O Kız Dizisi 22 Şubat 2023 Çarşamba Yeni Bölüm Var Mı?

06.02.2023
2.947

O Kız 22 Şubat 2023 Çarşamba Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı? KanalD de ekrana gelen O Kız dizisi ekran macerasına ara veriyor. O Kız dizisi neden 2 hafta yayınlanmayacak? O Kız dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanır? Bu sorunun cevabı konumuzda sizlerle olacaktır.

O Kız dizisi 22 Şubat 2023 Çarşamba Yeni Bölüm Var Mı?

Content House imzalı yayınlanan O Kız dizisi yönetmenliğini Özlem Günhan ve Deniz Yılmaz Şayir üstleniyor. Senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız dizisi ilk bölümü 21 Eylül 2022 tarihinde yayımlandı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu ve Dilin Döğer paylaşıyor. Dram türündeki dizi izleyicinin beğenisini kazandı. Bu yüzden de yeni yılda yeni bölüm ne zaman sorusunu sordular. Bizde cevaplamak istedik.  

o kiz dizisi yeni yilda 4 ocakta yayinlanacak mi

KanalD ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen O Kız dizisi bu hafta yayınlanmayacak. 22 Şubat 2023 Çarşamba akşamı O Kız dizisi yeni bölümü olmayacak. Ülkemizin 7 günlük yas ilan etmesine sebep olan depremde bir çok canımızı yitirdik. Bu sebeple de kanallar yayın akışını değiştirdi. Diziler yeni bölümlerini kaldırdı. Ülkemizde ardarda iki büyük deprem yaşandı. Bu depremde yaşanan can kaybımız sürekli artıyor. Bu yüzden de üzüntümüz var. Acımız büyük.

Kanallarda Türk milletinin bu acı günün de gerekeni yaptı. Dizilerin yeni bölümlerini kaldırdı. Diziler yayınlanmayacak. Yeni bölümlerine bir hafta ara verecek. o kiz dizisi yeni yilda var mi

O Kız Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

KanalD’nin sevilen dizisi bu sezonun rekabet, aşk, dram dizisi. Aslında aşk dram konuları olsa da dizideki gerilim de seyirciyi etkisi altına alıyor. O Kız dizisi 22 Şubat 2023 Çarşamba akşamı yayınlanmayacak. Ancak sonrasında O Kız dizisi 1 Mart 2023 Çarşamba yeni bölümü Kanal D de olacak. Sizler de O Kız dizisini izliyor musunuz? Ülkemizin yas ilan ettiği hafta yayınlanmama kararını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. şahika dedi ki:

  Evet doğru bir karar vermişler.Bu kadar acı varken komedi bile olsa diziler yayınlanmamalı.

 2. Azize dedi ki:

  Bence de O kiz bu hafta yayınlanmali

 3. Yasemin dedi ki:

  Bence bu hafta O kız dizisinin yeni bölümü yayınlanması lazım diğer diziler yeni bölümüyle başlıyor Neden O. Kız yeni bölümü yayınlanmıyor anlamadım

 4. Anonim dedi ki:

  Evet dogru bir karar. Tebrikler

 5. Nurten ünel dedi ki:

  O KIZ DİZİSİNİ BAŞLADIĞI İLK GÜNDEN İTİBAREN SEYREDİYORUM ÇOK HEYECAI BİR DİZİ

  1. İsimsiz_Kahraman dedi ki:

   Bence de Nurtel Ünel. Çok haklısın, aynı fikirdeyim. 😀

   1. Duygu dedi ki:

    Alt ustu bir dizi abartmayin final olucak zaten her sey ortaya cikacak