Nuh Boğuldu Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

28.02.2022
33

Bu içeriğimizde Nuh Boğuldu filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Netflix Türkiye’nin yeni filmi Nuh Boğuldu’nun yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturacaktır. Hakan Günday’ın senaryosunu kaleme aldığı Nuh Boğuldu filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Nuh Boğuldu filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmin konusu ve çekim yerleri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Nuh Boğuldu filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Nuh Boğuldu Filmi Oyuncu Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu ve Hakan Günday’ın senaryosunu kaleme aldığı Nuh Boğuldu filminin yapımcılığını Ay Yapım üstenmiştir. Dijital bir platform olan Netflix de izleyici karşısına çıkacak olan Nuh Boğuldu filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edilmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Nuh Boğuldu filminin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit yer alacaktır. Bizlerde Nuh Boğuldu filminin başrol oyuncularını yakından tanıtacağız ve filmin oyuncu kadrosuna başka bir isim dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.
Kıvanç Tatlıtuğ
Funda Eryiğit

Nuh Boğuldu Filmi Oyuncuları Konusu

Kıvanç Tatlıtuğ

Nuh Boğuldu filminin başrolünde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyuran ve bu şekilde sektöre adım atan Kıvanç Tatlıtuğ bir dönem profesyonel olarak basketbolda oynamıştır. 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisi ile oyunculuğa adım atan Kıvanç Tatlıtuğ kariyerindeki asıl çıkışı Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül karakteriyle yakalamıştır. Bugüne kadar bir çok farklı kategoride ödüller alan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Nuh Boğuldu filmi ile ekranlarda olacaktır.

Funda Eryiğit

Nuh Boğuldu filminin başrol oyuncusu Funda Eryiğit 6 Kasım 1984 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Funda Eryiğit kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Canım Ailem dizisiyle geçmiştir. Nuh Boğuldu filmi ile karşımıza çıkacak olan oyuncumuz daha önce Karadayı, Poyraz Karayel, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Can Kırıkları, Son Yaz, Hakan Muhafız, Bir Başkadır gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Nuh Boğuldu Filminin Konusu Nedir?

Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu Nuh Boğuldu filminin görüntü yönetmenliğini ise Feza Çaldıran üstlenmiştir. Ay Yapım imzalı Nuh Boğuldu filminin konusu da merak edilmiştir. Ancak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı Nuh Buldu filminin konusunun ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Nuh Boğuldu filminin konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Nuh Boğuldu Filmi Nerede Çekiliyor?

Netflix de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nuh Boğuldu filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. İzleyiciler tarafından Nuh Boğuldu filminin çekimlerinin nerede yapıldığı da merak edilmiştir. Ay Yapım imzalı Nuh Boğuldu filminin çekimleri Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine yaklaşık 17 km uzaklıkta ki Behramkale Köyü’nde yer alan Assos’ta devam etmektedir. Nuh Boğuldu filminin çekimleri antik bir kent olan Assos’ta tamamlanacaktır.

Bu içeriğimizde Nuh Boğuldu filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..