Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor?

Tv
21.02.2024
6.929

Bu konumuz Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor? kazancı ne kadar konusunda olacak. Bildiğiniz üzere her yıl bir klasik haline gelen Ramazan ayında yayın hazırlayan hocaların maaşı kazançları çok merak ediliyor. Bizde merak edenler için Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor kazanıyor maaşı kaç lira? araştırdık. İşte Nihat Hatipoğlu’nun 2024 yılı Ramazan ayı programından Ne Kadar Para Aldığı kazanç bilgileri:

Nihat Hatipoğlu 2024 yılı Ramazan Ayında yine ATV ekranlarında program yapacaktır. Hem sahur hem iftar programı sunacak olan Nihat Hatipoğlu ücreti konusunda Atv ile anlaşma sağladı. Ancak ücreti resmi ağızdan açıklanmıyor. Tahminler ve duyumlar eşiğinde sizlerle paylaşıyoruz.  Nihat Hatipoğlu 2021 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Maaşı Ne Kadar?

Öncelikle Atv ile Nihat Hatipoğlu arasındaki sözleşmenin geçen yıldan beri devam ettiğini belirtelim. Geçmiş yıllarda çok fahiş ücretler aldığı belirtilen Nihat Hatipoğlu’nun 2022 yılında 600 bin lira kazandığı açıklanmıştı. Nihat Hatipoğlu 2023 Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programında alacağı miktar ise yine benzer bir para olacak ve yaklaşık 600 bin lira civarında oldu. 2024 yılında Nihat hocanın maaşı 1 milyona yaklaştı. Ancak resmi olarak açıklanan bir miktar olmadı henüz.

nihat hatipoğlu 2020 iftar sahur ramazan programı kaç maaş aldı ücreti

Nihat Hatipoğlu 2024 Yılı Ücreti Maaşı 1.000.000 TL Mi?

Nihat Hatipoğlu yıllardır Atv ekranlarında haftada iki defa program yapıyor. Ramazan ayında yaptığı iftar sahur programları da eklenince Nihat Hatipoğlu hafta boyunca seyirci ile Atv ekranlarında buluşuyor. Nihat Hatipoğlu elbette bu programlar karşılığında bir miktar maaş ücret alacak. Nihat Hatipoğlu’nun bu programlar karşılığında ayda 600.000 TL kazandığı iddia edildi. Hatta havuzlu bir villada oturduğu söylendi. Ancak bu söylentileri Nihat Hatipoğlu yalanladı ve ”20 yıldır Keçiören’de aynı evde oturuyorum. Değil villam, havuzum, evimin önünde yağmur yağınca içine su dolan bir çukurum bile yok. ATV’den ayda 600 bin lira aldığım iddiası da yalan.” dedi.

nihat hatipoğlu 2020 ramazan programları

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Programı Maaşı Ne Kadar aldığı ücret:

Aslında bunu yukarıda açıklamaya çalıştık. Nihat Hatipoğlu 2024 yılı Atv ramazan ekranı için iki ayrı program yapıyor. Birisi iftar programı diğeri ise sahur özel programı. Her iki program için Atv ile sözleşmesi bulunan Nihat hocanın bu yıl alacağı miktar 1.000.000 TL olabilir.

nihat hatipoğlu iftar sahur programı 2020

2024 Ramazanda Hocaların aldığı ücretler paralar:

Nihat Hatipoğlu 2024 İftar Sahur programından Kaç Para alacak diğer hocalardan düşük mü? yüksek mi merak ediliyor. Özellikle Mustafa Karataş hoca ile kıyaslanan Nihat Hatipoğlu bu sezonda geçen sezonlarda olduğu gibi en yüksek maaşı alan hoca durumunda. Aldığının hakkını veriyor mu bu sorunun cevabı sizlerde.

Güncelleme: Nihat Hatipoğlu Atv den 2024 Ramazan ayı iftar ve sahur programları için hafta da 20.000 TL ayda 80.000 TL alıyor. Aldığı reytingler ile dizileri geçen Nihat Hatipoğlu aldığı ücret reytinglerine göre az bile yorumları yapılmıştı.

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Program ücreti maaşı her zaman insanların merak ettiği ancak kesin rakamların bir türlü bilinemediği bir soru olarak kalacak.. Bu konumuzda Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor? maaşı kaç lira sorularına yanıt verdik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler ve Nihat Hocaya soru sormak isteyenler Tıklayın >> Nihat Hatipoğlu’na Soru Sor Whatsapp Hattı 

YORUMLAR

  1. Havva dedi ki:

    Madem müslüman madem şükür etmesini öğretiyor aldığı parayı yoksullara yardım etsin bize gerçek hocalar lazım

  2. İlkay Gedik dedi ki:

    Hocaların çoğu Nihat Hatipoğlu dahil yalan söylüyor bazı konularda o yüzden ekranlarda çok alıyorlar ve hiç paranın hakkını vermiyorlar. Aksine insanları cehenneme hazırlıyorlar tabiki kendileride gider muhakkak ki!!! Her Kuran okuyan veya her namaz kılan cennete giremiycekki bu insanlar su gibi Arapça biliyorlar diye millet onlara tapıyor. Hatta ben bile onları çok seviyordum ama hakikati farkettikçe uzaklaştım.