Ne Gemiler Yaktım Kombin ve Kıyafetleri Takı Çanta Modelleri

10.10.2023
209

Ne Gemiler Yaktım kombin ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Show Tv’de yayınlanacak olan Ne Gemiler Yaktım dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme almaktadır. Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler, kombinler, çanta ve takılarda merak edilmiştir. Bu haberimizde Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının tüm kombinlerini, kıyafetlerin, takı ve çanta modellerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ne Gemiler Yaktım Kombin ve Kıyafetleri

Ne gemiler yaktım dizisi kıyafetleri Yasemin kombinleri Ne gemiler yaktım dizisi kıyafetleri kombinleri

Başrollerini Deniz Baysal ve Devrim Özkan paylaşmaktadır. Ne Gemiler Yaktım dizisi show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Daha çok Sezen Aksu’nun şarkılarının tercih edileceği Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncu kombinleri de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizler de merak eden izleyiciler için Ne Gemiler Yaktım oyuncularının tüm kombinlerini, takı ve çanta modellerini sizlerle paylaşacağız. Ne Gemiler Yaktım Dizi Müzikleri, Çalan Şarkıların Sözleri:

Ne Gemiler Yaktım Yasemin (Deniz Baysal) Kıyafetleri

Ne Gemiler Yaktım Kombin ve KıyafetleriBugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Deniz Baysel, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Ülkemizin en beğenilen kadın oyuncularından olan Deniz Baysal’ın kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde Ne Gemiler Yaktım yaktım dizisinin başrolünde yer alan Deniz Baysal’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, kombin ve takılarını markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Fidan (Devrim Özkan) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Devrim Özkan, Ne Gemiler Yaktım dizisinin diğer kadın başrol oyuncusudur. Güzel oyuncunun kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz Devrim Özkan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Ne Gemiler Yaktım Dizisi başladığı zaman Fidan karakterini canlandıran oyuncumuz Devrim Özkan’ın tüm kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ne Gemiler Yaktım Rutkay (Buğra Gülsoy) Kıyafetleri

Yetenekli oyuncumuz Buğra Gülsoy, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ne Gemiler Yaktım Dizisinin erkek başrol oyuncusu Buğra Gülsoy tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Buğra Gülsoy’un Ne Gemiler Yaktım dizisinde tercih ettiği için kıyafet kombinlerini marka- fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Toprak (Erkan Koçak Köstendil) Kıyafetleri

Erkan Koçak Köstendil, bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkmıştır. Popüler oyuncumuz Erkan Koçak Köstendil, Ne Gemiler Yaktım dizisinin diğer erkek başrol oyuncusudur. Ne Gemiler Yaktım yayın hayatına başladığı zaman Erkan Koçak Köstendil’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini markada fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Ne Gemiler Yaktım kombin ve kıyafetlerini Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Ne Gemiler Yaktım dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ettikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..