Öğretmen Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

Fox tv de ekrana gelen Öğretmen dizisinin 2. sezonu merak ediliyor. Öğretmen Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021) yıllarında hangi tarihte başlayacak bu konuda sizlere yazacağız. Kısa bir süre ekrana gelen ve yayınlanan 4 bölümüyle ilgi odağı haline gelen Öğretmen dizisinin akıbeti ve başlama tarihi hakkında detayları verelim hemen.

Öğretmen Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021Öğretmen 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

Öğretmen dizisi 4 Mart tarihinde ekrana gelemeye başladı. Ancak 25 Mart çarşamba günü yayınlanan 4. bölümü ile sete ara vermek zorunda kaldı. Çünkü koronavirüs nedeniyle çekimler durdu. Dizinin yeni bölüm çekimleri olmayınca 5. bölüm yayınlanamadı. Diziyi severek takip edenler Öğretmen dizisinin 5. bölümü ne zaman yayınlanacak dizinin çekimler ne zaman başlayacak sorularıyla yeni sezonu sorgulamaya başladılar.

Aldığımız son bilgilere göre Öğretmen dizisinin yapımcısı Med yapım sezon finali yapmak için Mayıs ayının sonuna doğru ekibi toplayıp yeni bölümler çekecek ve bayram sonrasında başlayan bu çekimler ile birlikte Öğretmen dizisi yaz tatiline girecek. Muhtemelen yaz tatili öncesinde 4 bölüm daha çekilecek ve Öğretmen dizisi 8. bölüm ile ilk sezonu tamamlamış olacak.Öğretmen Dizisi 2. Sezon 2020-2021 Devam Edecek mi

Öğretmen Dizisi 2. Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi (2020-2021)

Öğretmen dizisinin 2. sezona başlama tarihi Eylül 2020 olacak. Genellikle diziler Eylül ayının ile haftası yeni sezona başlıyor. Bu nedenle Öğretmen dizisi de büyük bir aksilik olmazsa 9 Eylül 2020 Çarşamba günü yeni 2. sezonuna başlamış olacak. Ancak bu tarih Fox tv tarafından ileri veya geri alınabilir.

Öğretmen Dizisi (2020-2021) Sezonu Ne Zaman Başlayacak Kaç Bölüm Sürecek?

Öğretmen dizisine ait bölüm sayısı net değil. Bu nedenle Med yapım ile Fox tv arasında reytinglere göre dizinin bölüm sayısı ilerleyen sezonda netleştirilecek. Diziler genelde reyting aldığı müddetçe izleniyor ve yapımcılar diziyi devam ettiriyor. Ancak izlenmeyen ve reyting alamayan diziler olunca bu sefer kanallar zor duruma düşüyor. Öğretmen dizisi son dönemde iyi reyting alan dizilerden birisi oldu. Gelecek sezon boyunca devam edeceğini öngörüyoruz.

Öğretmen dizisi 2020 2021 sezonu var mı yokmuBu konumuzda Öğretmen Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021) yıllarında diziyle ilgili detayları sizlerle paylaştık. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Öğretmen dizisini sevdiniz mi yeni sezonda da izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

21 Yorum

 1. Avatar Öğretmen dizisinin büyük hayranı

  nolur geri gelsin öğretmen dizisi hepimiz çok merak ediyoruz 😓❤

 2. Avatar Öğretmen dizisinin bir numaralı hayranı

  Öğretmen dizisi keşke bitmeseydi inşallah devam eder öğretmen dizisini telefondan tekrar izliyorum

 3. Evet kesınlıkle Ogretmen dızısı Fox tvde devam etsın. Bu vırusden dolayı cekımler durdu fakat mayıs ayında başlamış ve yenı sezon tanıtımı ekımde badlıyor tam gunu bellı degıl ınsaallah ılk haftası cıkar dıye beklıyoruz. Akıf hoca catıda bı sılah sesı ıle yere yıgıldı ama yelek oldugunu düşünüyorum.heycanla bekloyoruz.ders nıtelıgnde dızı.

 4. Merakla bekliyoruz İlker Kaleli sevdiğimiz oyuncu konu çok farklı ve gerçek hayatın içinden. Başlasın artık..

 5. Lütfen artık başlasın heycanla bekliyorum dizilerin cogu baslasi bi bu dizi basladi seyircileri daha fazla bekletmeyin lutfen

 6. Avatar farkı fark yapan

  konu alışılmışlığın dışında yani aşk , silah vb.yerine kişileri doğruları itiraf ve kimsenin hakkında kötülük yapılamayacağını yapıldığında ise kişilerin hayatında ki gelişen olaylar, v.b en önemlisi kişiliklerde bulunan psikoloji bozuklukları daha pek çok konuyu Öğretmenin öneminide kapsıyor. Güzel dizi devam etmeli.

 7. Öğretmen dizisi çok güzel ama Ağustos sonu itibariyle başlasın yoksa seyirci kaybedersiniz bir de izlemeyenler kaybetti 😂😂😂😂🏫🎒😱❤️💛💚💙💜🖤💟💌💕💞💓💗💖♥️♥️❣️🤗✋👋🙋🌈🇹🇷🗼🔮byyy bay bay bay 🤗✋👋🙋🌈🇹🇷🗼🔮

 8. Öğretmen dizi lütfen Eylül başında başlasın. Diğer diziler Ağustos sonu Eylül başı başlıyor. Siz Öğretmen dizisini Ekim ayında başlatırsanız seyirci kaybeder. Lütfen diğer diziler gibi Ağustos sonu veya Eylül ayının başında başlasın.

 9. harika bir içeriğe sahip bu dizi. verdiği mesajlar da kesinlikle tüm insanlığa örnek olabilecek cinsten.

 10. Öğretmen dizisi çok sevdik. Yeni sezon tekrardan seyretmek için sabırsızlıklanıyorum. Çok güzel ve çok güzel mesajlar veriyor.

 11. Avatar Güler GÜRBÜZ

  İlker KALELİ’ nin mükemmel performansını ve gençliğe verdiği güzel mesajlari severek izliyorum. İzlemeye de devam edeceğim. Yeni sezonu büyük sabırsızlıkla bekliyoruz. Öğretmen dizisi özellikle lise çağındaki çocuklarımıza çok güzel mesajlar vermekte.

Etiketler