Öğretmen 2. Sezon Devam Edecek mi? Öğretmen Yeni Sezon Olacak mı?

18.03.2020
205

Çarşamba akşamları FOX TV’de yayınlanan öğretmen dizisi yeni sezonda devam edecek mi 2. Sezonu yayınlanacak mı çok merak ediliyor. Oldukça iyi bir reyting oranı ile ekrana merhaba diyen öğretmen dizisi beklentilerin üzerinde almış olduğu izlenme oranları ile gelecek sezonların da kapısını araladı. Ancak dizi sektöründe her şey çok hızlı gelişebiliyor ve değişebiliyor.

Öğretmen dizisi Yeni Sezon Olacak mıÖğretmen Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Öğretmen dizisi hem konusu hem de oyunculuk başarısıyla oldukça ilgi çekici dizilerden birisi oldu. Çarşamba akşamları yayınlanmasına rağmen Kuruluş Osman gibi bir diziye ve Zemheri dizisi ile Benim Adım Melek ve Doğduğun ev kaderindir gibi dizilere karşın oldukça yüksek bir izlenme oranı elde eden öğretmen dizisi almış olduğu 7 ve 8 oranındaki Total reytingler ile hem izleyenlerine hem de Fox TV’yi memnun etti.

Bu yüksek reyting oranları devam ederse öğretmen dizisi kesinlikle yeni sezonda da ekranda olmaya devam edecektir. Uyarlama bir dizi olmasına rağmen herkesin çok sevdiği ve izlemeye devam ettiği öğretmen dizisi öğrencilerine ders vermek isteyen, onlara okul dersinden ziyade hayat dersi vermek için uğraşan ve bunu gerçekleştirmek için de oldukça sansasyonel bir yöntem izleyen bir öğretmenin başından geçenler anlatılıyor. Ülkemizde yaklaşık 18.000.000 öğrenci ve 1 milyondan fazla da öğretmen olduğu düşünülürse dizinin izlenme oranlarının nedenli yüksek olacağı aşikardır.

Öğretmen Dizisi 2. Sezon Devam Edecek miÖğretmen dizisi Yeni Sezon Olacak mı?

Bu kadar çok öğretmen ve öğrencinin olduğu ülkede Öğretmen dizisi elbette yüksek reyting alır. Bu nedenle öğretmen dizisinin 2020/2021 sezonunda FOX TV’de kaldığı yerden devam etmesini bekliyoruz. Öğretmen dizisinin yeni sezonu olacak mı ikinci sezonda devam edecek mi gibi sorulara açıkça şu cevabı vermek istiyoruz. diziler eğer yüksek reyting oranı alıyorsa kesinlikle final yapmaz bir sonraki sezonda da devam eder. Öğretmen dizisinin almış olduğu reyting oranları da kesinlikle ikinci sezonda da devam edeceğini gösteriyor.

Öğretmen dizisi ile ilgili yeni bir gelişme olacak olursa burada sizlere yazacağız. Öğretmen dizisinin 2020 Mayıs ayında sezon finali yaparak yaz tatiline girmesini ve 2020 Eylül ayında 2. Sezonu ile yeniden ekrana başlamasını bekliyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi izlemeler dileriz.

Öğretmen Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen Dizisinin coronavirüs sebebiyle verdiği aradan sonra kaldığı yerden devam edip Mayıs ayı sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Yaz tatili sürecinde oldukça yeni takviyeler ile kadrosunu güçlendirecek olan Öğretmen dizisinin yaz molasından sonra Eylül ayının ilk haftalarında ekrana dönmesi bekleniyor. Muhtemel yeni sezon başlama tarihi 9 Eylül 2020 çarşamba günü olacak.

Merak edenler için önemli detay: Öğretmen Dizisi Akif hocanın hastalığı nedir?

YORUMLAR

 1. Ayaz Özgür dedi ki:

  Abi Bay Yanlışı bunun icin bitirirseniz FOX BENİM İCİN BİTER. Savascı bitsin.

 2. Yagmur dedi ki:

  Hadii başlatın şu diziyi artık

 3. Güler GÜRBÜZ dedi ki:

  Safra kesesi ya da pankreas olabilir diye düşünüyorum. İlker KALELİ mükemmel oyunculuk ve mükemmel performans sergiliyor.

 4. Güler GÜRBÜZ dedi ki:

  İlker KALELİ’nin oyunculuğu ve performansı efsane. Lise çağındaki gençlerimize çok güzel Hayat Bilgisi mesajları veriyor. Seyretmeye devam edeceğim.