O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde? O Kız dizisi 21 Eylül çarşamba gününden itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. O Kız dizisi yayınlanmaya  başladığı zaman seyirci dizinin İstanbul’un hangi semtinde çekildiğini merak ediyor. O Kız dizisinin çekildiği ev nerede? O Kız dizisinin çekildiği mahalle neresi bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Content House yapımcılığında yayınlanan O Kız dizisi yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. O Kız dizisi oyuncu kadrosu başarılı isimlerden ulaşıyor. O Kız dizisi başrol oyuncuları arasında Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu yer alıyor. O Kız dizisi çekim mekanlarının resimlerine ulaştık. İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan dizi çekimlerinin adres bilgileri de konumuza eklenecektir.

o kiz dizisindeki ev neredee O Kız dizisinde Zeynep’in çocuk zekasına sahip olan babası ile yaşadığı ev İstanbul Beykoz’da ki kundura fabrikasında yer alıyor. Bu ev daha önce Akrep dizisi çekimlerinde de kullanılmıştı.

o kiz dizisi istanbulda ahngi mahallede O Kız dizisi yayınlanan ilk tanıtım fragmanında Zeynep ve babası Kadir bir sokakta konuşuyor. İstanbul sokaklarının birinde yapılan çekimler yine Beykoz’da bulunan sokaklardan birisi. O Kız dizisi çekimleri sadece Beykoz’da yapılmıyor elbette. Zeynep’in çalıştığı yer İstanbul’un farklı bir semti. Yüksek katlı binaların bulunduğu yerde İstanbul’un hangi semti araştırıyoruz. O Kız dizisi çekimlerinin yapıldığı yerlere dair bilginiz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde (8 Yorum)

  1. Kadir ve zeynebin evi kanlıca vapur iskelesinin karşı sokagında biraz yürüme mesafededir tesadüf çekimlerine rastladım

  2. İdealtepe’ de çekiliyor.Evimden çıkarken gördüm.Dizi çekilirken Erkan Petekkaya sarışın bir kız ile sarılırken gördük.

  3. Cok güzel dizi fakat aynı gün 2)4dizi gösteriyor ki hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum