Müge Anlı Gülcan Karabıyıkoğlu Ailesine Kavuştu mu? Ali Polise Teslim Oldu mu?

24 Ocak 2020 cuma günü Müge anlı programında en önemli konulardan birisi de 14 yaşındakaçırılan Gülcan Karabıyıkoğlunun bulunup bulunmayacağı hakkında önemli bir araştırma başladı. Bu konumuzda Müge anlı programında işlenen önemli konulardan birisi olan Gülcan Karabıyıkoğlunun Ali tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Canlı yayına bağlanan Ali ise Müge Anlı’ya 14 yaşındaki kızı kaçırmadığını kendi rızasıyla Gülcan’ın kendisine geldiğini söyledi.

Müge anlı Gülcan Karabıyıkoğlu

Müge Anlı’nın canlı yayında bağlandığı ve Gülcan Karabıyıkoğlunu kaçırdığını itiraf eden Ali aslında kızın kendi rızasıyla kaçtığını Gülcan ile sevgili olduğunu daha sonra da evinde huzursuz olan Gülcan’ın kendisi ile birlikte kaçmak istediğini söyleyen Ali Müge Anlı’dan sert tepki gördü. çünkü Müge anlı Gülcan’ın çok küçük yaşta olduğunu bunun büyük bir suç olduğunu ve Ali’nin en az 18 yıl hapiste kalabileceğini çünkü küçük yaştaki kız çocuğunu kaçırmanın büyük bir suç olduğunu Aliye söyledi. ancak Ali bu suçlamayı kabul etmeyerek Gülcan’ın kendi isteği ile kendisine geldiğini ve onu çok sevdiğini söyleyerek bu durumun suç olmadığını söyledi.

Diğer yandan Ali kader ve Mukaddes Hanım’ın Gülcan’ı zorla başka biriyle evlendirilmek istediğini bu nedenle de Gülcan’ın kendisine kaçtığını söyledi. Müge anlı ise eğer öyle bir şeyi yaparlarsa Mukaddes ve kader hanımın da aynı suçtan yargılanacağı bu nedenle kendisinin de küçük yaştaki çocuğu alıkoymak suçundan büyük bir cezai işleme tabi olacağını bu nedenle Gülcan’ı bir an evvel en yakın karakola bırakmasını istedi. Bunun üstüne Ali telefonu kapadı ancak büyük ihtimalle bu durumun suç olmadığını ya da kendi rızası ile kaçmış olan Gülcan’dan dolayı ceza almayacağını düşünen Ali büyük ihtimalle Gülcan’ı kısa süre içerisinde bırakacak.

Müge Anlı Gülcan Karabıyıkoğlu ailesine kavuştu mu?

Görünen o ki ileriki günlerde Müge Anlı’nın en önemli konularından birisi 14 yaşında kaçırılmış olan ve Ali tarafından alıkonulan Gülcan’ın serbest kalıp kalmadığı merak konusu olacak. Sizce Gülcan kendi isteğiyle kaçtıysa Ali ceza görmelimi, ya da ailesinden sıkılıp bunalan veya kaçan her kişi birileri tarafından alıp konabilir mi bu konulardaki yorum ve görüşünüzü lütfen aşağıya yazarak Gülcan’ın Ali tarafından kaçırılması hakkındaki yorum ve görüşünüzü aşağıya belirtiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Günel 🏆Müge Anlı🏆

    ☀️Müge Anlı☀️Proqramı Çok Güzel Proqramda Olanlar Üzüçü 14 Yaşlı Çoçuğ Kaçırılması Suç Ailede Böyükler Çoçuğları Neden Ferq Etmir Çoçuğ 14 Yaşında Böyüdü Bütün Bunlar Üzüçü Erkeklerin Suçu Daha Böyükdü Kız Çoçuğlarına Saldırılar Aldatmalar Kaçırmalar Çok Üzüçü Müge Anlı Bütün Kötülükleri Işığlandırır Kötüler Hebse Yollanır Hebs Edilen İnsanlar Kaşki Çezasın Çeke 14 Yaşlı Gülcan Ailesine Müge Hanımın Kömeyi İle Kovuşaçağ 14 Yaşlı Gülcan Umarım Hayatın En Kötü Gününü Yaşayıp Bu Yaşda Olan Çoçuğlar Okul Hakda Düşünmeli Çoçuğlar Ailenin Aynasıdı Aynanızı Temiz Saklayıp Çoçuğları Tez Böyümesine İzin Vermeyin Çoçuğları Çoçuğ Gibi Böyüdün 25 Yaşım Var Haleki ❤️Anem❤️Üçün Böyümemişem Çoçuğlarınızı Koruyun Tel Çoçuğlar Üçün Böyük Sorun 14 Yaşlı Kız Çoçuğun Sevgilisi Var Demek Gerçekde Ayıp 14 Yaşlı Çoçuğun Böyümesin Anesi Göremedimi Gördüse Neden Kızını Uçuruma Apardı Bu Kızçığazın Hayatında Olanlar Onu Etkileyeçek Müge Hanıma Proqram Ekipine Uğurlar🏆Arzu Ediriz Müge Hanım Adeletin Ta Kendisidi Rabbim Sizi Korusun Bütün Kötülüklerin Kapısın Açın İnsanları Bir Birine Kovuşdurun Kötülerin Çezasın Verin Vatanınıza🇹🇷Milletinize Sevginiz Böyük Çülcanın Ailesine Allah Sebir Versin Kızınızı Koruyun Çoçuğ Gibi Böyüdün Genç Kız Gibi Yok

Etiketler