Neandria Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri Vizyon Tarihi

15.03.2022
1.630
Neandria Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri Vizyon Tarihi

Bu haberimizde Neandria filminin oyuncu kadrosunu, konusu, çekim yerlerini ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Reha Erdem’in oturduğu Neandria filmininin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filminin konusu, çekim yerleri ve vizyon tarihi de merak konusu olmuştur. Bizlerde bu haberimizde, Reha Erdem yönetmeliğinde çekilen Neandria filminin oyuncu kadrosunu, konusu, çekim yerlerini ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız.

Neandria Filminin Oyuncu Kadrosu

Bülent Emin Yarar
İnci Nur Daşdemir
Nihal Yalçın
Nur Fettahoğlu
Deniz İlhan
İzzy İsmail
Ahmet Rıfat Şungar
Serkan Keskin
Gizem Katmer
Ayşegül KopartanNeandria Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

Bülent Emin Yarar

1 Ocak 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Bülent Emin Yarar, İstanbul Devlet Tiyatrosu kadrosunda oyunculuk yapmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Hoşçakal isimli projeyle geçmiştir. Özellikle Süper Baba dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen Bülent Emin Yarar kamera karşısına en son 2021 yılında Ayak İşleri isimli projeyle geçmiştir.

İnci Nur Daşdemir

22 Ocak 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İnci Nur Daşdemir İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında vizyona giren Dabbe iki sinema filmiyle geçen oyuncumuz İnci Nur Daşdemir daha önce, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kayıp Aranıyor, 20 Dakika, Firuze, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz, Murtaza, Annemizi Saklarken gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Nihal Yalçın

Neandria filmi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Nihal Yalçın 29 Mart 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olan Nihal Yalçın, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk bölümünden yüksek lisans derecesi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında vizyona giren Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz şimdilerde Oğlum dizisinin başrolünde yer almaktadır.

Nur Fettahoğlu

Neandria filminin başrolünde yer alan Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan Nur Fettahoğlu oyunculuğa Benden Baba Olmaz dizisiyle adım atmıştır. Özellikle 2008-2010 yılları arasında Peyker karakterine hayat verdiği Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Kağıt Ev, Babil, Hükümsüz, Bozkır, Fi, Kurtlar Vadisi Filistin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Deniz İlhan

Neandria filminin oyuncu kadrosuna dahil olan Deniz İlhan, Neandria filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 23 yaşının içinde olan Deniz İlhan 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okul yıllarında bale ve yoga eğitimi alan Deniz İlhan, üniversite eğitimine Berlin de görsel iletişim bölümünde devam etmektedir. Sektörde yeni olan ve Neandria filmi ile sektöre adım atan oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Deniz İlhan hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

İzzy İsmail

Neandria filminin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı rapçı İzzy İsmail, Teşkilat-ı İsyan ve Sulucrew müzik gruplarının da üyesidir. 2021 yılında Yolu Yok isimli single çalışmasında bulunan İzzy İsmail daha önce Işıkları Yak, Kaçamam, Vah Vah gibi şarkılarda çıkarmıştır. En son 2022 yılında Başa Sar isimle single çalışmasında bulunan İzzy İsmail, Neandria filmi ile oyunculuğa adım atacaktır. Sektöre yeni olan rapçı İzzy İsmail daha önce herhangi bir dizi, reklam, yada film projesinde de yer almamıştır.

Ahmet Rıfat Şungar

9 Eylül 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ahmet Rıfat Şungar, Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında vizyona giren Janjan isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz filmdeki performansı ile büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Kaybolan Yıllar dizisinde de yer almıştır. Daha önce Üç Maymun, Beş Şehir, Asi, Hatırla Sevgili, Vatanım Sensin, Şeref Bey, Kadın, Ahlat Ağacı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Serkan Keskin

Neandria filminin oyuncu kadrosuna dahil olan Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Çaylak isimli diziyle geçen oyuncumuz dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Sevinçli Haller dizisinde de yer almıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Serkan Keskin daha önce Öğretmen, Jet Sosyete, Mucize Doktor, Masum, Bir Aile Hikayesi, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gizem Katmer

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Gizem Katmer, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro çalışmalarına devam eden Gizem Katmer kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Masumlar Apartmana diziyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen, Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Neriman karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz Neandria filmiyle anlaşma sağlamıştır.

Ayşegül Kopartan

Neandria filminin oyuncu kadrosuna dahil olan çocuk oyuncumuz Ayşegül Kopartan, 12 yaşının içindedir ve 2009 yılında dünyaya gelmiştir. 10 yaşında sektöre adım atan ve kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Eti markasının reklam filmi ile geçmiştir. Layla Şirin menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk oyuncumuz Ayşegül Kopartan daha önce birçok reklam filminde yer almıştır. Ayşegül Koparan Neandria filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Neandria Filminin Konusu

Reha Erdem’in yazdığı ve yönettiği Neandria filminin konusuda merak edilmiş ve araştırılmıştır. Neandria filminde, küçük bir köyde yaşayan ve atletizm müsabakalarına hazırlanan Suna isminde ki genç bir kızım hayat hikayesi anlatılacaktır.

Neandria Filmi Çekim Yerleri

Neandria filminin çekim yerleri de merak edilmiştir. Neandria filmi, adını hikayenin geçtiği, Çanakkale’deki antik bir kentten almaktadır. Yani, Neandria filmi Çanakkale’nin Ezine ilçesine yakın bir Antik Kent olan Neandria’da çekilmiştir.

Neandria Filmi Vizyon Tarihi

Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Neandria filminin vizyon tarihi de merak edilmiştir. Ancak çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan Neandria filminin ne zaman vizyona gireceği belli değildir. Bizler, Neandria filminin ne zaman vizyona gireceği belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Neandria filminin oyuncu kadrosunu, konusu, çekim yerlerini ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?