O Ses Türkiye Ünlülerin 2021 Yılbaşı Sahne Kıyafetleri Elbiseleri

Tv8 ekranlarında geleneksel olarak yayınlanan O Ses Türkiye programında Ünlülerin 2021 Yılbaşı Kıyafetleri Elbiseleri burada sizlere sunulacak. Birbirinden güzel kıyafetleri ile 2021 yılbaşı eğlencesinde şarkılar söyleyen yada jüri olan sanatçıların giydiği tüm kıyafet ve elbiseleri marka model ve fiyat bilgisi olarak sizlere sunacağız.

2021 O Ses Türkiye Ünlülerin Yılbaşı Kıyafetleri Elbiseleri

Cemal Can Canseven, Hande Erçel, Kerem Bursin, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Ezgi Mola, Mert Fırat, Burcu Özberk, Miray Daner, Enis Arıkan, Hakan Çalhanoğlu, Ayça Ayşin Turan, Mustafa Mert Koç, Hasan Can Kaya, Aleyna Tilki, Serhat Kılıç, Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz, Nazlı Çelik ve Saadet Özsırkıntı’nın kıyafetlerini sizler için paylaşmak istiyoruz.

o ses hadisenin elbisesi

Hadise’nin yılbaşında giydiği siyah dantelleri uzun elbisenin fiyatı 43.000 TL. Hadise’nin bileklikleri yaklaşık 334 bin TL, küpesi 120 bin TL, yüzüğü 95 bin TL…

o ses Turkiye Nazli Celik yilbasi sahne kiyafeti Nazlı Çelik O Ses Türkiye yılbaşı özel 2021 sahnesi için sade şık bir elbise tercih etmiş. Kıyafeti kendi gibi mükemmeldi.

demet ozdemir elbisesi O Ses Türkiye Demet Özdemir”in elbisesi çok şık mini tüylü kıyafetin markası: miumiu

o ses Ayca Aysin turan elbisesi

Ayça Ayşin Turan O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel kıyafeti bembeyaz tek tarafı uzun mini elbisesi efsaneydi. Ayça Ayşin Turan ‘ın elbisesi Elbise maisona46 takıları ise begumkhan’a ait.

miray danerin o sesteki kiyafeti

O Ses Türkiye 2021 yılbaşına katılan ünlülerden Miray Daner’in elbisesi bembeyaz çok şık. İşte elbisesinin markası göğsünde yazan Saınt Laurent

safiye ezgi mola o ses yarismasindaki kiyafeti O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve Masumlar Apartmanı’nda Safiye olarak efsane olan Ezgi Mola’nın giydiği kıyafet çok güzel. Siyah takımı çok şık. Ezgi Mola’nın kıyafeti @hakaanyildirim imzası taşıyor.

o ses Turkiye burcu ozberkin siyah tul elbisesi

O Ses Türkiye 2021 yılbaşında ünlüler sahne kıyafetleri ile hafta boyunca konuşuldu. Burcu Özberk siyah hediye paketi gibi elbisesi ile çok güzel. Bu şık tasarım Vakko marka ve 699 lira.

ozge ozder sari simli hamile elbisesi

Özge Özder ve Sinan Güleryüz birbirlerinin şarkıları söylediler Senle Ben şarkısını söylediler. Sinan Güleryüz O Ses Türkiye yarışmasına 2015 yılında katılmış ve Ebru Gündeş’in takımına katılmıştı. Özge Özder’in sarı simli elbisesi Raşit Bağzıbağlı özel kreasyonundan. 

hande erçel‘in 2021 o ses türkiye yılbaşı çekimlerinde giydiği takım31 Aralık Hande Erçel‘in 2021 o ses Türkiye yılbaşı çekimlerinde şarkı söylerken sahnede giydiği kırmızı takım alexandermcqueen, Hande Erçelin yılbaşı akşamı giydiği ayakkabı markası ise attico.

saadet ozsırkıntı‘nın o ses türkiye yılbaşı çekimlerinde giydiği elbiseSaadet Özsırkıntı‘nın 31 Aralık o ses Türkiye yılbaşı çekimlerinde giydiği elbise markası: Beymen

Etiketler