.

Öğretmen Dizisi Gizem nereliDizi de Zeynep ve Akif arasında neler olduğu tam bilinmiyor ve Rüya ile ilgili olduğu düşünülüyor. Henüz dizinin ilk bölümleri olduğu için sırlar yeni yeni çözülüyor. Gizem’de bu olayın çözülmesinde önemli bir karakter. Akif Hoca ona inanacak çünkü sınıftaki masum insanlardan birisi. Öğretmen Dizisi Gizem Kimdir konumuzu okudunuz.

Öğretmen Gizem instagram bilgileri

Rüya’yı bu sona iten insanların kimler olduğunu öğrenebilecekler mi? Akif Hoca amacına ulaşacak mı? Gizem Akif Hoca’ya yardım edecek mi? Gizem daha ne kadar saklayacak gerçekleri? Öğretmen dizisinde rol alan Gizem rolünü nasıl buldunuz? Oyuncu Afra Saraçoğlu’nun performansını beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler