Öğrenci Evi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi ( EXXEN)

Yorum Yap 12 kez izlendi

Öğrenci Evi dizisi hazırlıkları devam ederken oyuncu kadrosunda kimler var? Öğrenci evi dizisinin konusu nedir? Öğrenci evi dizisi ne zaman yayınlanacak? İnternetten yayın yapan Exxen platformlarında yayınlanacak olan Öğrenci Evi dizisi bilgilerini bu konuda bulabilirsiniz. Yeni bir gençlik dizisi olan Öğrenci Evi 2021 yılının en iddialı projelerinden birisi olacaktır.

Öğrenci Evi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Tims&B Productions’un üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturacağı öğrenildi. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve 2021 yılbaşından itibaren yayın hayatına başlayacak olan EXXEN yayın platformlarında yayınlanmak üzere hazırlıkları yapılan Öğrenci Evi dizisinin oyuncu kadrosu için çalışmalar devam etmektedir. Öğrenci evi dizisi başrol oyuncuları henüz belli olmadı. Öğrenci Evi dizisi oyuncu kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor, henüz bir oyuncu ile anlaşma sağlanmadı.

ogrenci evi dizisi exxende

Öğrenci Evi Dizisi Konusu Nedir?

Exxen internetten yayın platformlarında yayınlanacak olan Öğrenci Evi dizisinin konusu; lüks bir villada yolları kesişen 3 öğrenciyi anlatacak. Öğrencilerin aynı evde yaşadığı ev hayatını ve ayrı ayrı öğrencilerin özel hayatlarını konu edinecektir. Öğrenci evi dizisi komedi tarzında olacaktır diye düşünüyoruz. Çünkü genellikle herkesin öğrenci evi ile ilgili anıları eğlencelidir.

doga can anafarta ogrenci evi dizisi yonetmeni oldu

Öğrenci Evi Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Yayın Tarihi

Exxen platformu 2021 yılbaşından itibaren yayına girecektir ancak Öğrenci Evi yapımcılığını Tims&B Productions’un üstlenirken yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Öğrenci Evi dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. Oyuncu kadrosu belli olduğu takdirde sete çıkacak olan Öğrenci Evi dizisi çekimlerini tamamlayıp 2021 yılının Şubat ve Mart ayında yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Kesin bir tarih açıklandığında konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

tims b yapim öğrenci evi dizisi

Öğrenci Evi Dizisi Tanıtım Fragmanı Çıktı mı?

Öğrenci Evi dizisi tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. Oyuncu kadrosu netleştiğinde sete çıkılacak ardından çekilen sahnelerden bir tanıtım fragmanı hazırlanacaktır. Öğrenci evi dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında konumuza ekleyeceğiz. Öğrenci evi dizisi oyuncu kadrosunda kimler olsun istersiniz? Öğrenci evi dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı dizi ile ilgili beklentilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler