Müge Anlı Kayseri’de Kaybolan Elif Kese Bulundu mu?

Bu konuda Müge Anlı Kayseri’de Kaybolan Elif Kese Bulundu mu? Şanlıurfa da gören duyan var mı konusunda bilgi arayacağız. 1 Nisan 2021 Perşembe günü Atv ekranlarında yayınlanan Müge anlı programında Kayseri’de 9 aydır haber alınamayan Elif Kese’nin kaybolduğu ve arandığı haberi çok merak edildi. Elif Kese henüz 16 yaşında ve meslek lisesine gidiyor. Ailesinin anlattığına göre sosyal medyadan tanıştığı Hüseyin isimli biriyle kaybolan ve ailesi ikna etmeye çalışsa da bir türlü ikna olmayan Elif Kese Kayseri’de kaybolduktan sonra Şanlıurfa’da Hüseyin adlı bir gencin yanında olabileceği iddia edildi.

Müge Anlı Elif Kese bulundu mu?

Müge Anlı Kayseri'de Kaybolan Elif Kese Bulundu mu1 Nisan 2021 tarihinde Müge Anlı’nın en önemli konularından birisi Kayseri’de yaşanan ve 16 yaşındayken kaybolan Elif Kese ile ilgiliydi. Elif Kese henüz 16 yaşında olduğu için reşit değil, yani 18 yaşına gelmediği için onu alıkoyan her kim ise ihbar hattına 0 212 354 43 25 no’lu telefona ihbarda bulunabilirsiniz.

Müge Anlı’da Kayserili Elif Kese’yi bulan duyan gören ihbar eden

Müge Anlı’da 1 Nisan 2021 Perşembe günü Kayserili bir aile Elif Kese ismindeki kızlarının kaybolduğu gerekçesiyle Müge Anlı’ya başvurmuştu. Elif Kese küçük yaşta olmasına rağmen meslek lisesi’nde okumaya devam ederken Şanlıurfalı Hüseyin isminde bir genç ile sosyal medyada tanıştığı ve muhtemelen Urfa’ya kaçtığı tahmin ediliyor. Ancak 9 aydır hiçbir haber alınamayan Elif Kese bulundu mu gören duyan oldu mu ihbar eden oldu mu gibi merak edilen sorular cevap bekliyor. Kayseri’de lise öğrencisi olan Elif Kese’yi gören duyan bilen varsa lütfen Müge Anlı ihbar hattına bildirebilir.

Müge Anlı Ankara Sincanlı Tuçe Karakoç bulundu mu?

Müge Anlı Ankara Sincanlı Tuçe Karakoç bulundu muYine Müge Anlı da 1 Nisan 2021 tarihindeki konulardan birisi de Ankara Sincanlı Tuçe Karakoç bulundu mu sorusu oldu. Ankara da Sincanda yaşayan Tuçe Karakoç 17 yaşında ve 16 gün önce kayboldu. Ailesi Tuçe’den hiç haber alamamış. Müge Anlıda ailesinin ekrana çıktığı Ankara Sincanlı Tuçe Karakoç bulundu mu gören duyan oldu mu ihbarlarınızı bekliyoruz.

Etiketler