Oğlum Dizisi Tuğrul Kimdir? Feyyaz Duman

Bu haberimizde Oğlum dizisine yeni katılan Tuğrul karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Oğlum dizisini yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturmaktadır. Yeni sezonda Show TV ekranlarında karşınıza çıkacak olan Oğlum dizisine yeni katılan ve dizinin ana karakterlerinden biri olan Tuğrul karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Oğlum dizisine yeni katılan Tuğrul karakterini yakından tanıtacağız ve Oğlum dizisi Tuğrul karakteri kimdir? Oğlum dizisi Tuğrul karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Oğlum Dizisi Tuğrul Karakteri Kimdir?

Oğlum Dizisi Tuğrul Kimdir? Feyyaz DumanYeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Oğlum dizisine yeni katılan Tuğrul karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Songül Önden’in canlandıracağız Zeynep’in eşi olan Tuğrul karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuğrul karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Oğlum Dizisi Tuğrul Kimdir?

Oğlum dizisinde Zeynep’in eşi olarak katılan Tuğrul karakteri ve oyuncumuz Feyyaz Duman hayat verecektir. Tuğrul karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Feyyaz Duman’ı yakından tanıtacağız ve Feyyaz Duman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. feyyaz duman yeni dizisi

Feyyaz Duman Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz Feyyaz Duman 15 Haziran 1982 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında vizyona giren Fotoğraf isimli sinema filminde yer alarak sektöre adım Feyyaz Duman’ın yer aldığı ilk dizisi 2017 yılında yayınlanan İçerde dizisidir. Içerde dizisinde canlandırdığı Serkan karakteriyle büyük beğeni toplayan ve aynı yıl Kadın dizisinde başrol oyuncu olarak yer alan Feyyaz Duman daha önce Baraj, Zor Bir Karar, Mandan, Annemin Şarkısı, Tatlı Biber Diyarım, Büyük Adam Küçük Aşk gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son Yalancı Ve Mumları dizisi ile geçen Feyyaz Duman bu sezon Oğlum dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Feyyaz Duman Yer Aldığı Diziler

2017 İçerde- Serkan
2017- 2020 Kadın- Arif Kaya
2020- 2021 Baraj- Nazım Güney
2021 Yalancı Ve Mumları- Yakup Boztürk
2021 Oğlum- Tuğrul feyyaz duman

Feyyaz Duman Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Oğlum dizisi reklamlarda göreceğimiz oyuncumuz Feyyaz Duman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Feyyaz Duman’ın instagram da 90 gönderisi ve 221 bin takipçisi vardır. Feyyaz Duman’ın resmi instagram hesabı: @duman_feyyaz

Feyyaz Duman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Feyyaz Duman’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Feyyaz Duman bir süredir sevgili olduğu Zozan Şimşek ile evlidir.

Bu haberimizde Oğlum dizisine yeni katılan Tuğrul karakterini ve turu karakterini canlandıran oyuncumuz Feyyaz Duman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.