Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Neden Yok Bitti mi?

01.09.2022
598
Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Neden Yok Bitti mi?

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Neden Yok Bitti mi? Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı Star TV ekranlarında yayınlanıyordu. Henüz 26 bölüm yayınlanan Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı neden yok? Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı bitti mi bilgileri konumuzun devamında olacaktır. hayat guzeldir nefise karatay neden yok bitti

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Programı Neden Yok?

Yapımcılığını Global Medya , sunuculuğunu Nefise Karatay’ın üstlendiği programda sağlıktan güzelliğe yaşamdan kişisel gelişime hayata dair her şey programda uzmanlarıyla yer alıyordu. Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı Star TV ekranlarında hafta sonu yayınlanıyordu. Yeni sezonunda eylül ayında başlayacak olması sebebiyle Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı final yaptı. Hafta sonu yayınlanan programı saat 08.00’da yayınlanıyordu. Bu saatlerde izleyici oranı çok düşük olacağı için yeni sezonda yayınlanmama kararı alındı. nefise karatay ile hayat guzeldir neden yok bitti

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Programı Bitti Mi?

Star TV’nin hafta sonu sabah programı Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir yayından kaldırıldı. Yeni sezonda sabah saat 08.00 civarı genel de insanların işe gitme, hazırlanma kahvaltı vakitleri oluyor. Bu yüzden de ekran  başında seyirci bulma oranı çok az. Reytinglerinin düşük olacağını bile bile de Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir  programını devam ettirmek mantıksız olur diye düşünmüş olmalı Global Yapım ve Kanal yöneticileri. Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programının reytinglerinde düşüş olacağı ve izlenmeyeceği için program yayından kaldırıldı.

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı pazar günü yayınlanan 26. Bölümüyle final yaptı. Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı konusu ile çok beğeniliyordu. Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir  programı yaz sezonunda tekrar yayınlanabilir. Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı yeni bölümleri yayınlansın ister misiniz? Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir  programı ile ilgili yorumlarınızı aşağı yazınız. 

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?