Müge Anlı Arif Hoca Programdan Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek Mi?

Müge Anlı Arif Hoca Programdan Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek Mi? Atv’nin fenomen programı Müge anlı’da önemli bir ayrılık yaşandı. Müge anlı programında yıllardır danışmanlık görevini üstlenen Profesör Dr. Arif Verimli Hoca programdan ayrıldığını duyurdu. Müge anlı programından Arif Hoca neden ayrıldı, neden çıktı, bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Arif Hoca Muge Anli'ya geri donecekmi

Arif Hoca Müge Anlı Programından Neden Ayrıldı?

Atv’de 12 yıldır yayınlanan Müge anlı programı yayın hayatına başladığından beri yani 2008 yılından bu yana programda danışmanlık görevini Profesör Dr Arif Verimli üstleniyordu. Arif Hoca ünlü bir psikiyatrist. O yüzden programda yer alan olaylara farklı bir bakış açısı getirerek olayların aydınlanmasında yardımcı oluyordu. Ancak son zamanlarda programda birlikte yer aldığı adli tıp uzmanı Şevki Sözen ile yaşadığı muhalefetin ardından ayrılma kararı aldığı düşünülüyor.

Muge anli ile tatli sert Arif Hoca neden yok cikti

Arif Verimli Hoca Twitter hesabından yaptığı açıklamada 12 Şubat 2021 cuma günü itibariyle Müge anlı ile tatlı sert programından ayrıldığını duyurdu. Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Sevenlerim dostlarım… 12.02.2021 Tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge anlı ve Rahmi Özkan her zaman saygı ve yakınlık gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket yapıma çok teşekkür ederim. Deontoloji ve tıbbi sınırları bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkedir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor. Nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim.” diye mesajını paylaştı.

Bu mesajın alt kısmında Arif Hoca’nın bir seveni ”hocam Şevki Hoca ile dargın mısınız?” sorusuna ”Evet, bundan sonra…” diyerek cevap verdi. Bu da Arif Hoca’nın Şevki Hoca ile yaşadığı tartışmanın ardından programdan ayrılma kararı aldığını açıklıyor.

Muge Anli ile Tatli Sert Arif Hoca Sevki Hoca yuzunden mi ayrildi

Arif Verimli Hoca Müge Anlı Programına Geri Dönecek mi?

Müge anlı ile tatlı sert programında 12 yıldır psikolojik danışmanlık görevini üstlenen Psikiyatri Psikolog Dr Arif Verimli programdan ayrıldığını duyurdu. Yakın zamanda programa geri dönmesi beklenmiyor. Belki Müge Anlı, Rahmi Özkan ve yapım ekiminden sevdiği kişiler araya girerse programa geri dönmeyi düşünebilir.

Programda yer alan adli tıp uzmanı Şevki Sözen de tartışması sonucunda ayrıldı ise programa geri dönüşü nasıl olur bilemiyoruz. Müge anlı ile tatlı sert programında Arif Hoca’nın yorumlarını seviyor muydunuz? Arif Hoca Müge anlı’ya geri dönsün ister misiniz? Müge anlı ile tatlı sert programında yaşanan Arif Hoca ve Şevki Hoca arasında geçen tartışmada sizce kim haklıydı yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler