O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu Nasıl Katılırım Jürisi Kimler

O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu Nasıl Katılırım, Başlama Tarihi… TV8 ekranlarında bu sezon O Ses Türkiye farklı bir format ile yayınlanacak. O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formu, O Ses Türkiye Rap yarışmasına nasıl katılırım, başvuru adresi, bilgilerini konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

o ses Turkiye Rap yarismasi

O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu

TV8 ekranlarında yayınlanacak O Ses Türkiye yarışması bu sene rap formatı ile yayınlanacak. Önceki seneler her tarz müziği yarıştıran O Ses Türkiye yarışmasında bu sene farklılığa gidildi. O Ses Türkiye yarışması bu sene rap şarkıları yarıştıracak. O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarışmacı olmak ve rap şarkısı seslendirmek isterseniz sizler için başvuru formunu, başvuru formunda yer alan bazı soruları ve başvuru adresini sizlerle paylaşacağız.

O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formuna TV8 resmi internet sayfasından ulaşabiliriz. TV8 sitesine girdiğimizde başvuru ekranından O Ses Türkiye Rap yarışmasını seçerek başvuru formuna ulaşabiliriz. Biz sizler için başvuru formu linkini kısa yoldan paylaşalım. O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu Adresi; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1

o ses Turkiye Rap sarki yarismasi basvurulari

O Ses Türkiye Rap Yarışmasına Nasıl Katılırım?

O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarışmacı olmak isterseniz yukarıda vermiş olduğumuz başvuru linkini tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Doğru ve içten bir şekilde cevapladığınızda yarışmaya seçilebilirsiniz. O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formunda yer alan bazı sorular şöyle; öncelikle ad -soyad gibi kimlik bilgilerinin ardından size ulaşılabilmesi için iletişim bilgileri sorulmaktadır.

Rap şarkısına olan ilginizi ölçmek adına bazı sorular soruluyor. O Ses Türkiye Rap yarışmasından önce herhangi bir programa katıldınız mı sorusu da başvuru formunda yer alan sorulardan birisi. Başvuru formunu doğru bir şekilde doldurursanız sizlerde O Ses Türkiye Rap yarışmasına seçilip O ses sahnesinde performansınızı sergileyebilirsiniz.

O Ses Turiye Rap sarkisi jurisinde kimler var

O Ses Türkiye Rap Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

O Ses Türkiye Rap yarışması başvuruları başladı. Yaklaşık 1 ay sürecek başvuruların ve yarışmacı seçimlerinin ardından 2021 yılının ocak ayından itibaren O Ses Türkiye Rap yarışmasını TV8 ekranlarında izleyebiliriz. O Ses Türkiye Rap yarışması kesin başlama tarihi şimdilik bilinmese de en kısa zamanda yayınlanacaktır.

O Ses Türkiye Rap Yarışması Jüri Üyeleri Kimler?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyeleri kimler olacak? Önceki sezonlarda O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapmış olan Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri üyeliği yapacak mı? O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyelerinin değişeceğini düşünsek de bununla alakalı resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

ceza o ses Turkiye rap'ta juri olacak mi

Acun Ilıcalı Türkiye’nin en iyi rap şarkısı söyleyen şarkıcıların jüri koltuğuna oturtur diye tahmin ediyoruz. Bakalım Acun Ilıcalı yakın zamanda O Ses Türkiye Rap yarışması jürisi ile ilgili bir bilgi verecek mi, bilgi geldiğinde konumuza ekleyeceğiz. Sizce O Ses Türkiye rap yarışması jüri üyeleri kimler olmalı? Mesela Türkiye’nin en iyi rap söyleyen isimleri Ceza, Sagopa Kajmer O Ses Türkiye Rap şarkısı jüri üyesi olsa güzel olmaz mı? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler