O Kız Dizisinde Kullanılan Telefon ve Araba Markaları

17.09.2022
2.650

O Kızı dizisinde kullanılan telefon ve araba markalarının sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu O Kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almaktadır. O Kız dizisinde kullanılan telefon ve arabaların markaları da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği O Kızı dizisinde kullanılan telefon ve arabaları markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

O Kız Dizisinde Kullanılan Telefon ve Araba Markaları

Focus Film imzalı O kız dizisi 21 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken O Kız dizisi nde kullanılan telefonla arabaların markaları da merak edildi. Bizlerde Özlem Günhan yönetmenliğinde çekilen O Kız lisesi nde kullanılan telefonla arabaları markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.O Kız Dizisindeki Telefonlar Arabalar

O Kız Kadir (Erkan Petekkaya) Telefon ve Araba Markaları

O Kız dizisinin başrolünde yer alan başarılı oyuncumuz Erkan Petekkaya dizide Kadir karakterini canlandıracaktır. O Kız dizisi başlamadığı için Kadir karakterinin kullandığı telefonun modeli belli değildir. Kadir karakterinin kullandığı beyaz renkteki arabanın markası ise Ford Connect’tir.

O Kız Zeynep (Dilin Döğer) Telefon ve Araba Markaları

Sektörde yeni olan oyuncumuz Dilin Döğer, O Kız dizisinde Zeynep karakterini canlandıracaktır. Zeynep karakterinin arabası yoktur ve dizi başlamadığı için Zeynep’in kullandığı telefonun markası da bilinmemektedir. Bizler Zeynep karakterinin düşük modelli bir telefon kullandığını tahmin ediyoruz.

O Kız Ozan (Cengiz Orhonlu) Telefon ve Araba Markaları

O Kız dizisinde Ozan karakterini Cengiz Orhonlu canlandıracaktır. Ozan karakterinin kullandığı arabanın ve telefonun modeli oldukça lükstür. Bizler, O Kız dizisi başladığı zaman Ozan karakterinin kullandığı telefon ve araba markasını detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

O Kız Sitare (Sezin Akbaşoğulları) Telefon ve Araba Markaları

O Kız dizisinin ana karakterlerinden biri olan Sitare karakterini başarılı oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları canlandırmaktadır. Sitare’nin maddi durumu iyidir ve bundan dolayı kullandığı telefon ile arabanın modeli yüksektir. Bizler dizi başladığında detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

O Kızı dizisinde kullanılan telefon ile araba markalarının sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..