O Ses Türkiye 2020 Yeni Sezonda Jüride Kimler Olacak, Kaç Para Alacaklar?

O Ses Türkiye 2020 Yeni Sezonda Jüride Kimler Olacak, Kaç Para Alacaklar? O Ses Türkiye yeni sezonuyla Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. O Ses Türkiye her sezon yayına başlamadan önce jüri üyeleri kimler olacak? O Ses Türkiye yeni sezonunda jürisinde kimler var ve jüri üyeleri ne kadar ücret alacak? Bunlar merak konusu oluyor. O Ses Türkiye yeni sezonu ile ilgili tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

O Ses Türkiye Jüride Kim Kaç Para Alıyor? 2019-2020

O Ses Türkiye Jürisi 2019-2020 sezonu Ne Kazanıyor?
Hadise bölüm başı 85.000 TL
Murat Boz bölüm başı 85..000 TL
Seda Sayan bölüm başı 75.000 TL
Beyazıt Öztürk bölüm başı 75.000 TL

Daha önceki Sezonlarda O Ses Türkiye Jürisi Ne Kazanıyordu?
Sibel Can Bölüm Başına 100 000 lira
Ebru Gündeş her bölüm 100 bin lira
Yıldız Tilbe Bölüm Başına 70 000 lira
Gökhan Özoğuz Bölüm Başına 45 000 lira

O Ses Türkiye yeni sezonu ile ekim 2019’da ekranda olacak diye düşünülüyor. TV8 de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında belli bir format var. Bu yarışma da jüri üyeleri kendilerine bir takım oluşturuyor. Bu takımın yarışmacıları birbiri ile yarışıyor ve O Ses Türkiye sezon sonunda final yaparak birinciyi seçiyor. O Ses Türkiye de her sezon birinci olan yarışmacılar ünlü oluyor ve albüm çıkarıyorlar. Birinci olan isimler de Türkiye de tanınıyor. Prodüktörler tarafından tanınıyor ve kendi dinleyici kitlesini oluşturuyorlar.

O Ses Türkiye yarışmasında her sezon jüri üyeleri değişebiliyor. Jüri üyeleri değişse de her sezon yeni bir heyecan oluyor mutlaka. Bu zaman kadar O Ses Türkiye’den bir çok jüri üyesi geldi geçti. O Ses Türkiye jüri üyeleri değişse de reytinglerde her zaman başarılı olmayı başarmıştır.

O Ses Türkiye jüri üyeleri çok kez değişti. O Ses Türkiye önceki sezonların jüri üyeleri; Hadise, Mustafa, Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz, Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, Sibel Can, Yıldız Tilbe, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan. O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyeleri de netleşmeye başladı.

O Ses Türkiye 2020 Yeni Sezon Jürisinde Kimler Var?

O Ses Türkiye yeni sezonu 2019 2020 sezonu ekim ayında başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyelerinden ikisi netleşti. Geçtiğimiz sezonda O Ses koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk ve Seda Sayn yeni sezonda da koltukları bırakmıyor ve jüri üyesi oluyorlar. Diğer iki jüri üyesi kimlerden oluşacak? O Ses Türkiye yeni sezon jürileri henüz açıklanmadı. İkisi de belli olunca konumuza eklenecektir?

O Ses Türkiye 2020 Yeni Sezon Jürileri Kaç Para Ücret Alıyor?

O Ses Türkiye yeni sezonu ekim ayı gibi başlayacaktır. Yeni sezon jüri üyelerinden ikisi belli olmuştu. Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturacaklar. Ücretleri ne kadar olacak? Geçtiğimiz sezon aldıkları ücretler merak konusu olmuştu. Önceki sezonda Seda Sayan bölüm başı 70.000 olarak anlaşmıştı. O Ses Türkiye jüri üyelerinden olan Beyazıt Öztürk diğer jüri üyelerinden farklı olarak 90.000 TL olarak anlamıştı.

O Ses Türkiye de geçtiğimiz sezon Murat Boz’da 70.000 TL kazanıyordu bölüm başı. O Ses Türkiye 2019-2020 sezonunda yeni jüri üyeleri ne kadar ücret alacak? Geçen sezon Acun Ilıcalı ücretlere zam yapmıştı. Bakalım bu sezonda Acun Ilıcalı’dan yeni bir açıklama gelecek mi? Yeni sezon ücretleri de jüri üyeleri netleştikçe konumuza ekleyeceğiz.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. cokmu lazim seda sayan seyretmıyom bu yarişmayı başka kimse yokmu böyle juri olurmu bi halkmüzik bir sanatmüzik popmüzik arabeks müzik jürü bunlardan olur eski insanlardan olur

Etiketler