Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Programlarından Ne Kadar Ücret Maaş Alacak?

Tv
22.02.2024
2.450

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Programlarından Ne Kadar Ücret Maaş Alacak? Nihat Hatipoğlu yıllardır Atv ekranlarında iftar sahur programı yapıyor. Ramazan ayı haricinde de Atv de haftalık programlarını sürdüren Nihat Hatipoğlu elbette bu programlar karşılığında bir miktar maaş alıyor. Nihat Hatipoğlu’nu sürekli ekranda gören seyircilerde aldığı maaşı ücreti merak ediyorlardır elbette. Bizlerde bulduğumuz maaş ücret bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Nihat Hatipoğlu Hoca Atv ekranlarında hem iftar hem sahur programı yapacak. Sezon içerisinde de program sunmaya devam eden  Nihat Hatipoğlu’nun bu Ramazan ayındaki maaşı ücreti netleşti. Ancak yanlış anlamalara sebep olduğu için söylenmiyor. Tahminlerimiz ve duyumlarımızla konumuzda sizlere bazı sayılar veriyoruz.

Nihat Hatipoğlu 2021 Ramazan Program ücreti maaşıNihat Hatipoğlu bu zamana kadar Flash TV, Star TV de de ramazan programları yaptı. Ramazan ayı programları haricinde de ATv de pazar günleri ve cuma günleri programlar yapıyordu. Bu programlar ile Kuran sünnet hakkında seyircilere bilgiler sunarken seyircilerden gelen birbirinden farklı sorulara da cevap vererek akıllardaki soru işaretlerini gideriyor. Nihat Hatipoğlu bu yılda Atv ekranlarında Ramazan ayı özel programları sunacak.

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Programlarından Ne Kadar Ücret Maaş Alacak?

Nihat Hatipoğlu 2024 yılının Ramazan ayında da Atv ekranlarında iftar ve sahur programları yapacak. Normalde de Atv de program yaptığı için zaten maaş alıyordu ancak Ramazan ayında iki yeni programla seyirci karşısında olacağı için ücreti elbette arttı. Önceki yıllarda Nihat Hatipoğlu iftar ve sahur programlarında Sultan Ahmet meydanında program yapıyor ve burada 100 lerce insan programa canlı izleyici oluyordu.

Güncelleme: Nihat Hatipoğlu Atv den 2024 Ramazan ayı iftar ve sahur programları için hafta da 20.000 TL ayda 80.000 TL alıyor. Aldığı reytingler ile dizileri geçen Nihat Hatipoğlu aldığı ücret reytinglerine göre az bile yorumları yapılmıştı.

Nihat Hatipoğlu 2024 Ramazan Program ücreti maaşı

Nihat Hatipoğlu’na bu sene iftar ve sahur programlarında seyirciler eşlik etmeyecek. Çünkü koronavirüs sebebiyle program Sultan Ahmet Meydanında değil stüdyoda yapılacak. Nihat Hatipoğlu’na soru sormak isteyen seyirci telefonla bağlanıp soru sorabilir. Nihat Hatipoğlu’nun yaptığı programlar ile kazandığı para ne kadar merak ediliyor. Nihat Hatipoğlu’nun maaşı konusunda çeşitli söylentiler var elbette. Nihat Hatipoğlu 2022 Ramazan Program ücreti maaşı asgari düzeyde emin olabilirsiniz. Net rakam söylenmiyor ancak aylık 80 bin ile 100 bin lira arası bir maaşı olduğu biliniyor.

Nihat Hatipoğlu 2024 Yılı Ücreti Maaşı 600.00 TL Mi?

Nihat Hatipoğlu yıllardır Atv ekranlarında haftada iki defa program yapıyor. Ramazan ayında yaptığı iftar sahur programları da eklenince Nihat Hatipoğlu hafta boyunca seyirci ile Atv ekranlarında buluşuyor. Nihat Hatipoğlu elbette bu programlar karşılığında bir miktar maaş ücret alacak. Nihat Hatipoğlu’nun bu programlar karşılığında ayda 600.000 TL kazandığı iddia edildi. Hatta havuzlu bir villada oturduğu söylendi. Ancak bu söylentileri Nihat Hatipoğlu yalanladı ve ”20 yıldır Keçiören’de aynı evde oturuyorum. Değil villam, havuzum, evimin önünde yağmur yağınca içine su dolan bir çukurum bile yok. ATV’den ayda 600 bin lira aldığım iddiası da yalan.” dedi.

Nihat Hatipoğlu’nun 2024 yılı Ramazan ayı programlarından aldığı maaş konusunda şimdilik net bir bilgi yer almıyor. Maaşı ücreti hakkında bilgileri konumuza ekleyeceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Uğurcan Alkan dedi ki:

  Adam okumuş etmiş Niye bir Cami hocası hem Cami hocalığı yapar hem de okulda din kültürü verir yapar ayda 12 bin lira maaş alır Belki daha fazla bu adam da okumuş etmiş szn Adam memur adam

 2. Önder dedi ki:

  Ya hangi dizi oyuncusunun, futbolcu, mimar, mühendis, doktor veya medya baronunun parasını konuştuk! Günde trilyonlar kazanan tv yöneticilerini. Tutturmuş sahtekatlar Nihat hocayı ağızlarına meze yapıyorlar. Adamın anlattığına, milyonları doğruya çağırdığına bakmıyoruz aldığına takmışız! Doğru olsa ne çıkar. Benden bişi istemedi. Devletten de almadı. Bana ne ne aldığından . Adamın sırtından kazanan televizyon ne veriyorsa versin. Ayrıca bu insan bildiğim yüzlerce talebeye burs verdi.

  1. Barış dedi ki:

   Analttıyla kazandığı eger sizi bağlamıyosa sizin din anlayışınıs adaletiniz bukadar din adamı örnek olcak bugün bu sonra bütün hocalar kanallar bunları takip etcek gariban aç kimin umrundaki anlatılan hep aynı sey açın kitap okuyun açın elinizi allaha dua edin ne ihtiyacımız var bunların anlattığı aynı şeyler bizim gibiler oldukça bunlar hep anlatır serveti götürür daha fettullahta anlattı vağız verdi götürdü malı bırak birde sahtekarlık yaptı milyonlarca insan el açıp ağladı onu dinlerken insan aklıyla mantığıyla zaten kendi yapar herseyi bizim bunlara ihtiyacımız yok bunlara karnızmız tok hayata karnızmız aç

  2. Mustafa dedi ki:

   Doğruya çağırmak istiyorsa YouTube kanalı açar ordan doğruyu anlatır. İffeti anlatıyor ama 1 saat sonra aynı kanalın dizisindeki sahnelerde gayrı meşru ilişkiler, aşk adı altında birbirinin elini tutmalar var. (bu konuyu niye yazdım çünkü biliyorsunuz ki İslamda gayrı meşru ilişkide namahrem olan birinin elini tutmak da günahtır.)

 3. gülsüm gürer dedi ki:

  ne kadar alsa azdır değerli hocama, helal hoş olsun ,yüzü ekranlardan hiç gitmesin inşallah ,kendisini ben ailem çok seviyoruz.