O Adam Oldun Mu Yarışması Başvuru Formu Şartları (Ali Biçim Exxen)

O Adam Oldun Mu Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım? (Ali Biçim Exxen) 2021 yılbaşında yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformunda yeni bir yarışma programı yer alacak. Exxen platformunda yayınlanacak olan yarışma O Adam Oldun mu bilgilerini konumuza ekleyelim. O Adam Oldun Mu yarışması başvuru formu, O Adam Oldun mu yarışmasına nasıl katılırım, O Adam Oldun mu yarışması formatı nedir bilgilerini sizlerle paylaşalım.

o adam oldun mu afisi

O Adam Oldun Mu Yarışması Başvuru Formu

Exxende yayınlanacak olan O Adam Oldun mu yarışmasını Ali Biçim ve Mesut Can Tomay sunacak. Sosyal medya fenomeni olan Ali Biçim ve Mesut Can Tomay kendileri gibi YouTube starı olan insanları yarışmaya davet ediyor. YouTube fenomenleri youtuber olanlar bu yarışmaya katılabilir ve Türkiye’nin yeni YouTube starı olabilirler.

o adam oldunmu yarismaci basvuru formu bilgileri

O Adam Oldun mu yarışması başvuru adresi henüz paylaşılmasa da yakın zamanda Exxen TV’nin kendine özel internet sitesinde başvuru formu yayınlanacaktır. Exxen.com açıldığında O Adam Oldun mu yarışması başvuru formu yayınlanacak ve sizlerde bu sayfadan başvurularınızı yapabileceksiniz.

O Adam Oldun mu Yarışması Başvuru Katılım Şartları

Sosyal medya fenomenleri ve youtuber olan Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın yer alacağı O Adam Oldun mu yarışmasına katılmak için YouTube’da videolarınızın ve takipçi sayınızın olması gerekebilir. YouTube’da kanalı olan ve belli bir takipçisi olan youtuberların yarışacağı O Adam Oldun mu yarışmasında Türkiye’nin en iyi youtuberı YouTube starı seçilecektir.

ali bicim mesut can tomay o adam oldunmu yarismasi

O Adam Oldun mu Yarışması Ödülü Nedir?

O Adam Oldun mu yarışması Exxen’de yayınlanacak ve 2021 yılbaşından itibaren yayına başlayacaktır. O Adam Oldun mu yarışması ödülü açıklanmasa da 10.000 TL olduğunu düşünüyoruz. Tabi bu ödül haftalık olursa böyle olacaktır. O Adam Oldun mu yarışması ödülü açıklandığında konumuzda ekleyeceğiz.

O Adam Oldun mu Yarışması Formatı Nedir, Nasıl Bir Yarışma

Exxen platformlarında yayınlanacak olan O Adam Oldun mu yarışma programı Türkiye’nin en iyi YouTube starını seçecektir. YouTube fenomenlerinin ya da youtuber olmak isteyen yarışacağı O Adam Oldun mu yarışma programına katıldıktan sonra iyi bir hayran kitleniz olmalı, sizleri destekleyenler sayesinde ve YouTube videolarınızın beğenilme sayılarına göre yarışmayı kazanabilirsiniz.

ALI BICIM MESUT CAN O ADAM OLDUNMU

Sizde Türkiye’nin YouTube starı, youtuber’ı olmak ister misiniz? YouTube’da videoları olan belli bir hayran kitlesi olan bir youtuber mısınız? O Adam Oldun mu yarışmasına katılmayı düşünüyor musunuz? O Adam Oldun mu yarışmasına başvurdunuz mu? Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın sunuculuğunu yapacağı O Adam Oldun mu yarışmasını izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler