Öğretmen Dizisi Akif hocanın hastalığı nedir?

Öğretmen Dizisi Akif hocanın hastalığı nedir? Öğretmen dizisinde Akif hoca’nın hastalığı nedir diye merak edenleriniz olmuştur elbette. Özellikle 18 Mart 2020 çarşamba akşamı FOX TV’de ekrana gelen öğretmen dizisinin 3. Bölümünde fizik öğretmeni Akif hoca oturduğu sandalyede rahatsızlanarak ilaç almak zorunda kaldı.

Herkesin merak ettiği soru ise fizik öğretmeni Akif Erdem’in rahatsızlığı nedir hangi hastalığa tutuldu bu hastalığın sebebi nişanlısı ile ilgili mi onun kazasından sonra mı başladı diye farklı sorular izleyiciler tarafından merak ediliyor. Akif hoca farklı bir tutulmaya yakalandığı ve almış olduğu ilaçlarla koltuğunda sakinleşti ancak izleyiciler özellikle Akif hoca’nın kollarının hareket etmediğini ve Çok zorlandığını gördüler.öğretmen dizisi rüyayı kim öldürdü

Öğretmen dizisindeki Akif hoca’nın hastalığına ne olduğu hakkında şimdilik yapımcıdan bir açıklama gelmezken bunun kronik bir rahatsızlık olduğu ve Akif hoca’nın son yaşadığı olaylar ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan nişanlısı yoğun bakımdan çıktıktan sonra kendisine Akif hoca’nın öldürmek istediğini söyledi. bu da akıllara acaba Akif hoca’nın rahatsızlığı nişanlısını öldürmek isteyecek kadar ileri boyuta mı gitti yoksa farklı ve bilinmeyen bir gerçek mi var sorusunu getirdi.

Zeynep komadan çıktı ve ekrandaki haberlerde Akif Hoca’nın haberini görünce kendine çarpan kişinin Akif olduğunu düşündü. Aslında halan aklı karışık ve olayları birbirine karıştırıyor. Geçmiş gösterildiğinde ise Zeynep’i okulda biri tehdit etmiş ve Zeynep okuldan çıkıp polise gideceği sırada araba ona çarpmış. Peki Akif’in hastalığı Zeynep’e araba çarpmasının ardından mı oldu? Yoksa her zaman olan bir hastalık mıydı? Bunları ilerleyen bölümlerde görececeğiz. Öğretmen dizisi akif hocanın hastalığı nedir

Şimdilik olaylar bir bir çözülüyor ancak bazı olayların gizemi sürüyor. Bu da dizinin izlenmesini devam ettiriyor. Akif Hoca’nın hastalığı ve Rüya’nın ölümüne sebep olan videoyu kimin çektiği gibi bazı gizemler devam ediyor. Öğretmen dizisinde bu gizemler bir süre daha devam eder gibi. Akif Hoca’nın krizinin sebebini de yakında öğreniriz.

Öğretmen dizisi çekimleri yeni bölümün çekimlerinin tamamlanmasının ardından durduruldu. Korona sebebiyle ara verilen setin yeni bölüm çekimleri ne zaman yapılacak şimdilik belli değil. Bu yüzden Rüya’yı ölüme götüren videoyu kimin çektiği ve Akif Hoca’nın hastalığının ne olduğu, ağrılarının sebebi nedir, sorularının cevaplarını çekimlerin devam etmesiyle bulacağız.

Öğretmen Dizisi Akif hoca intihar mı edecek?

Sosyal medyadaki iddialara göre dizinin Meksika’da yayınlanan orjinal bölümlerinde Öğretmen karakterinin dizinin sonuna doğru intihar edeceği yazılmış. Belki ülkemizdeki bölümleri büyük ilgi gören Öğretmen dizisinin de sonunda bir intihar girişiminin olması gerçekleşebilir. Corona virüs sebebiyle öğretmen setinin 3 hafta ara verdiğini de hemen sizlere duyuralım. Öğretmen Dizisi Akif Erdem hoca sonunda çıldırma noktasına gelecek ve öğrencileri sağ salim polise teslim ettikten sonra intihar edecek. Sizce böyle bir son doğru olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler