Müge Anlı 20-21 Şubat Var Mı, Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv
13.02.2023
2.292

Müge Anlı 20-21 Şubat 2023 Salı Var Mı, Ne Zaman Yayınlanacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün sabah 10.00 da ATV ekranlarında oluyordu. Ancak 13-17 Şubat tarihleri arasında yayınlanmadı. Bu hafta da yani 20-21 Şubat tarihleri arasında yayınlanmayacak mı? sorusunun cevabını sizlere vermek istedik.muge anli 13 subat pazartesi var mi yok mu

Müge Anlı 20-21 Şubat Pazartesi Var Mı Yok Mu?

Atv ekranlarının fenomen programı haline gelen Müge Anlı işlediği her konu ile gündem oluyordu. Program haftaiçi her gün Atv de yayınlanırken bir hafta boyunca yayınlanmaması seyirciye yeni bölüm ne zaman sorusunu sordurdu. Ülkemiz 20 Şubat 2023 Pazartesi günü 10 ilde etkili olan ancak ülkemizin tamamını yasa boğan deprem ile uyandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 20 Şubat 2023 pazartesi yayına başlamıştı. Ancak deprem haberinin ardından programı sonlandırdı.

Peki hafta boyunca yayınlanmayan Müge Anlı 20-21 Şubat 2023 var mı yok mu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 13 Şubat 2023 Pazartesi saat 10.00 da yayınlanmadı. Müge Anlı’nın canlı yayında yardım toplayacağını ve deprem ile ilgili görsellerle programı devam ettireceğini düşünüyorduk. Ancak haber bültenleri deprem bölgesinden haber vermeye devam ediyor. Müge Anlı her zaman milletimizin yanında olan birisi. Milletimizde ona güveniyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Bölüm Ne Zaman Olacak?

Müge Anlı 6 Şubat Pazartesi programında depremzedeler için yardım kampanyasını duyurdu. Kendi programına ait olan Mobil Aşevi ile depremzedelere yardıma koştu. Müge Anlı programında canlı yayında yapılan çağrıyla beraber MUGE yazarak 2868’e mesaj gönderen kullanıcıların desteği 4 milyon TL’ye ulaştı. Kısa sürede 4 milyon TL’ye ulaşan bağış miktarı, her geçen dakika artıyor. Ünlü sunucu başarısı ile göz doldurdu. muge anli 13 subatta var mi yok mu

Müge Anlı Kızılay ile işbirliği halinde mobil aşevlerini deprem olan illerimize ulaştırdı. Müge Anlının aracılığı ile yardım yapmak isteyenlere de resimle Kızılay bağış bilgilerini vermiş olalım. Müge Anlı programı olmasa bile bu hafta boyunca deprem bölgelerine yardım tırları için seferber oldu. Açıklamasında şunları dedi. Müge Anlı: ‘’El ele hazırladığımız tırımız Adana AFAD merkezine ulaştı. Yaraları hep birlikte saracağız. Her zaman söylediğim gibi biz birlikte güçlüyüz… dedi.

Not: Müge Anlı’nın yardım kampanyası 15 Şubat akşamı yapılacak ortak yayın sonrasında yani 20 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacağını düşünüyoruz. Kanalın resmi sitesinde yayın akışı sekmesi kaldırıldı. Ancak Müge Anlı olmaz ise deprem haberleri ekrana gelecektir.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Meral semi dedi ki:

    Muge olsun tv den psikolojimiz bozuldu lutfen