Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor?

Yorum Yap 18 kez okundu.

Bu konumuz Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor? kazancı ne kadar konusunda olacak. Bildiğiniz üzere her yıl bir klasik haline gelen Ramazan ayında yayın hazırlayan hocaların maaşı kazançları çok merak ediliyor. Bizde merak edenler için Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor kazanıyor maaşı kaç lira? araştırdık.

Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazan Maaşı Ne Kadar?

Öncelikle Atv ile Nihat Hatipoğlu arasındaki sözleşmenin geçen yıldan beri devam ettiğini belirtelim. Geçmiş yıllarda çok fahiş ücretler aldığı belirtilen Nihat Hatipoğlu 2019 yılında 600 bin lira kazandığını açıklamıştı. Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programında alacağı miktar ise yine benzer bir para olacak ve yaklaşık 600 bin lira civarında olacak. Mustafa Karataş 2020 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar?

nihat hatipoğlu 2020 iftar sahur ramazan programı kaç maaş aldı ücretiKoronavirüs Reklam Gelirlerini düşürdü

Ülkemiz ve dünya genelindeki koronavirüs salgını televizyonları da çok etkiledi. Yeni dizi ve programlar yayınlanmayınca kanallar reklamlardan zarar etmeye başladı. Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazan programında Atv düşük kazanç elde edince Nihat hocaya 600 bin lira öder mi bilmiyoruz ancak geçmiş yıllarda bu miktarlar ödenmişti. Belki Nihat hoca bu sezon gelirleri düşen kanaldan daha düşük bir meblağ talep edebilir.

nihat hatipoğlu 2020 ramazan programlarıNihat Hatipoğlu 2020 Ramazan Programı Maaşı Ne Kadar aldığı ücret:

Aslında bunu yukarıda açıklamaya çalıştık. Nihat Hatipoğlu 2020 yılı Atv ramazan ekranı için iki ayrı program yapıyor. Birisi iftar programı diğeri ise sahur özel programı. Her iki program için Atv ile sözleşmesi bulunan Nihat hocanın bu yıl alacağı miktar 600.000 TL olsa da korona virüsün olumsuz etkilerinden o da nasibini alabilir. Ne alaka demeyin, virüs kanalların gelirlerini düşürdü, reklamlar ucuzladı. Bu nedenle herkes olumsuz etkilendi bu pandemiden.

nihat hatipoğlu iftar sahur programı 20202020 Ramazanda Hocaların aldığı ücretler paralar:

Nihat Hatipoğlu 2020 İftar Sahur programından Kaç Para alacak diğer hocalardan düşük mü? yüksek mi merak ediliyor. Özellikle Mustafa Karataş hoca ile kıyaslanan Nihat Hatipoğlu bu sezonda geçen sezonlarda olduğu gibi en yüksek maaşı alan hoca durumunda. Aldığının hakkını veriyor mu bu sorunun cevabı sizlerde.

Bu konumuzda Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor? maaşı kaç lira sorularına yanıt verdik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler ve Nihat Hocaya soru sormak isteyenler Tıklayın >> Nihat Hatipoğlu’na Soru Sor Whatsapp Hattı 

Etiketler