Nizam-ı Alem Dizi Müzikleri Şarkı Sözleri Kim Söylüyor

Yorum Yap 18 kez izlendi

TRT 1’in yeni dizisi ‘Nizam-ı Alem’ için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Çekimlerine başlanan Nizam-ı alem dizisinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin müzikleri de izleyenler tarafından oldukça merak edilecek görünüyor. Nizam-ı alem dizisinin müziklerini ülkemizdeki en iyi müzisyenlerden birisi olan Gökhan Kırdar ile dünyaca ünlü meşhur kazak grubu Hassak yapıyor.

Nizami Alem Dizi Muzikleri jenerik fonNizam-ı Alem Dizi Müzikleri

Oldukça ses getirmesi beklenen Nizam-ı alem dizisi Selçuklu Devleti zamanında haşhaşi bir örgüt olarak kurulan Hasan Sabbah ve ona bağlı müritlerinin Selçuklu Devleti’ni yıkmak için verdikleri mücadeleyi ve Melikşah ile oğlu Sultan Sencer’in Hasan Sabbah’a karşı giriştiği amansız mücadeleyi konu alıyor. Tarihi yapımda dizinin müzikleri ve şarkıları da konusu kadar ses getirecek görünüyor. Diziyi izleyip Nizam-ı Alem dizisinin şarkıları ve müziklerini kim yapıyor, Nizam-ı Alem dizisinin jenerik fon müziği hakkında bilgi merak edenler sayfamızda detaylı bilgilere ulaşabilir.

Nizam-i Alem Dizi Muzikleri Sarki Sozleri Gokhan KirdarNizam-ı Alem Dizi Müziklerini Kim Söylüyor Hazırlıyor

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenen yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği; başrollerini Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı Nizam-ı Alem isimli dizinin müziklerini başarılı sanatçı Gökhan Kırdar ve Kazak müzik grubu Hassak yapıyor. Gökhan Kırdar daha önce de birçok dizinin müziğini yapmış özellikle jenerik fon konusunda oldukça yetenekli isimlerin başında geliyor. Nizam-ı alem gibi tarihi bir dizinin müziklerini de başarıyla sunacağı ve seslendireceğinden eminiz. Diğer yandan Kazakistan da ciddi bir müzik grubu olan Hassak grubu Nizam-ı Alem dizisinin şarkılarını ve müziklerine renk katacak.

Nizam-i Alem Dizi Muzikleri Sarki Sozleri hassakNizam-ı Alem Dizisi Jenerik Fon Müziği

Nizam-ı alem dizisinin tanıtım fragmanı çıktıktan sonra ve yeni bölümleri ekrana gelmeye başladıktan sonra dizide çalan jenerik fon müzikleri çok merak edilecek. Ülkemizde dizi müziklerine yön veren isimlerden birisi olan Gökhan Kırdar yaptığı ve yapacağı müziklerle bu işin duayen isimlerinden birisi olduğunu daha önce kanıtlamıştı. Gökhan Kırdar’a Kazak grubu Hassak da dahil olunca ortaya gerçekten kulağa çok hoş gelen jenerik fon müzikleri çıkacak.

Nizam-ı Alem Dizisinde çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor

Nizam-ı alem dizisinin şarkılarını müziklerini kim seslendiriyor özellikle jenerik fon müziği olarak heyecanlı ve aksiyon dolu sahnelerde beliren arka plandaki şarkıları müzikleri ülkemizin önemli dizi müzik yapımcısı Gökhan Kırdar üstlenirken ona kazak grubu Hassak da eşlik edecek. Nizam-ı Alem, yakında TRT 1’de yeni sezonda ekrana gelecek. Nizam-ı alem dizisinin şarkılarını müziklerini dizinin başında veya sonunda çalan müziği kim söylüyor sözleri nasıl diye merak edenler için sayfamızda detaylı içerikler bulunabilir.

Nizam-ı Alem dizisinde çalan şarkı ve müziklerin videosu

Nizam-ı alem dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri için özel bir sayfa hazırladık. Merak edenler için Nizam-ı alem dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Etiketler