O Ses Türkiye Rap Yarışması Jürileri Kimler

Exxen ekranlarında yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışması jürisinde kimler olacak? O Ses Türkiye Rap şarkı yarışması jüri üyelerinde bir değişiklik olacak mı? O Ses Türkiye Rap yarışması aynı jüri üyeleri ile mi devam edecek yoksa yeni jüri üyeleri koltuktaki yerlerini alacaklar mı? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

o ses Turkiye Rap yarismasi jurileri

O Ses Türkiye Rap Yarışması Jüri Üyeleri Kimler?

O Ses Türkiye yeni bir konsept ile yeni yıldan itibaren Exxen ekranlarında olacak. Sadece rap şarkıcıların yarışacağı O Ses Türkiye Rap yarışması iddialı bir şekilde yaklaşırken yarışma programının jüri koltuğunda kimler olacak merak ediliyor? O Ses Türkiye şarkı yarışması 9 sezon boyunca Exxen ekranlarında yayınlandı. Ayrıca O Ses Çocuklar gibi farklı formatlarda da yayınlandı. Yeni sezonda da 2021 yılından itibaren Exxen ekranlarında O Ses Türkiye Rap yarışması yayınlanacak. O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyeleri bilgilerini paylaşalım.

o ses Turkiye Rap sarki yarismasi jurileri kim

O Ses Türkiye Rap 2021 jürisi açıklandı

Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap şarkı yarışmasının jüri üyeleri ile ilgili konumuzun alt kısımlarında bilgiler vermiştik. Çıkan haberlere göre Ceza ve Sagopa’nın jüride olma ihtimali vardı ancak gerçek jüri açıklandı. O Ses Türkiye Rap 2021 şarkı yarışmasında jüri koltuğunda Hadise, Eypio,Murdo ve Mero oturacak. Hadise yine O Ses Türkiye yarışmasını bırakmadı hatta yılbaşı gecesinde Hadise ile ilgili bir sürpriz var demişti Acun buymuş demekki..

O Ses Türkiye Rap şarkı yarışması jürisi çok başarılı rapçilerden oluşuyor. Son zamanların en sevilen rap şarkılarının yazarları ve söyleyenleri Eypio, Murda ve Mero kimdir?

eypio o ses rap

Eypio

O Ses Türkiye Rap 2021 şarkı yarışmasında jüri olacak olan Eypio’nun gerçek adı Abdurrahim Akça’dır. 1983 Konya doğumludur. Hollanda’da ve Türkiye de müzik çalışmalaır yapan ve birçok rap şarkı albüm yapan Eypio milli takıma yaptıkları şarkı ile tanındı. Son şarkılarından olan Günah Benim’de favori şarkılardan olmuştur. Eypio instagram hesabı https://www.instagram.com/eypio/

o ses Turkiye rap jurisi murda kim

Murda

O Ses Türkiye Rap 2021 şarkı yarışmasında jüri olarak yer alan Murda 30 Ocak 1984 tarihinde Hollanda Amsterdam doğumludur. Yabancı bir çok müzisyenle çalışan Murda Ezhel’le tanışmasının ardından birlikte müzik yapmaya başladı ve Aya şarkısı ile ünlendi. Youtube üzerinde Aya şarkısı 170 milyona yakın izlenmiştir. Murda instagram hesabı https://www.instagram.com/murdaworld/

o ses o ses turkiye mero kimturkiye mero kim

Mero

O Ses Türkiye Rap şarkı yarışması jürisinde yer alan Mero kimdir? Rapçi Mero’nun asıl adı Enes Meral’dir. 2000 Almanya doğumlu olan rapçi instagram üzerinden yaptığı videolarla dikkat çekmiştir ve müzik hayatı başlamıştır. Mero’nun Ya Hero Ya Mero, Olabilir şarkıları onu popüler yapmıştır. Mero instagram hesabı https://www.instagram.com/mero_428/

o ses Turkiye rap yarismasi jurisi degistimi

O Ses Türkiye Jürisi Seda Sayan, Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk Devam Edecek mi?

O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk oturuyordu. Exxen de yeni formatta yayınlanacak O Ses Türkiye rap yarışmasının jüri üyeleri de aynı mı kalacak yoksa rap yarışması olduğu için yeni jüri üyeleri mi katılacak sizler için cevaplandıralım.

O Ses Türkiye Rap Yarışması Jürisi Ceza ve Sagopa Kajmer mi?

O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyeleri değişecek yani O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Seda Sayan, Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye rap yarışmasında yer almayacak. Rap formatında yayınlandığı için O Ses Türkiye rap yarışması jüri koltuğunda da Türkiye’nin en iyi rapçileri yer alacak.

o ses Turkiye rap jurisi

Acun Ilıcalı henüz resmi olarak açıklamadı bu yüzden jüri üyelerinin isimleri belli değil. O Ses Türkiye Rap şarkı yarışması tanıtım fragmanında 3 jüri koltuğu görülüyor. Bu da demek oluyor ki yarışmada 3 jüri yer alacak. Ceza, Sagopa Kajmer ve bir kişinin daha yer alacağı 3 kişilik bir jüri planlıyor ancak isimleri henüz açıklanmadı.

O Ses Türkiye rap şarkı yarışması başvurmak isterseniz O Ses Türkiye rap yarışması başvuru konumuzu ziyaret edebilirsiniz. O Ses Türkiye rap şarkı yarışmasında sizce jüri üyeleri kimler olmalı? Exxen’de yayınlanacak O Ses Türkiye Rap şarkı yarışmasını izleyecek misiniz? Sizce jüri üyeleri kim olursa daha çok ilgi görür? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşınız.

Etiketler