O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı Konukları Şarkıları Müzikleri

Tv
10.12.2023
6.335

O Ses Türkiye 2024 yılbaşı bölümünde özel konuklar ağırlıyor. 2024 O Ses Yılbaşı bölümünde her sene birbirinden ünlü ismi ağırlıyor. Şarkıcılık ile bağlantıları olmasa da bir çok oyuncuyu ve ünlüyü programa dahil ediyorlar. Yılbaşı özel bölümünde oyuncular şarkılarını seslendiriyor ve birbirinden güzel sesler ortaya çıkıyor.

O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı Konukları Kimler?

Yeni yıl eğlencesi her olduğu gibi TV8 de olacak. O Ses Türkiye 2024 yılbaşı özel programı jürisi netleşti. Meryem Üzerli’nin yer alacağı jüri koltuklarının diğer sahiplerini de açıklayacağız. O Ses Türkiye 2024 yılbaşı özel programında aşağıda isimlerini paylaştığımız isimler yer alacak. o ses Türkiye 2024 yılbaşı konukları kimler
O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı Özel konukları yarışmacıları:
İbrahim Büyükak,
Yasemin Sakallıoğlu,
Ceren Karakoç,
Evrim Alasya,
Sarp- Bengi Apak,
Gupse Özay,
Onur Gürçay,
Esra Ruşan ve Hazal Türesan,
Kerem Alışık,
Enis Arıkan,
Özge Özacar,
Özgü Kaya,
Devrim Özkan,
Buse Meral,
Doğu Demirkol,
Özgü Kaya ünlü isimler yarışacak.

2024 O Ses Yılbaşı programında bir çok oyuncuyu göreceğiz. Şarkıcılık yapmasalar bile seslerinin güzel olduğuna şahit olacağız. Tabi jüride yer alan Meryem Üzerli ve diğer jürilerinde düetleri ile program daha da renklenecek.

O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı Konukları Şarkıları Müzikleri

O Ses Yılbaşı 2024 özel bölümünde üstte isimlerini verdiğimiz oyuncular ve ünlü isimler yer alacak. Sevdikleri ve iyi söylediğine inandıkları şarkıları seslendirecekler. Jüriyi döndürüp takımlarına girecekler. Her yılbaşı klasiği olduğu gibi bölüm sonunda da bir kazanan çıkacak. Jüri için yılbaşı bölümünde kazanmakta çok önemli. Çünkü ona bazı avantajlar sağlıyor.

2024 O Ses Yılbaşı programında söylenen şarkıları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. 2024 Yılbaşı bölümünde ünlülerin söylediği şarkılardan sizlerde beğendiklerinizi bizlere yorum olarak yazabilirsiniz. O Ses Türkiye 2024 yılbaşı bölümünde yer alan ünlüler ve şarkıları tekrar tekrar dinlemek isterseniz konumuzu ziyaret edebilirsiniz. TV8 yeni yılda ilk hafta boyunca O Ses Türkiye 2024 yılbaşı özel programını bir kaç kez yayınlar şarkıları dinleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı bölümünde sizler hangi ünlüyü ve söylediği şarkıyı sevdiniz. 2024 O Ses  Yılbaşı bölümünde hangi ünlünün kazanmasını hangi jüri üyesinin kazanmasını isterdiniz? Yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Hadisede galsin luuuutfaaaan