Ya İstiklal Ya Ölüm’de Nazan Kimdir? (Melis Sezen)

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde oynayacak oyunculardan birisi de Nazan karakteri oldu. Ya İstiklal Ya Ölüm’de Nazan karakterini oynayacak olan oyuncu kimdir, gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara kısaca cevap vermek istiyoruz.

Ya İstiklal Ya Ölüm Nazan KimdirYa istiklal ya ölüm Nazan Rolü (Melis Sezen)

TRT ekranlarında Ramazan ayında yayınlanması beklenen ve kısa sürecek olan Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Nazan karakteri kimdir diye merak edenlere hemen yanıt verelim. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinden Nazan karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Melis Sezen‘dir. Melis Sezen’in hayat vereceği Nazan karakteri de milli mücadelenin en çetin geçtiği koşullarda hayat dolu ve romantik özelliğiyle aşkını arayacak.

Melis Sezen Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Nazan rolündeMelis Sezen Kimdir? Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Nazan

Aynı zamanda Ay ve güneş dizisinde de oynaması beklenen Melis Sezen dizinin Eylül ayına ertelenmesi ile rahat bir şekilde ya istiklal ya ölüm dizisinde rol almaya başladı. Nazan karakteri olarak izleyeceğimiz Melis Sezen 2 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Koç üniversitesi medya ve görsel sanatlar bölümünü bitiren Melis Sezen ilk olarak Hayat bazen tatlıdır dizisi ile oyunculuğa adım atmış daha sonra siyah inci, mucize 2 filmi ve leke gibi dizilerde yer almıştır.

Melis Sezen son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan sevgili geçmiş dizisinde Derin karakterini canlandırmış ve oldukça yetenekli bir oyuncu olduğunu bir kez daha göstermiştir. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Nazan isimli oldukça mütevazi bir genç kızı canlandıracak olan Melis Sezen bu dizideki rolünden sonra Kanal d’de ekrana gelmesi beklenen Ay ve Güneş dizisinde rol alacak.

Ya İstiklal Ya Ölüm’de Nazan rolünde izlediğimiz başarılı ve güzel oyuncu Melis Sezen rolünün hakkını fazlasıyla verdi diyebiliriz. Trt ekranların yayınlanan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinin tüm oyuncuları dizinin zamanlaması olarak çok iyi bir iş çıkardılar ve başarıları ile şapka çıkarttılar. Melis Sezen de Nazan karakterinin hakkını verdi diyebiliriz. Sizin de yorumunuz varsa aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Çok iyi bir duygu yaşattı bizlere ..bir sevda bu kadarmı içten yaşanır.. rolün hakkını vermiş..diğer diziler içindeki sevdalar için çıtayı çok yükseğe koydu bence …yolun açık olsun güzel kız..

  2. Melis çok başarılı bir oyuncu önü çok açık aynı zamanda benim kızımın ismide melis dizinin çok zengin bir kadrosu var adeta şampiyonlar ligi gibi trt de bize böyle bir diziyi çok özletmişti devamını bekleriz iki sezon olmalı

Etiketler