O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde

08.09.2022
69

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde? O Kız dizisi 21 Eylül çarşamba gününden itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. O Kız dizisi yayınlanmaya  başladığı zaman seyirci dizinin İstanbul’un hangi semtinde çekildiğini merak ediyor. O Kız dizisinin çekildiği ev nerede? O Kız dizisinin çekildiği mahalle neresi bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Content House yapımcılığında yayınlanan O Kız dizisi yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. O Kız dizisi oyuncu kadrosu başarılı isimlerden ulaşıyor. O Kız dizisi başrol oyuncuları arasında Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu yer alıyor. O Kız dizisi çekim mekanlarının resimlerine ulaştık. İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan dizi çekimlerinin adres bilgileri de konumuza eklenecektir.

o kiz dizisindeki ev neredee O Kız dizisinde Zeynep’in çocuk zekasına sahip olan babası ile yaşadığı ev İstanbul Beykoz’da ki kundura fabrikasında yer alıyor. Bu ev daha önce Akrep dizisi çekimlerinde de kullanılmıştı.

o kiz dizisi istanbulda ahngi mahallede O Kız dizisi yayınlanan ilk tanıtım fragmanında Zeynep ve babası Kadir bir sokakta konuşuyor. İstanbul sokaklarının birinde yapılan çekimler yine Beykoz’da bulunan sokaklardan birisi. O Kız dizisi çekimleri sadece Beykoz’da yapılmıyor elbette. Zeynep’in çalıştığı yer İstanbul’un farklı bir semti. Yüksek katlı binaların bulunduğu yerde İstanbul’un hangi semti araştırıyoruz. O Kız dizisi çekimlerinin yapıldığı yerlere dair bilginiz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Kadir ve zeynebin evi kanlıca vapur iskelesinin karşı sokagında biraz yürüme mesafededir tesadüf çekimlerine rastladım

 2. Nazlı dedi ki:

  İdealtepe’ de çekiliyor.Evimden çıkarken gördüm.Dizi çekilirken Erkan Petekkaya sarışın bir kız ile sarılırken gördük.

 3. Anonim dedi ki:

  o kız zeynebin babasıyla yaşadığı ev beykoz kanlıcada

 4. Merve dedi ki:

  Zeynep’in çalıştığı şirket İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır

 5. ❤️ dedi ki:

  Rezidans Kartal’da benc

 6. . dedi ki:

  Ozan’ın evi Kartal’da moment İstanbul rezidanstaki dubleks bir daire

 7. Anonim dedi ki:

  Cok güzel dizi fakat aynı gün 2)4dizi gösteriyor ki hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen hepsi de bir birinden guzel