Öğretmen Dizisi Akif Öğretmen Öldü Mü İlker Kaleli Diziden Çıktı Mı?

Öğretmen Dizisi Akif Öğretmen İlker Kaleli Öldü Mü Diziden Çıktı Mı? Öğretmen dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin tanıtım fragmanında başrol oyuncusu olan İlker Kaleli’nin vurulma sahnesi görülüyor. Bu yüzden de İlker Kaleli diziden ayrıldı mı? Yerine yeni bir oyuncu mu dahil olacak merak edildi.

Ogretmen dizisi Ilker Ayrik diziden ayrildi mi odumu

Öğretmen Dizisi Akif Öğretmen Öldü Mü İlker Kaleli Diziden Çıktı Mı?

Öğretmen dizisi yeni sezon tanıtım fragmanında (Akif Öğretmen) İlker Kaleli’nin vurulma sahnesi yer alıyor. Bu sahnenin sonunda Öğretmen dizisi izleyenlerin akıllarında oluşan sorulara yanıt verelim. Öncelikle söyleyelim ki tabiki İlker Kaleli diziden ayrılmıyor. Ancak okulda verdiği mücadelenin sonucunda çatıya çıkıp eline de silah alınca polisler tarafından vuruluyor.  Hem de fragmanda kalbinden vurulduğu görülüyor. Seyirci bir anlık düşünse de başrol erkek oyuncusu olan İlker Kaleli’nin diziden ayrılmayacağını biliyor aslında.

Ogretmen dizisi ilker ayrik akif ogretmen

İlker Kaleli Foxtv yeni sezon çekimlerinde de yer aldı. Öğretmen dizisinin kadrosu aynı şekilde devam ediyor. Öğretmen dizisi başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu yer alıyordu. Aynı kadro yeni sezonda da seyirci karşısında olacak. Senaryoda nasıl değişiklikler olur ve Öğretmen dizisi yine aynı okul içerisinde ve bahçede mi geçecek yoksa senaryoyu genişleterek çekimler daha farklı mekanlara mı taşınacak. Bunu yeni sezonda göreceğiz.

İlker Kaleli öğretmen dizisinden ayrıldı mı?

Öğretmen dizisinde başrolde oynayan ve Akif öğretmen karakterine hayat veren İlker Kaleli yeni sezon tanıtım fragmanında vurulup yere düşünce izleyenler acaba İlker Kaleli öğretmen dizisinden ayrılacak mı çıkacak mı sorularını merak etti. Öncelikle Akif öğretmen karakterini oynayan İlker Kaleli’nin öğretmen dizisinden ayrılmadığını çünkü dizinin başrolde olduğunu ve kesinlikle diziye devam edeceğini belirtelim.evet vurulma sahnesi var ancak bu bir rüya mı yoksa gerçek mi izleyince göreceğiz.

Öğretmen dizisinin yeni sezonundan beklentileriniz neler? Öğretmen dizisi yeni sezonu nasıl olmalı? Senaryoda ne gibi değişiklikler olur sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Öğretmen dizisi yeni sezon oyuncuları konumuza göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler