Netflix’te 2022 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler

Bu haberimizde 2022 sezonu için Netflix’te başlayacak olan yeni dizileri açıklayacağız. Dijital bir platform olan ve ülkemiz ile beraber tüm dünyada yayınlanan dizlerin yer aldığı Netflix’te en çok izlenen diziler yer almaktadır. Geçen sezon oldukça başarılı dizilere imza atan ve tüm dünyada rekorlar kıran Netflix’te 2022 sezonu için başlayacak yeni diziler de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde 2022 sezonu için Netflix’te başlayacak olan yeni dizileri açıklayacağız.

Netflix’te Başlayan Yeni Diziler (2022)

Netflixte 2022 Sezonu Başlayacak Yeni dizilerDijital bir platform olan Netflix’te yer alan yapımlar tüm dünyada yayınlanmaktadır. Bugüne kadar oldukça başarılı işlere imza atan Netflix özellikle geçen sezon yeni başlayan dizileriyle adından sıkça söz ettirmiştir. En çok izlenen dijital platformların başında gelen Netflix izleyicileri tarafından 2022 sezonu için Netflix’te başlayan yeni dizilerde merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde 2022 sezonu için Netflix’te başlayacak olan yeni dizileri açıklayacağız.

Aksiyon Takımı (Action Pack)

Bir Animasyon filmi olan ve orijinal adı Action Pack olan dizide herkesin içindeki iyiliği ortaya çıkarmaya kararlı bir grup kahraman çocuğu takip etmesi anlatılacaktır. Chris Hamilton’un yapımcılığını üstlendiği Aksiyon Takımı dizisi 2022 sezonu için Netflix’te başlayan yeni dizilerden biridir. Yönetmen koltuğunda Bill Harper’in oturduğu Aksiyon Takımı dizisinin ilk sezonu 4 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacaktır.

Asi Yıllar (Rebelde)

Meksika yapımı olan Asi Yıllar dizisini yönetmen koltuğunda Santiago Limón ve Meksika Telenovelasına oturmaktadır. Orijinal adı Rebelde olan dizi Meksikalı gençlik drama dizisidir. Başrollerini Azul Guaita, Giovanna Grigio, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene ve Alejandro Puente’nin paylaştığı Asi Yıllar dizisi 5 Ocak 2022 tarihinde Netflix’te yayınlanacaktır.

Fenomenler Evi (Hype Hause)

Fenomenler Evi, aynı evde yaşayan ve sırasıyla TikTok ve YouTube’da video yayınlayan Los Angeles, California merkezli bir içerik yaratıcıları grubudur. Orjinal adı Hype Hause olan dizi, Amerikan gerçeklik dizidir. 2022 sezonu için dijital bir platform olan Netflix’te yeni başlayan diziler arasında yer alan Fenomenler Evi dizisinin ilk sezonu 7 Ocak 2022 tarihinde izleyici karşısına çıkacaktır.

The Journalist

The Journalist dizisinde, kendini işine adamış bir gazetecinin, güçlü düşmanları onun yaptığı haberleri etkisiz hâle getirmeye çalışırken bile, bir yolsuzluk skandalına dair gerçeğin peşine düşmesi anlatılacaktır. Başrollerini Ryoko Yonekura, Go Ayano ve Ryusei Yokohama’nın paylaştığı The Journalist dizisinin ilk sezonu 13 Ocak 2022 tarihinde dijital bir platform olan Netflix’te yayınlanacaktır.

Archive 81

Archive 81 dizisinde Birtakım hasarlı videokasetleri onaran bir arşivcinin, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilmesi anlatılacaktır. 2022 sezonu için Netflix’e başlayan yeni dizilerden biri olan Archive 81 dizisinin başrollerini Mamoudou Athie, Dina Shihabi ve Evan Jonigkeit paylaşmaktadır. Archive 81 dizisi 14 Ocak 2022 tarihinde Netflix’te yayınlanacaktır.

Bu haberimizde 2022 sezonu için Netflix’te başlayacak olan yeni dizileri açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 2022 Sezonu Başlayacak Yeni diziler burada. Dizioyuncu.com

2020-21 Sezonu Yeni Başlayacak Netflix Dizileri Hangileri… Netflix ekranları 2020-2021 sezonu için bomba gibi hazırlandı. Yeni yıldan itibaren Netflix ekranlarında merakla ve severek izleyeceğiniz 10larca dizi film bulunuyor. Netflix ekranlarında yayınlanacak olan diziler neler? Sizler hangi dizileri izlemeyi düşünüyorsunuz? Netflix her zaman popüler dizileri ekrana taşıyor ve herkesin beğenisini kazanıyor. Türk dizilerinin yanı sıra yabancı dizileri ile de popüler olan Netflix 2020 2021 sezonunda da yine gözde bir internet kanalı olacak.

Netflix ekranlarında 2020 2021 sezonunda yayınlanacak olan yabancı dizileri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Netflix ekranlarında 2021 yılında yayınlanacak olan Türk dizileri de netleştikçe konumuza ekleyeceğiz elbette. Netflix dizileri hangileri konuları neler? Siz en çok hangi diziyi beğendiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Netflix dizileri 2020 2021

2020-21 Sezonu Yeni Başlayacak Netflix Dizileri Hangileri

Netflix yabancı bir internet kanalı ve bir iki yıldır da Türkiye de çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de yayınlanacak olan dizilerde yer alıyor artık Netflix’te. 2019 yılında Hakan Muhafız, Aşk 101 dizileri yayınlandı. 2019 yılının sonunda yayına giren Atiye dizisinin yeni bölümleri 2020 yılında Netflix’te olacak. 8 bölümden oluşacak olan Atiye dizisi 2020 yılında devam edecek. Hakan Muhafız dizisinin yeni bölümleri de 2020 yılında Netflix ekranında olacak. Netflix ekranlarında 2020 yılında yayınlanacak bir diğer şeyde Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatıldığı bir belgesel olacak.

Hakan Muhafız Yeni Bölümleri Netflix’te Olacak.

Netflix 2020 2021 sezonunda Hakan Muhafız dizisinin yeni bölümünü yayınlayacak. Hakan Muhafız dizisi ilk bölümü 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı. Netflix yapımı dramatik, fantastik, aksiyon ve bilimkurgu türündeki süper kahraman dizisi olan Hakan Muhafız dizisi yönetmen koltuğunda Can Evrenol, Umut Aral, Gönenç Uyanık, Gökhan Tiryaki oturuyor. Hakan Muhafız dizisi başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık yer alıyor. 18 bölümü yayınlanan Hakan Muhafız dizisinin 3. ve 4. sezonu başlama tarihi belli olmamakla birlikte 2020 yılında yayınlanacağı tahmin ediliyor. Hakan Muhafız dizisi 2020 de yayınlanacakmı

Atiye Dizisi 2020 Yılında Yeni Bölümleri ile Netflix Ekranında.

Atiye dizisi ilk olarak 27 aralık 2019 tarihinde yayınlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan  Atiye dizisinin ikinci sezonu merakla bekleniyor. Atiye dizisi senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal yazıyor. Atiye dizisi başrollerinde Mehmet Günsür ve Beren Saat yer alıyor. Atiye dizisi fantastik ve aksiyon türünde Netflix’in ikinci Türk orijinal internet dizisi. Atiye dizisi Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanmıştır. Atiye dizisinin 2. sezonu merakla bekleniyor. 2020 yılında yayınlanacak olan Atiye dizisi çok beğenildi ve 3. 4. sezonununda yayınlanması planlanıyor. Atiye dizisi 2020 2021 de yayınlanacak mı

Ottoman Rising (Fatih Sultan Mehmet’in Hayatının Anlatılacağı Belgesel) Netflix’ta olacak. 

Fatih Sultan Mehmet dizisinin hayatının anlatılacağı belgesel Netflix ekranlarında yayınlanacak. Uzun süredir hazırlıkları devam eden belgeselin adı da Ottoman Rising oldu. Fatih Sultan Mehmet’in hayatı ve özellikle İstanbul’un fethinin anlatıldığı belgesel Rise of Empires: Ottoman altı bölümden oluşuyor. Osmanlı Devleti’nin yükselme dönemini ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alacak olan belgesel dizide flashbackler ve ileriye gidiş sahneleri olacak. Rise of Empires: Ottoman belgesel dizisi ilk sezonu 24 Ocak 2020 tarihinde altı bölümlük tek sezon yayınlandı.

Rise of Empires: Ottoman (Ottoman Rising) yönetmen koltuğuna Emre Şahin’in otururken senaryosunu Celal Şengör ve Emrah Safa Gürkan danışmanlığında; Kelly McPherson yazıyor. Ottoman Rising belgesel dizisi tarih ve kurgu türündeki Netflix’in Türk orijinal belgesel dizisi olma özelliği taşıyor. Ottoman belgeseli Netflix 2020

2020-2021 Netflix’te Yayınlanacak Yabancı Dizi Filmler

Netflix te yayınlanacak olan yabancı dizilerin isimlerini de sizlerle paylaşalım. Netflix 2020 2021 sezonunda uluslararası birçok dizi filmi yayınlayacak ve seyirciyi kendine bağlayacak. Netflix ekranlarında yayınlanacak olan yabancı dizilerden bazıları şu şekilde;

Alice İn Bonderland, Age Of Samurai: Battle For Japon, AJ and the Queen, Amerikan Jesus,Bridgerton, Centaurworld, Clickbait, Cursed, Dash & Lily, Dracula, Eden, Followers, Gabby’s Dollhouse, Giri /Haji, Hollywood, Into The Nıght, Jurassic World dizileri ve filmleri Netflix ekranında yayınlanacak olan dizi filmlerin  bazıları. Daha bir çok yabancı dizi filme imza atacak olan Netflix kanalı Türkiye’yi uzun soluklu bir pazar olarak görmekte ve 1.5 milyon kullanıcıyı geçtiğini söylemektedir. Böyle giderse daha çok Türk dizisi Netflixte yayınlanacak oaln seyircilerden beğeni kazanacaktır. netflix dizisi jurassic world

Netflix 2020 2021 sezonunda yayınlanacak olan dizi filmlerin isimlerini ve Türk dizilerinin bilgilerini paylaştık. Sizlerde Netflix izleyicisi iseniz hangi dizi filmleri izlemeyi düşünürsünüz? Netflix abonesi değilseniz bu dizi filmler için Netflix’e abone olmayı düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: