O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı Programına Hangi Ünlüler Katıldı Şarkıları Video

O ses Türkiye TV8 ekranlarında yılbaşı özel bölümü ile yayınlanacak. 2021 yılbaşı O Ses Türkiye programında hangi sanatçılar, oyuncular sahne alacak? 2021 O Ses Türkiye yılbaşı özel yarışması jüri üyeleri kimler olacak? O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programında söylenen şarkıların videolarını konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

O Ses Turkiye beyaz hadise murat boz

O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı Özel Programına Kimler, Hangi Şarkıcılar Katılıyor?

Son Dakika Güncelleme: O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konukları belli olmaya başladı. Cemal Can Canseven, Hande Erçel, Kerem Bursin, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Ezgi Mola, Mert Fırat, Burcu Özberk, Miray Daner, Enis Arıkan, Hakan Çalhanoğlu, Ayça Ayşin Turan, Mustafa Mert Koç, Hasan Can Kaya, Aleyna Tilki, Serhat Kılıç, Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz, Nazlı Çelik ve Saadet Özsırkıntı katılıyor.

o ses Yilbasi konuklari unluler ve sarkilari

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan 2021 yılbaşı özel programına birbirinden ünlü simalar katılıyor. Şarkıcı, oyuncu, rapçi gibi her alandan ünlü isimleri O Ses Türkiye 2021 yılbaşı programında görebiliriz. O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programına katılan ünlülerin farklı özelliklerini tanısakta bu yarışmada sesleri ile ön plana çıkıp seyircileri şaşırtıyorlar. Her sene yayınlanan O Ses Türkiye yılbaşı özel programında birbirinden ünlü isimleri dinlemek ve güzel bir yılbaşı akşamı geçirmek isterseniz TV8 karşısına geçebilirsiniz.

O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programına katılan şarkıcı ve ünlü isimler açıklandığında konumuza ekleyeceğiz. Şimdilik O Ses Türkiye yarışmasında sahne alacak ünlüler belli değil çünkü çekimleri hala devam ediyor.

ebru gundes yilbasinda o ses Turkiyede

O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı Jürisinde Kimler Var?

O Ses Türkiye yeni sezon da olmayacak yerine O Ses Türkiye Rap versiyonu yayınlanacak diye duyurmuştuk. O Ses Türkiye rap yarışması başvuru formunu sizler için konumuzda paylaşmıştık ancak Acun Ilıcalı seyircisine bir sürpriz yaptı ve O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü ile yayınlama kararı aldı. Her yıl O Ses Türkiye yılbaşı özel olarak ekrana geliyor ve izleyenlere konser tadında bir gece yaşatıyordu.

o ses turkiye 2021 yilbasina kim katiliyor

Bu sene de TV8 klasiği bozmak istemedi ve O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programının yayınlamaya karar verdi. O Ses Türkiye 2021 yılbaşı programında jüri üyesi olarak Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Hadise olacak. Son O Ses Türkiye programında jüri olan Seda Sayan yılbaşı özel programında yer almayacak. O Ses Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinin bulunduğu O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programında her jüri kendine bir takım oluşturacak ve gecenin sonunda kazanan bir jüri üyesinin yarışmacısı olacak. O Ses Türkiye yarışmasında sezon boyunca birinci olmak önemlidir ancak yılbaşı özel programında birinci olmak tüm jüri üyelerinin amacıdır.

beyazit ozturk o ses Yilbasi

O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı Özel Programında Söylenen Şarkılar Videoları

O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programı TV8 ekranlarında yayınlanacak. Bu sene koronavirüs sebebiyle dışarı çıkma yasağı olduğu için herkes yılbaşını evde geçirecek. 2021 yılbaşına güzel bir şekilde giriş yapmak ve ailecek şarkılı türkülü eğlenceli bir yılbaşı akşamı geçirmek isterseniz TV8 ekranlarını izleyebilirsiniz. Bizlerde 2021 O Ses Türkiye yılbaşı özel programında şarkı söyleyen ünlülerin şarkı videolarını konumuza ekleyeceğiz.

O Ses Turkiye hadise ebru gundes sarkilari

O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programını izlemeyi düşünüyor musunuz? Bu sene şarkı söyleyen ünlüler arasında favoriniz kim? Sizce kim birinci olmalıydı hangi jürinin takımı kazanmalıydı? O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Etiketler