O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Konukları Şarkıları Müzikleri

10.12.2022
4.212

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Konukları Kimler? O Ses Türkiye 2023 yılbaşı bölümünde özel konuklar ağırlıyor. 2023 O Ses Yılbaşı bölümünde her sene birbirinden ünlü ismi ağırlıyor. Şarkıcılık ile bağlantıları olmasa da bir çok oyuncuyu ve ünlüyü programa dahil ediyorlar. Yılbaşı özel bölümünde oyuncular şarkılarını seslendiriyor ve birbirinden güzel sesler ortaya çıkıyor. 2023 O SES TURKIYE YILBASI JURI VE KONUKLARI

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Konukları Kimler?

Yeni yıl eğlencesi her olduğu gibi TV8 de olacak. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel programı jürisi netleşti. Ebru Gündeş, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk ve Yıldız Tilbe jüri koltuğunda yerini alacak. o ses 2023 yilbasi konuklari

2023 O Ses Yılbaşı programında bir çok oyuncuyu göreceğiz. Şarkıcılık yapmasalar bile seslerinin güzel olduğuna şahit olacağız. Tabi jüride yer alan Ebru Gündeş, Beyaz, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un düetleri ile program daha da renklenecek. o ses Turkiye 2023 yilbasi konuklari ve sarkilari
2023 O Ses Yılbaşı bölümünde yer alacak ünlü konuklar listesi;
Talat Bulut,
Kerem Alışık,
Ebru Şahin,
Onur Buldu,
Alina Boz,
Melis Sezen,
Hazal Subaşı,
Cemre Baysel,
Selin Şekerci,
Nilsu Berfin Aktaş,
Büşra Pekin
Aslıhan Malbora,
Eser Yenenler,
Berfu Yenenler,
Cemal Can Canseven
Danla Biliç

Ayça Ayşin Turan- Murat Boz

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz düet yaptı. Murat Boz ile adı aşk dedikodularını karışan Ayça Ayşin Turan programa son anda katılmaya karar verdi. İkili birlikte düet yaptı. Murat Boz’un ‘Ben Özledim’ şarkısını seslendiren Ayça Ayşin Turan sesiyle de herkesi büyüledi.

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Konukları Şarkıları Müzikleri

O Ses Yılbaşı 2023 özel bölümünde üstte isimlerini verdiğimiz oyuncular ve ünlü isimler yer alacak. Sevdikleri ve iyi söylediğine inandıkları şarkıları seslendirecekler. Jüriyi döndürüp takımlarına girecekler. Her yılbaşı klasiği olduğu gibi bölüm sonunda da bir kazanan çıkacak. Jüri için yılbaşı bölümünde kazanmakta çok önemli. Çünkü ona bazı avantajlar sağlıyor.

2023 O Ses Yılbaşı programında söylenen şarkıları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. 2023 Yılbaşı bölümünde ünlülerin söylediği şarkılardan sizlerde beğendiklerinizi bizlere yorum olarak yazabilirsiniz. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı bölümünde yer alan ünlüler ve şarkıları tekrar tekrar dinlemek isterseniz konumuzu ziyaret edebilirsiniz. TV8 yeni yılda ilk hafta boyunca O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel programını bir kaç kez yayınlar şarkıları dinleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı bölümünde sizler hangi ünlüyü ve söylediği şarkıyı sevdiniz. 2023 O Ses  Yılbaşı bölümünde hangi ünlünün kazanmasını hangi jüri üyesinin kazanmasını isterdiniz? Yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Hadisede galsin luuuutfaaaan