Mucize Doktor’a Yeni Gelen Katılan ve Diziden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler?

Mucize Doktor’a Yeni Gelen Katılan ve Diziden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? Mucize Doktor dizisi 12 eylül 2019 perşembe akşamından itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı günden beri de izleyiciden tam puan alan ve Mucize Doktor dizisi kadrosuna zaman zaman bazı oyuncular katılıyor. Bazen konuk oyuncu bazen de kalıcı olarak diziye gelen oyuncular kimler? Bizler bu konumuzda sizlerle Mucize Doktor dizisine katılan oyuncuların bilgilerini paylaşacağız. Mucize Doktor dizisi kadrosunu sizlerle başka konumuzda paylaşmıştık.

Mucize Doktor Dizisine Katılan Oyuncular Kimler?

Mucize Doktor dizisine yeni bölümler ilerledikçe yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Oyuncular konuk oyuncu olarak bazen bir bölümlüğüne gelirken bazen de devamlı oyuncu olarak kalabiliyor. Bizler şimdilik bir bölümlük gelen oyuncuları ayrılan oyunculara ekledik. Yeni gelen oyuncuları da buraya ekliyoruz. Sizlerde merak ettiğiniz oyuncuları yorum kısmına yazabilirsiniz.  

Filiz- Çocuk Hasta

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde çocuk hasta geliyor. Çocuk hastanın adı Filiz. Güzeller güzeli çocuk hastayı 2019 yılının en çok izlenen filmi olan 8. Koğuştaki Mucize filminde izlemiştik. Filmde başrol oyuncusu olan Nisa Sofiya Aksongur şimdi de Mucize Doktor’a katılıyor. Mucize Doktor dizisinde 8 yaşındaki Filiz hastaneye babasının kucağında geliyor. Nefes alamıyorum diyor ve tüm testleri temiz çıkmasına rağmen kanaması mevcut. Kimse ne olduğunu anlamıyor ve Ali’ye soruyorlar Filiz’in durumunu. Ali onun hastalığını anlayabilecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Filiz’i canlandıran çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur kimdir? 2011 tarihinde İstanbul’da doğdu. Henüz 4 yaşındayken 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade karakterini canlandırdı. 2019 yılında rol aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo’nun kızı Ova karakterine hayat verdi ve bu onu meşhur yaptı. Nisa Sofiya Aksongur’un rol aldığı diziler; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adını Sen Koy, Ağlama Anne, Locman, Kuzgun ve 7. Koğuştaki Mucize dizi filmlerinde rol aldı.

Yasemin Ergene- Doktor Ela

Yasemin Ergene 1985 yılında Almanya’nın Hamburg şehrinde doğdu. Yasemin Ergene Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezundur. Yasemin Ergene 2002 yılında ilk kez Trt1 de yayınlanan Koçum Benim dizisinde rol aldı. Sonrasında 2004 Çocuğun Var Derdin Var, 2004 Ah Be İstanbul, 2006 Doktorlar ve 2008 yılında Babam Adam Olacak dizilerinde rol aldı. Yasemin Ergene 2011 yılında iş adamı İzzet Özilhan ile evlendi. Yasemin ve İzzet çiftinin Emine ve Ela adında iki kızı vardır. Sonrasında oyunculuktan ayrıldığını söyledi.

Doktor Ela: Yasemin Ergene yıllar önce Doktorlar dizisinde rol aldı. Şimdi de Mucize Doktor dizisinde Doktor Ela’yı canlandırıyor. Ela’nın diziye katılması ile tüm seyirciler mutlu oldu. Bakalım Doktor Ela Mucize Doktor dizisinde ne kadar kalacak? Nasıl bir karakter olacak?  Göreceğiz. Mucize Doktor Ela Kimdir? Gerçek Adı için TIKLAYIN >> Mucize Doktor Ela Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Yıllar önce ekrana gelen reyting rekortmeni Doktorlar dizisinin Ela’sı Yasemin Özilhan ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu 12 yıl sonra Mucize Doktor dizisinde yine Ela karakterini canlandıracak. Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor dizisinde rol alacağı bölüm için alacağı ücreti bir vakfa bağışlayacağını söyledi.Mucize Doktor dizisinde yine Ela karakteri

Mucize Doktor dizisine katılan yeni oyuncular diziye yeni bir renk katıyor. Mucize Doktor dizisine yeni bölümde katılan Doktor Ela kalbi karnında olan bir hasta için kolları sıvıyor. Bunu Ferman ile birlikte yapıyor ve ikili mükemmel bir ameliyatı başaracaklar. Sonrasında Ela baloda çok güzel eğlenecek Ferman ile birlikte kutlama yapacaklar. Mucize Doktor yeni bölümü herkes tarafından beğenerek takip edildi.

Mucize Doktor Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Melis Gürhan- Patoloji Asistanı

Mucize Doktor dizisine önceki bölümlerde Patoloji Asistanı Duygu karakteri ile Melis Gürhan katıldı. Doktor Ali Vefa Ferman tarafından Patolojiye gönderilmişti. Patolojide Duygu ona samimi davrandı ve orada kendini yalnız hissetmemesini sağladı. Patoloji asistanı Duygu rolünü canlandıran oyuncu Melis Gürhan kimdir?

Melis Gürhan 1994 yılında Adana’da doğdu. Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Melis Gürhan’ın ilk dizisi Dila Hanım oldu. Oyuncu bir çok tiyatro oyunlarında rol aldı. Melis Gürhan Avlu dizisinde rol alması ile tanındı. Esmer ve yeşil gözleri ile çok dikkat çekti.  Güzel oyuncu şimdi de  Sonsuzluk isimli sinema filminde de rol almıştır. Melis Gürhan’ın instagram Hesabı: @melisgurhan

Funda Pelin Kurt- Doktor Ali Vefa’yı Öpen Hasta Selin

Mucize Doktor dizisine sadece bir bölümlük katılan Selin Hanım hastalığı ile herkesin dikkatini çekmişti. Hastalığı o kadar garipti ki istemese de farkında olmadan eşini bile aldatmıştı. Ali Vefa onu kontrole gelince de Ali Vefa’yı dudağından öpmüştü. İşte merak edilen bu hastanın adı Funda Pelin Kurt. Funda Pelin Kurt 1972 doğumludur. Funda Pelin Kurt Bilkent Üniversitesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2003 yılında Pilli Bebek, Aşk Olsun, Ayva Sarı Nar Kırmızı ve 2006 yılında Doktorlar dizisinde rol aldı.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler