Neler Oluyor Hayatta Yeni Sunucu Nur Tuğba Namlı Kimdir?

01.02.2020
690

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında sunucu değişikliği yaşandı. Hakan Ural’ın Neler Oluyor Hayatta programındaki yeni partneri Nur Tuğba Namlı oldu. Bizde bu konumuzda Neler Oluyor Hayatta programının Yeni Sunucu Nur Tuğba Namlı Kimdir? daha önce hangi programları sundu dizilerde oynadı mı gibi merak edilen bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Neler Oluyor Hayatta Yeni Sunucu Nur Tuğba NamlıNeler Oluyor Hayatta Yeni Sunucu Nur Tuğba Namlı Oldu

Öncelikle Hakan Ural ile birlikte Nur Tuğba Namlı’nın daha önce de gel konuşalım isimli programda birlikte sunuculuk yaptığını hemen hatırlatalım. 2015 yılından beri evli olan Nur Tuğba Namlı geçtiğimiz sezon doğum yaptığı için programdan ayrılmış bebeğini büyüttükten sonra yeniden Hakan Ural ile birlikte neler oluyor hayatta isimli programı sunmaya devam edecek. Dolayısıyla şimdiye kadar Hakan Ural ile birlikte programı sunan Seda Akgül geçici olarak sunuculuk yapıyor idi.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği, Hakan Ural ve Seda Akgül’un hayata dair her şey konuştuğu programdan Seda Akgül ayrıldı. Birçok kişiyi Seda Akgül’ün Hakan Ural’ı yalnız bıraktığını düşünse de gerçekler çok başka. Programdan ayrılan Seda Akgül’ün yerine ise daha önce Hakan Ural’ın TV8 ekranlarında yayınlanırken gel konuşalım adında yayınlanan programda birlikte sunuculuk yapmış olduğu  Nur Tuğba Namlı programda Hakan Ural’a eşlik edecek. Neler Oluyor Hayatta, Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunumuyla hafta içi her gün 09.00’da Kanal D’de!

Sunucu Nur Tuğba Namlı KimdirNeler Oluyor Hayatta Sunucusu Nur Tuğba Namlı Kimdir?

Nur Tuğba Algül daha sonra alacağı soy ismi Namlı ile birlikte anılıyor. Nur Tuğba 1983 tarihinde Mersin’de doğmuş olan ve Balıkesir Üniversitesi’nde yüksek eğitimini tamamlayan üniversitenin ardından Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu var mısın Yok musun programında meşhur olan isimlerden biridir. Nur Tuğba Namlı Show TV ekranlarında uzun süre habercilik yapan Gülgün Feyman dan sunuculuk dersleri almış ve çeşitli televizyon kanallarında program sunmaya başlamıştır.

Türkiye onu ilk olarak Skytürk televizyonunda ve daha sonra 2011 yılında NTV ekranlarında izledik. TV8 ekranlarında ütopya Panorama isimli programın sunuculuğunu yapınca çok daha geniş bir kitle tarafından tanınmaya başlayan Nur Tuğba Namlı Survivor programı sunuculuğu ile çok daha geniş bir kitle tarafından tanınmaya başlamış 2015 yılında Mustafa Namlı ile evlenen güzel sunucu TV8 ekranlarında gel konuşalım adlı programda Hakan Ural ile birlikte sunuculuk yapmaya başlamıştır. Daha sonra hamile olup bebeğini dünyaya getirdikten sonra Kanal d ekranlarında yine Hakan Ural ile birlikte Seda Akgül den boşalan sunuculuk kadrosuna transfer olan Nur Tuğba Namlı 2020 yılında Kanal d ekranlarında yeniden sunuculuk yapmaya dönmüştür. Nur Tuğba Namlı ya Kanal d ekranlarında neler oluyor hayatta programında başarılar diliyoruz.

Neler Oluyor Hayatta Nur Tuğba Namlı Hakan UralNeler Oluyor Hayatta Seda Akgül Neden Ayrıldı?

Hakan Ural ile birlikte Kanal d ekranlarında yayınlanan neler oluyor hayatta programında sunuculuk yapan Seda Akgül geçici olarak bu programı devam ettirmiş Nur Tuğba Namlı’nın bebeğini büyüttükten sonra programa geri döneceğini bildiği için bu görevi geçici olarak üstlenmişti. Hakan Ural ile birlikte oldukça güzel bir program sunan Nur Tuğba Namlı Seda Akgül’ün ayrılması ile birlikte tekrar yerine dönmüş oldu.

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı Sizce Uyumlu mu?

İlk olarak TV8 ekranlarında gel konuşalım programını birlikte sunan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı gerçekten oldukça uyumlu ve birbiriyle hem şakalaşan hemde programı uyum içerisinde sürdüren bir ikili olmuştu. Program oldukça güzel devam ederken Nur Tuğba Namlı bebeğini doğurmak için izne ayrılmış bu yüzden de Hakan Ural çeşitli sunucular ile birlikte yoluna devam etmişti. Son olarak Kanal d ye transfer olan ve adı değişerek neler oluyor hayatta adını alan programa Seda Akgül ile birlikte devam eden Hakan Ural Nur Tuğba Namlı’nın dönüşü ile birlikte yeniden birlikte programa devam edecekler. Oldukça uyumlu olan ikili 2020 yılında yollarına birlikte devam edecekler.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Günel ☀️N☀️O☀️H☀️ dedi ki:

  ☀️Neler Oluyor Hayatta☀️Hayatta Kötü Şeyler Olur
  ☀️Oyunçuların Hayatları Zor Mutlu Yuva Onlar Üçün
  ☀️Bir Röya Hakkan Ural Güzel Şarkıçı Sibel Çanla
  ☀️Yuva Kurdu Hayat Onların Üzüne Gülemedi Uzun
  ☀️İllerin Evliliği Bitdi Hayat Zor Yuva Mükedes Oyunçular
  ☀️Şarkıçılar Hayatta Yuvaya Bakışları İyi Deyil Süretli
  ☀️Oyunçular Şarkıçılar Boşanır Şarkıçıların Oyunçuların
  ☀️Mutlu Aile Tablosu Az Sayda Proqramda Güzel Aileleri
  ☀️Bütün Oyunçulara Şarkıçılara Örnek Gösteresiniz
  ☀️Hayattda Mutlu Şeyler Olur Söyleyesiniz Proqrama
  ☀️Uğurlar Arzu Ediriz Oyunçular Şarkıçılar Mutlu Olsun
  ☀️Onlarla Her Zaman Üz Üze Oluruğ Tel Ekranında Onlara
  ☀️Karşı Sevgimiz Bitip Tükemez Ailemizden Biri Gibi His
  ☀️Edirik Onları Mutlu Haberleri Bizi Sevindirir Kötü
  ☀️Haberleri Bizide Üzür Proqrama Uğurlar