O Kız Dizisi Neden Bitti Final Yaptı Tekrar Başlar mı?

03.02.2023
1.662

O Kız dizisi neden bitti, final yaptı? O Kız dizisi tekrar başlar mı? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu O Kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almaktadır. Seyirciler yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği O Kız dizisinin neden bittiğini ve tekrar başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. O Kız dizisi neden bitti, final yaptı? O Kız dizisi tekrar başlar mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

O Kız Dizisi Neden Bitti?

O Kız Dizisi Bitti mi Final mi Yaptı yeniden Başlar mıKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan O Kız dizisi, yayın hayatına başladığı hafta büyük ilgi görmüştü. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı O Kız dizisi zamanla yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Çarşamba günleri ekrana gelen Kuruluş Osman, Çöp Adam, Survivor gibi başarılı dizi ve projelerden dolayı en az izlenen diziler arasına giren O Kız totalde 2,88 oranında reyting almıştır. Yani, O Kız dizisi düşük reyting sebebiyle bitecektir.
O Kız Dizisi Nerede, Hangi Semtte Çekiliyor?

O Kız Dizisi Neden Final Yaptı?

Başrolünde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu’nun yer aldığı O Kız dizisi Kanal D de yayınlanmaktadır. Yayınlanmadan önce büyük ilgi gören dizi yayın hayatına başladığı haftada istediği oranda reyting almıştır. Ancak O Kız dizisi son zamanlarda yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Çarşamba gününün en az izlenen diziler arasına giren O Kız dizisi reyting sıralamasında 12. sıraya yerleşmiştir. Bu yüzden de dizinin yapımcıları final kararı almıştır.O Kız Dizisi Neden Bitti Final Yaptı Tekrar Başlar mı

O Kız Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu O Kız dizi gün geçtikçe reytinglerinde düşüşe geçmiştir. En az izlenen diziler arasına giren O Kız yukarıda belirttiğimiz gibi final yapacaktır. O Kız dizisinin sevenleri dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kanal D ekranlarında yayınlanan O Kız dizisi 8 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da yayınlanan 25. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

O Kız Dizisi Tekrar Başlayacak Mı?

Focus Film imzalı O Kız dizisi 21 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. İlk haftalarda yüksek oranda reyting alan dizi zamanda düşüşe geçmiştir. Bundan dolayı da dizinin yapımcıları final kararı almıştır. İzleyiciler O Kız dizisinin tekrar başlayıp başlamıycağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. 8 Mart günü yayınlanan 25. bölümü ile final yapacak olan O Kız dizisi tekrar başlamayacaktır.

O Kız dizisi neden bitti, final yaptı? Final tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.