Mucize Doktor’a Yeni Gelen Katılan ve Diziden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler?

8 Yorum 737 kez izlendi

Mucize Doktor’a Yeni Gelen Katılan ve Diziden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? Mucize Doktor dizisi 12 eylül 2019 perşembe akşamından itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı günden beri de izleyiciden tam puan alan ve Mucize Doktor dizisi kadrosuna zaman zaman bazı oyuncular katılıyor. Bazen konuk oyuncu bazen de kalıcı olarak diziye gelen oyuncular kimler? Bizler bu konumuzda sizlerle Mucize Doktor dizisine katılan oyuncuların bilgilerini paylaşacağız. Mucize Doktor dizisi kadrosunu sizlerle başka konumuzda paylaşmıştık.

Mucize Doktor Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Özge Özder (Kıvılcım)

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder diziden ayrıldı. Berhayat hastanesinin ortağı olan ve hastanede Beliz ile amansız bir mücadele yürüten Özge Özder’in canlandırdığı Kıvılcım karakteri kötü karakterlerden birisi olsa da oldukça başarılı bir oyuncuydu. Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri yeni sezonda yer almayacak. Diziden Ayrılan Özge Özder muhtemelen yeni bir dizide yer alacak. Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım neden ayrıldı kesin bir bilgi verilmedi.Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım neden ayrıldı

Merve Dizdar (Damla)

Mucize Doktor dizisinde Damla karakterini canlandıran Merve Dizdar da diziden ayrıldı. Dizinin 2. sezon kadrosundan çıkan oyuncunun yerine yeni bir asistan doktorun geleceği bildirildi. Hırslı çalışkan zeki bir asistan olan Damla karakterinin Mucize Doktordan ayrılması hakkında bir açıklama yapılmadı. Mucize Doktor dizisine sonradan giren Damla hastanedeki bazı sırları doktorlara ileterek arkadaşlıklara ihanet etmiş ve hastanenin en önemli asistanı olmaya çalışmıştı. Merve Dizdar yeni sezonda Mucize Doktorda yer alamayacak.Mucize Doktor dizisi Damla neden ayrıldı

Mucize Doktor Dizisine Katılan Oyuncular Kimler?

Mucize Doktor dizisine yeni bölümler ilerledikçe yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Oyuncular konuk oyuncu olarak bazen bir bölümlüğüne gelirken bazen de devamlı oyuncu olarak kalabiliyor. Bizler şimdilik bir bölümlük gelen oyuncuları ayrılan oyunculara ekledik. Yeni gelen oyuncuları da buraya ekliyoruz. Sizlerde merak ettiğiniz oyuncuları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Seda Bakan

FOX’un sevilen dizisi ‘Mucize Doktor’a yeni sezon için iki sürpriz isim dahil oldu kadroya! Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisinin 2. sezon kadrosuna Hakan Kurtaş ve Seda Bakan dahil oldu. Seda Bakan son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Leyla karakterine hayat vermişti. Seda Bakan Mucize Doktor dizisindeki rolü kesinleşince yazacağız buraya.Seda Bakan Mucize Doktor dizisi 2. sezon kadrosunda

Hakan Kurtaş

Hakan Kurtaş Mucize Doktor dizisinin 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Hakan Kurtaş son olarak Çarpışma dizisinde Demir karakterine hayat vermişti. Seda Bakan ile Hakan Kurtaş Mucize Doktor dizi kadrosunda yeni sezonda yer alacaklar. Mucize Doktorda Hakan Kurtaş’ın karakteri belli olunca ekleyeceğiz.Hakan Kurtas Mucize Doktor dizisinde

Mucize Doktor Nil Kimdir Serra PirinçSerra Pirinç – Nil

Serra Pirinç Mucize Doktor dizisinde Nil rolünde oynayacak.. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Özge Özder, Bihter Dinçel ve Fırat Altunmeşe’nin paylaştığı yapımın gelecek hafta yayınlanacak olan 22. bölümüne, daha önce ‘Bizim Hikaye’ ve ‘Vuslat’ gibi yapımlarda rol alan Serra Pirinç konuk olacak. Mucize Doktor Nil Kimdir sorusuna cevap Serra Pirinç olacak.

Mucize Doktor Funda rolü Ebru AytemurEbru Aytemur- Funda

Ebru Aytemur 25 Nisan 1988 İstanbul doğumlu. 2009 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden diksiyon ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde rol aldı.  Ebru Aytemur’un rol aldığı dizi filmler;2012- Nizama Adanmış Ruhlar, 2015 Beyaz Yalan, 2016 Kanıt Ateş Üstünde, Babamın Günahları, Bir Zamanlar Çukurova dizilerinde rol aldı. Ebru Aytemur Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak gelecek ve dizi de Funda karakterini canlandıracak.

Kemal Başer Kemal Başar

Kemal Başar 1963 yılında Ankara’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Devlet Tiyatrolarına katıldı ve hala orada çalışmaktadır. Ankara Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Yurtdışı İlişkiler Bölümü’nün kurucu başkanlığını yaptı. Yurtdışı çalışmaları, uluslararası festivallerde verdiği dersler ve seminerlerle biliniyor. Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu olan Savaş Başar’ın oğludur. Kemal Başar instagram hesabını takip etmek isteyenler için; https://www.instagram.com/kemalbasar/
Kemal Başar son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol aldı ve diğer rol aldığı dizi filmler şöyle;
2000- Samyeli,
2006 Kod Adı Kaos,
2009- Kurtlar Vadisi Pusu,
2010-Signora Enrica,
2010- 72. Koğuş,
2012- Göl Zamanı,
2016- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi filmlerinde rol almıştır. Mucize Doktor dizisine de konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Mucize doktor dizisi BetüşBeren Gökyıldız – Betüş

Mucize doktor dizisine katılan son isimlerden birisi de Beren Gökyıldız oldu. Beren Gökyıldız mucize doktor dizisinde Betüş karakterine hayat verecek ve ablası ile birlikte tedavi için bir hayat Hastanesi’nde Ali vefa ve Nazlı ile buluşacak. Geçtiğimiz sezon kızım dizisinde göstermiş olduğu başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri çeken Beren Gökyıldız daha önce de anne dizisinde Cansu Dere ile başrolde oynamıştı.

Filiz- Çocuk Hasta

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde çocuk hasta geliyor. Çocuk hastanın adı Filiz. Güzeller güzeli çocuk hastayı 2019 yılının en çok izlenen filmi olan 8. Koğuştaki Mucize filminde izlemiştik. Filmde başrol oyuncusu olan Nisa Sofiya Aksongur şimdi de Mucize Doktor’a katılıyor. Mucize Doktor dizisinde 8 yaşındaki Filiz hastaneye babasının kucağında geliyor. Nefes alamıyorum diyor ve tüm testleri temiz çıkmasına rağmen kanaması mevcut. Kimse ne olduğunu anlamıyor ve Ali’ye soruyorlar Filiz’in durumunu. Ali onun hastalığını anlayabilecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Filiz’i canlandıran çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur kimdir? 2011 tarihinde İstanbul’da doğdu. Henüz 4 yaşındayken 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade karakterini canlandırdı. 2019 yılında rol aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo’nun kızı Ova karakterine hayat verdi ve bu onu meşhur yaptı. Nisa Sofiya Aksongur’un rol aldığı diziler; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adını Sen Koy, Ağlama Anne, Locman, Kuzgun ve 7. Koğuştaki Mucize dizi filmlerinde rol aldı.

Yasemin Ergene- Doktor Ela

Yasemin Ergene 1985 yılında Almanya’nın Hamburg şehrinde doğdu. Yasemin Ergene Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezundur. Yasemin Ergene 2002 yılında ilk kez Trt1 de yayınlanan Koçum Benim dizisinde rol aldı. Sonrasında 2004 Çocuğun Var Derdin Var, 2004 Ah Be İstanbul, 2006 Doktorlar ve 2008 yılında Babam Adam Olacak dizilerinde rol aldı. Yasemin Ergene 2011 yılında iş adamı İzzet Özilhan ile evlendi. Yasemin ve İzzet çiftinin Emine ve Ela adında iki kızı vardır. Sonrasında oyunculuktan ayrıldığını söyledi.

Doktor Ela: Yasemin Ergene yıllar önce Doktorlar dizisinde rol aldı. Şimdi de Mucize Doktor dizisinde Doktor Ela’yı canlandırıyor. Ela’nın diziye katılması ile tüm seyirciler mutlu oldu. Bakalım Doktor Ela Mucize Doktor dizisinde ne kadar kalacak? Nasıl bir karakter olacak?  Göreceğiz. Mucize Doktor Ela Kimdir? Gerçek Adı için TIKLAYIN >> Mucize Doktor Ela Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Yıllar önce ekrana gelen reyting rekortmeni Doktorlar dizisinin Ela’sı Yasemin Özilhan ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu 12 yıl sonra Mucize Doktor dizisinde yine Ela karakterini canlandıracak. Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor dizisinde rol alacağı bölüm için alacağı ücreti bir vakfa bağışlayacağını söyledi.Mucize Doktor dizisinde yine Ela karakteri

Mucize Doktor dizisine katılan yeni oyuncular diziye yeni bir renk katıyor. Mucize Doktor dizisine yeni bölümde katılan Doktor Ela kalbi karnında olan bir hasta için kolları sıvıyor. Bunu Ferman ile birlikte yapıyor ve ikili mükemmel bir ameliyatı başaracaklar. Sonrasında Ela baloda çok güzel eğlenecek Ferman ile birlikte kutlama yapacaklar. Mucize Doktor yeni bölümü herkes tarafından beğenerek takip edildi.

Mucize Doktor Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Melis Gürhan- Patoloji Asistanı

Mucize Doktor dizisine önceki bölümlerde Patoloji Asistanı Duygu karakteri ile Melis Gürhan katıldı. Doktor Ali Vefa Ferman tarafından Patolojiye gönderilmişti. Patolojide Duygu ona samimi davrandı ve orada kendini yalnız hissetmemesini sağladı. Patoloji asistanı Duygu rolünü canlandıran oyuncu Melis Gürhan kimdir?

Melis Gürhan 1994 yılında Adana’da doğdu. Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Melis Gürhan’ın ilk dizisi Dila Hanım oldu. Oyuncu bir çok tiyatro oyunlarında rol aldı. Melis Gürhan Avlu dizisinde rol alması ile tanındı. Esmer ve yeşil gözleri ile çok dikkat çekti.  Güzel oyuncu şimdi de  Sonsuzluk isimli sinema filminde de rol almıştır. Melis Gürhan’ın instagram Hesabı: @melisgurhan

Funda Pelin Kurt- Doktor Ali Vefa’yı Öpen Hasta Selin

Mucize Doktor dizisine sadece bir bölümlük katılan Selin Hanım hastalığı ile herkesin dikkatini çekmişti. Hastalığı o kadar garipti ki istemese de farkında olmadan eşini bile aldatmıştı. Ali Vefa onu kontrole gelince de Ali Vefa’yı dudağından öpmüştü. İşte merak edilen bu hastanın adı Funda Pelin Kurt. Funda Pelin Kurt 1972 doğumludur. Funda Pelin Kurt Bilkent Üniversitesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2003 yılında Pilli Bebek, Aşk Olsun, Ayva Sarı Nar Kırmızı ve 2006 yılında Doktorlar dizisinde rol aldı.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Diziye atraksiyon olsun diye Kıvılcım’ı harcadılar, halbuki daha hikayeleri olabilirdi, çok boyutları olan bir karakterdi. Kıvılcım gibi stil ikonu fettan güzelliğe böyle bir son hiç olmadı… içim parçalandı yahu…

  2. Avatar ABBAS YANLIÇ

    21.bölümdeki doğum sahnelerindeki hemşireyi çok merak ediyorum adı ve soyadı nedir 🤔🤔🤔

Etiketler