O Kız Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak?

24.10.2022
3.226

O Kız dizisi ne zaman bitecek, erken final mi yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Focus Film imzalı O Kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almaktadır. Seyirciler O Kız dizisinin ne zaman biteceğini, final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan O Kız dizisinin ne zaman biteceğini, final yapacağını ve bununla birlikte yeni sezonda olup olmayacağını açıklayacağız.

O Kız Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu O Kız dizisi 21 Eylül tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Çarşamba akşamları yayınlanan dizi güzel bir başlangıç yapmıştı. Ancak O Kız dizisi zamanla reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Dizi totalde 3,73 oranında bir reyting almıştır. O Kız dizisi bu reytinglerle devam ederse eğer bu sezon boyunca yayınlanacaktır. Fakat reytinglerinde düşüşe geçerse eğer bitecektir.O Kız Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final mi

O Kız Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken O Kız dizisi Kanal D’de yayınlanmaktadır. O Kız dizisi, ilk haftalarda yakaladığı başarıyı devam ettiremese de Gecenin Ucunda, Hayat Bugün, Tuzak, Bir Peri Masalı gibi dizileri geride bırakmıştır. Totalde 3.73 oranında reyting alan O Kız dizisinin yapımcıları henüz final konuşmamıştır. Bu nedenle dizinin erken final yapıp yapmayacağı bilinmiyor. Ancak bizler O Kız dizisinin şimdilik final yapmayacağını düşünüyoruz.

O Kız Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği O Kız dizisinin sevenleri dizinin yeni sezonda olup olmayacağını merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Totalde aldığı reytinglerle 2. sıraya yerleşen dizinin yapımcıları bu konu hakkında açıklama yapmamıştır. Fakat bizler, Gecenin Ucunda, Hayat Bugün, Tuzak, Bir Peri Masalı gibi dizileri geride bırakan O Kız dizisinin reytinglerinde düşüş yaşamazsa eğer yeni sezonda da yine Kanal D ekranlarında olacaktır.

O Kız dizisi ne zaman bitecek, erken final mi yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.