Oğlum Dizisi Erken Final mi Yapacak Ne Zaman Bitecek?

Bu içeriğimizde Oğlum dizisi erken final mi yapacak? Oğlum dizisi ne zaman bitecek, 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. proje tasarımını Ahmet Katıksız’ın yaptığı Oğlum dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturmaktadır. 9 Şubat 2022 tarihine yayın hayatına başlayan Oğlum dizisinin izleyiciler tarafından dizinin erken final yapıp yapmayacağı ve ne zaman biteceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Oğlum dizisi erken final mi yapacak? Oğlum dizisi ne zaman bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Oğlum Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Oğlum Dizisi Erken Final mi Yapacak ne zaman bitecekAy Yapım imzalı oğlum dizisi 9 Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Oğlum dizisi totalde aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 9. sıraya yerleşmiştir. Gökçen Usta yönetmenliğinde çekilen Oğlum dizisi kötü bir başlangıç yapmamıştır. Ancak dizinin reytingleri ilerleyen günlerde yükselişe geçmezse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır. Yani, Oğlum dizisinin erken final yapıp yapmaması reytinglerine bağlıdır.

Oğlum Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı Oğlum dizisi 9 Şubat 2022 tarihinden itibaren her çarşamba Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Oğlum dizisi totalde aldığı 4.23 oranında ki reytingle, reyting sıralamasında 9. sıraya yerleşmiştir. Çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz, Kuruluş Osman gibi dizilerden dolayı beklenen reytingleri alamayan Oğlum dizisi reytinglerinde yükseliş elde edemezse eğer bu sezon bitecektir.

Oğlum Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Başrollerini Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman ve Nihal Yalçın’ın paylaştığı Oğlum dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Show TV ekranlarında karşımıza çıkan Oğlum dizisi geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlamıştır. 4.23 oranında reyting alarak kötü bir başlangıç yapmayan Oğlum dizisi, Sadakatsiz, Kuruluş Osman gibi başarılı dizilere karşı aldığı reytinglerinde yükselişe geçerse eğer uzun yıllar ekranlarda kalacaktır. Yani, Oğlum dizisini ne zaman final yapacağı alacağı reytinglere bağlıdır.

Oğlum Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Timur Acar, Feyyaz Duman, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı, Emir Kaan Özden gibi başarılı isimlerin yer aldığı Oğlum dizisi 9 Şubat Çarşamba akşamı yayın hayatına başlamıştır. İzleyiciler tarafından dizinin ikinci sezonu devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Oğlum dizisinin ikinci sezon devam etmesi için reytinglerinde yükselişe geçmesi gerekmektedir. Kısacası Oğlum dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarırsa eğer ikinci sezonda da yine Show TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Bu içeriğimizde Oğlum dizisi erken final mi yapacak? Oğlum dizisi ne zaman bitecek, 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Oğlum dizisi oyuncu kadrosu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.