O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu Nasıl Katılırım Jürisi Kimler

Tv
06.12.2020
13

O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu Nasıl Katılırım, Başlama Tarihi… TV8 ekranlarında bu sezon O Ses Türkiye farklı bir format ile yayınlanacak. O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formu, O Ses Türkiye Rap yarışmasına nasıl katılırım, başvuru adresi, bilgilerini konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

o ses Turkiye Rap yarismasi

O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu

TV8 ekranlarında yayınlanacak O Ses Türkiye yarışması bu sene rap formatı ile yayınlanacak. Önceki seneler her tarz müziği yarıştıran O Ses Türkiye yarışmasında bu sene farklılığa gidildi. O Ses Türkiye yarışması bu sene rap şarkıları yarıştıracak. O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarışmacı olmak ve rap şarkısı seslendirmek isterseniz sizler için başvuru formunu, başvuru formunda yer alan bazı soruları ve başvuru adresini sizlerle paylaşacağız.

O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formuna TV8 resmi internet sayfasından ulaşabiliriz. TV8 sitesine girdiğimizde başvuru ekranından O Ses Türkiye Rap yarışmasını seçerek başvuru formuna ulaşabiliriz. Biz sizler için başvuru formu linkini kısa yoldan paylaşalım. O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu Adresi; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1

o ses Turkiye Rap sarki yarismasi basvurulari

O Ses Türkiye Rap Yarışmasına Nasıl Katılırım?

O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarışmacı olmak isterseniz yukarıda vermiş olduğumuz başvuru linkini tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Doğru ve içten bir şekilde cevapladığınızda yarışmaya seçilebilirsiniz. O Ses Türkiye Rap yarışması başvuru formunda yer alan bazı sorular şöyle; öncelikle ad -soyad gibi kimlik bilgilerinin ardından size ulaşılabilmesi için iletişim bilgileri sorulmaktadır.

Rap şarkısına olan ilginizi ölçmek adına bazı sorular soruluyor. O Ses Türkiye Rap yarışmasından önce herhangi bir programa katıldınız mı sorusu da başvuru formunda yer alan sorulardan birisi. Başvuru formunu doğru bir şekilde doldurursanız sizlerde O Ses Türkiye Rap yarışmasına seçilip O ses sahnesinde performansınızı sergileyebilirsiniz.

O Ses Turiye Rap sarkisi jurisinde kimler var

O Ses Türkiye Rap Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

O Ses Türkiye Rap yarışması başvuruları başladı. Yaklaşık 1 ay sürecek başvuruların ve yarışmacı seçimlerinin ardından 2021 yılının ocak ayından itibaren O Ses Türkiye Rap yarışmasını TV8 ekranlarında izleyebiliriz. O Ses Türkiye Rap yarışması kesin başlama tarihi şimdilik bilinmese de en kısa zamanda yayınlanacaktır.

O Ses Türkiye Rap Yarışması Jüri Üyeleri Kimler?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyeleri kimler olacak? Önceki sezonlarda O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapmış olan Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri üyeliği yapacak mı? O Ses Türkiye Rap yarışması jüri üyelerinin değişeceğini düşünsek de bununla alakalı resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

ceza o ses Turkiye rap'ta juri olacak mi

Acun Ilıcalı Türkiye’nin en iyi rap şarkısı söyleyen şarkıcıların jüri koltuğuna oturtur diye tahmin ediyoruz. Bakalım Acun Ilıcalı yakın zamanda O Ses Türkiye Rap yarışması jürisi ile ilgili bir bilgi verecek mi, bilgi geldiğinde konumuza ekleyeceğiz. Sizce O Ses Türkiye rap yarışması jüri üyeleri kimler olmalı? Mesela Türkiye’nin en iyi rap söyleyen isimleri Ceza, Sagopa Kajmer O Ses Türkiye Rap şarkısı jüri üyesi olsa güzel olmaz mı? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. İsimsiz kader dedi ki:

    CEZA okeide sagopa kajmer ne alaka ya