Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir? (Ramazan Demir)

23.01.2020
411

Yeni diziler bir bir ekrana gelmeye hazırlanırken çok yakında Öğretmen isimli güzel bir dizi daha başlayacak. Bizde bu konumuzda Öğretmen dizisinde yer alan oyunculardan birisi olan Ateş karakteri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir? gerçek adı bilgileri ve okuduğu okullar ile daha önce oynadığı diziler sizlere bu konuda yazmak istiyoruz. Öğretmen Dizisinde Ateş Kimdir? sorusuna (Ramazan Demir) cevabını veriyoruz.

Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir?Ramazan Demir Öğretmen Dizisinde Ateş rolünde

Öğretmen dizisinde Ateş rolünü oynayan Ramazan Demir lise son sınıfta okuyan yakışıklı ve oldukça cesur bir gençtir. Sınıftaki herkesle diyaloğu olan Ateş intihar eden arkadaşını da en iyi bilenlerden biridir ve onun neden intihara kalkıştığının farkında olan Ateş uzun süre sessiz kalarak kimseye bir şey belli etmemiştir. Ateş daha sonra Akif hocanın bu intihar olayını araştırıp sıradan bir olay olmadığı ve bunun bir intihar değil bir cinayet olduğunu ortaya çıkarmasıyla Ateş kendisini de suçlayacak ve başarması gereken sınavlara bir türlü konsantre olamaz.

RAMAZAN DEMİR KİMDİR?

22 yaşında olan Ramazan Demir 1998 yılında İstanbul Bakırköyde hayata geldi. Çok yakışıklı bir genç olan Demir, sürekli etrafındaki insanların ilgi odağı oluyor. Ramazan Demir’in ayrıca oyunculuk yetenekleri de bulununca cast ajansına kaydolarak oyuncu olmayı kararlaştırmıştır. Bunun dışında hayatında, oyunculuk eğitimleri alan Ramazan Demir ilk ekran deneyimini en son projesi olan Üç Harfliler adlı serinin son filmi olan Adak ile yapmıştır.

Öğretmen Dizisi Ateş KimdirRamazan Demir’in ilk dizisi ise İlker Kaleli’nin de bulunduğu Öğretmen dizisi olacak. Öğretmen dizisi için seçmelere katılan Ramazan Demir, dizide önemli bir öğrencinin hayatını canlandıracağı ve önemli bir karakter olan Ramazanı canlandırma şansına ermiş ve oyunculuk yetenekli ile Öğretmen dizisi yapımcısı Fatih Aksoy’u yönetmen Koray Kerimoğlu’nu da bu rolde başarılı olacağına inandırmıştır.

Ramazan Demir her ne kadar dizide 18 yaşını oynasa da gerçekte 22 yaşındadır. Gerçek adı Mert Ramazan Demir’in
Mert Ramazan Demir (@mertramazandemir) Instagram hesabı ise oldukça takıp ediliyor. Sevgilisi varmı yokmu bu konu hakkında hiçbir açık vermemiştir… Daha önceden Sesinde Aşk Var dizisinde yer aldığı da görülmektedir… Yeni Dizi Hayatında Başarılar Dileriz…

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Çok iyi bir oyuncu. Kendisini üstün projeleri ile birlikte tebrik ediyorum. Kendisi çok iyi bir insandır, kendisi çok iyi bir arkadaştır. Başarılarının devamını dilerim.

  2. Jana gizam dedi ki:

    Ben bu çoçuk aşik oldum yaaaaa çok yakişikli bir adam 😍😍😍😚😚😚💖💖💖❤❤❤

  3. Reyyan belis ipekçi dedi ki:

    Telefon numaran ne?