Mustafa Karataş 2024 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar?

Tv
21.02.2024
9.261

Bu konumuzda Mustafa Karataş 2024 Ramazan Ücreti Maaşı (Kanal 7) aldığı para hakkında olacak. Mustafa Karataş 2024 Ramazan Program ücreti maaşını herkes merak ediyor. Show TV ekranlarında uzun yıllardır iftar ve sahur programları yapan Mustafa Karataş Hoca bu sezon sahur programı için Kanal 7 ile anlaştı. Önceki yıllarda Zahide Yetiş ile birlikte program yapan Mustafa Karataş hocanın 2024’de Ramazan ayında aldığı ücret para birçok izleyicinin merak ettiği bir konu haline geldi. Bizde detaylıca araştırarak burada yazmak sizleri bilgilendirmek istedik.Mustafa Karataş 2021 Ramazan Program ücreti maaşı

Mustafa Karataş 2024 Ramazan Ücreti Maaşı

Genellikle Ramazan aylarında televizyonda program yapan hocaların aldığı maaş ya da ücretler birçok kişinin merak ettiği bir konu haline geliyor. Geçtiğimiz yıllarda Show TV’nin Ramazan programlarında ve Zahide Yetiş’le programlarında yer alan Prof. Dr. Mustafa Karataş bu yıl Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak. İftar ve sahur programları ayrı olacak olan Mustafa Karataş Hoca 2024 Ramazan ayında ne kadar bir ücretle program yapıyor aldığı para ne kadar merak edenlere hemen yazalım.

Mustafa Karataş 2020 Ramazan Ücreti Maaşı

Mustafa Karataş Hocanın Ramazan Ayında Aldığı Paralar

Öncelikle Mustafa Karataş Hoca daha önceki yıllarda Show TV ve Kanal D ekranlarında ne kadarlık bir ücret almıştı öncelikle bunu hatırlayalım. Mustafa Karataş hoca Kanal D ekranlarında 2021 yılında 400 bin lira almıştı. Mustafa Karataş 2022 da ise 500 bin lira ücret aldı. 2020’da Show tv de iftar ve sahur programı yapan Mustafa Karataş hocanın bu yıl Kanal 7 de olacağı açıklandı. Mustafa Karataş 2024 yılında kaç lira alacak Kanal 7 den şimdilik bir rakam açıklanmadı. Ancak yüksek ücret olduğu tahmin ediliyor.

Mustafa Karataş 2024 Ramazan Ücreti Maaşı (Kanal 7)

2024’de Ramazan ayında hocaların alacağı ücret çok merak ediliyor. Ayrıca Mustafa Karataş’ın Kanal 7 sahur saatinden alacağı para ne kadar olacak? Öncelikle Kanal 7’nin sahur saati için anlaştığı Mustafa Karataş hocanın çok yüksek bir para alacağını düşünmüyoruz. Çünkü asıl izleyici iftar saatinde olduğu için sahur saatindeki izlenme oranları nispeten çok daha düşük. Ancak yine de bedava çalışmayacağına göre bu konuda Kanal 7 ve Mustafa Karataş Hoca’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Mustafa Karataş 2024 de Ramazan ayında aldığı maaş ne kadar? Geçtiğimiz yıl Show TV’den 500 bin lira civarında para alan ve hem iftar hem de sahur programı yapan Mustafa Karataş hocanın bu sezonki ücreti de biraz düşük olsa da yine de yüksek rakamlar olacak diye tahmin ediyoruz. Koronavirüs nedeniyle reklam ücretleri çok düştü. Bu nedenle kanallar program yapanlara da az para veriyor.

Mustafa Karataş 2020 de ne kadar para alıyor

Mustafa Karataş Hocanın 2024 Ramazan Programı (Kanal 7)

Kanal 7’de Ramazan ayı boyunca ekrana gelecek ve ismi ‘Sahur Vakti’ olarak açıklanan programın sunuculuğunu Muhsin Bay üstlenecek. Prof. Dr. Mustafa Karataş hoca ise sohbetleri ile sahur saatine renk katacak. Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca her gece canlı yayınla 01.30’da Kanal 7’de! Mustafa Karataş hocanın almış olduğu ücrete 2023’de Ramazan ayı maaşına dair bir açıklama geldiğinde sizlere detayları ile yazacağız. Hocamıza soru sormak ister misiniz?

Mustafa Karataş Hocaya Soru Sor Telefon Whatsapp Mail İletişim Hattı

Mustafa Karataş Hocaya Soru Sor Telefon Whatsapp MailBu konuda Sizlerde Mustafa Karataş hocanın maaşı ücreti aldığı para hakkında merak ettikleriniz ve söyleyeceklerimiz varsa aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.. Mustafa Karataş 2024 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar? konumuz bu kadar..

YORUMLAR

  1. Nevzat kurt dedi ki:

    Ne kadar aliyorsa helali hos olsun

  2. Tx dedi ki:

    İndir bakalım Mustafa efendi indir