Oğlum dizisi neden bitti erken final yaptı?

Oğlum dizisi neden bitti erken final yaptı? işte gerçek nedenleri detayları..

Tv
30.04.2022
1.146

Oğlum dizisi 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak 15. bölümüyle final yapacak. Show TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan oğlum dizisi maalesef çarşamba günleri beklediği ilgiyi görmedi ve yüksek düzeyde bir reyting alamadı. Bu nedenle dizinin geç başlamasına ve erken final yapmasına şahit olduk. Peki Oğlum dizisi neden bitti final yaptı işte gerçek sebepleri.

Oğlum dizisi neden bitti erken final yaptı?

Oğlum dizisinin final yapmasına birden fazla konunun etki ettiğini söyleyebiliriz. Öncelik de oğlum dizisi çarşamba günleri oldukça zorlu dizilerin arasında reyting mücadelesine başladı. Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi dizilerin yayınlandığı ve uzun süredir ekrana geldiği çarşamba günü bu dizilerden reyting almak oldukça zorlu bir yarışa girmek demekti. Oğlum dizisi oldukça farklı konsepti ve çocuklara yaklaşımın nasıl olması gerektiğine dair çok güzel ve anlamlı bilgiler verse de diğer popüler dizilerin arasında yeteri kadar reytingi alamadı.

Oğlum dizisi neden bitti Gerçek nedenleri

Son olarak reytingleri 3 bandının altında seyreden oğlum dizisinin 15. Bölümde ekrana veda edeceği ve kesin olarak erken final yapacağı açıklandı. Bayram nedeniyle 4 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanmayacak olan oğlum dizisinin 15. bölümü 25 Mayıs Çarşamba gününe denk geliyor. Oğlum dizisi kesin olarak 15. bölümde izleyiciye veda edecek ve final yapacak.Oğlum dizisi neden bitti erken final yaptı

Dizi maalesef Çarşamba gününde harcandı diyebiliriz. 3-4 oranındaki total reyting sonuçları dizilerin zarar etmesine ve kanalları da zor duruma sokmasına neden oluyor. Oğlum dizinin senaryosunda da bazı eksiklerin ve oyunculuk konusunda bazı özensizliklerin olduğunu da belirtebiliriz. Tüm bunlar buraya bir araya geldiğinde senaryo tasarımına Ahmet Katıksız’ın imza attığı Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Oğlum dizisi maalesef erken final yapmak zorunda kaldı. Oğlum dizisinin başrollerinde Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Serhat Teoman, Kubilay Aka gibi önemli oyuncular yer alıyordu.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ay yapım’ın son dizisi Oğlum 15. bölümü ile 25 Mayıs Çarşamba günü ekrana veda edecek. Sizce oğlum dizisi devam etmeli miydi, yeni sezonda oğlum dizisini görmek ister miydiniz? Yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. Seda dedi ki:

    Çok severek izliyorduk, içi dolu içinde herkesin kendine ders çıkaracağı bir diziydi diğer diziler gibi basit, aik saçık giyinen kadınlar ve aldatma konularını işlemediği için bitti